Energia Taniej Sp. z o.o.

kujawskopomorskie
Józefa Włodka 16F , 86-300 Grudziądz

Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 16

 • Bartłomiej na gowork pisze 22 stycznia 2023 o 15:37:

  Z zamiarem zainstalowania fotowoltaiki nosiłem się kilkanaście miesięcy.Po drodze nawiązałem kontakt z firmą z Gdyni. Niestety, do wykonania instalacji nie doszło w wpłacona zaliczka 10tys. zł przepadła. Do wyboru kolejnego wykonawcy instalacji podszedłem z maksymalną ostrożnością. Wybór padł na firmę Energia taniej sp.z oo. Po przedstawieniu swojej historii zostałem zapewniony o bezpieczeństwie transakcji, co potwierdzono wyjątkowo korzystną i bezpieczną umową. Inwestycja została wykonana w uzgodnionym terminie- w mojej ocenie perfekcyjnie. Ponadto uzyskałem pomoc w sporządzeniu wniosku o dotacjęnZ pełną odpowiedzialnością mogę polecić tą firmę każdemu kto zamierza zainwestować w fotowoltaikę

 • Sylwia na gowork pisze 17 grudnia 2022 o 14:14:

  Dacie znać ile jest tu ma stanowisk do obsadzenia? Pytam, bo ogłoszeń nie widziałam a tu klient chwalił usługę i kilku Panów. Przyjęć na dorywcze zlecenia nie oferują? Orientował się ktoś może?

 • Łukasz Wiśniewski na gowork pisze 17 grudnia 2022 o 11:18:

  Firma wykonywała u mnie instalację pompy ciepła .nPompę ciepła zainstalowała ekipa dwóch Kamilów i Taty ,montaż szybki ,solidny pełen profesjonalizm.

 • Dorota na gowork pisze 18 listopada 2022 o 09:14:

  Z tego, co piszecie, to ekipa jest mała i zgrana. Nie szukają do niej nowych instalatorów?? Dokopałam się tylko ogłoszenia sprzed czterech lat. Ile instalator zarabia? (Pytam dla męża, szuka lepszej pracy).

 • 588mirek na gowork pisze 18 listopada 2022 o 09:09:

  Pracownicy FIRMY ENERGIA TANIEJ w m. wrześniu 2022r montowali na mojej posesji w Malborku, instalację fotowoltaiczną, pompę ciepła oraz dokonali modernizacji instalacji CO. Monterzy PV pomimo upału, rozgrzanego dachu zamontowali panele i wykonali całą instalację w jeden dzień. Widać było, że pracę wykonują starannie, systematycznie i z zaangażowaniem . Montaż pompy ciepła i modernizacja CO dzięki ekipie Kamila, jego ojca i jeszcze jednego montera, którego imienia nie pamiętam , przebiegła wręcz profesjonalnie , jestem pełen uznania ich fachowości . Nie mogę pominąć inicjatora tej kompleksowej inwestycji WIKTORA który pilotował całe przedsięwzięcie, /wycena, projekt, umowa itp/ nie ukrywam, że pod jego namową zdecydowałem się na modernizację CO / nowa instalacja , grzejniki/ to był jak to się mówi strzał w dziesiątkę. Tak to jest, jak takimi przedsięwzięciami na każdym etapie ich realizacji, zajmują się osoby znające swój fach , kompetentne w każdym calu.nPolecam tą firmę bo naprawdę warto skorzystać z ich usług.

 • Pytanie na gowork pisze 16 października 2022 o 09:58:

  Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Energia Taniej Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

 • Martyna Bijak na google_maps pisze 12 października 2022 o 02:16:

  Jestem bardzo zadowolona z pompy ciepła, jaką zaoferowali mi Panowie. Montaż poszedł sprawnie, wszystko bardzo porządnie zrobione. Bardzo szybki czas realizacji, Panowie bardzo słowni i bardzo, ale to bardzo dziękuję za pomoc Panu…

 • Pytanie na gowork pisze 15 czerwca 2022 o 11:35:

  Jak w Energia Taniej Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

 • Mirek na gowork pisze 13 czerwca 2022 o 21:47:

  Witam, chciałbym wyrazić kilka dobrych słów o firmie i zespole montażystów którzy w zeszłym tygodniu od czwartku do piątku instalowali u mnie pompę ciepła. Ekipa TATA I KAMIL to naprawdę porządny zespół o bardzo wysokiej wiedzy merytorycznej, podchodzą do tematu z wielkim zaangażowaniem, starannością dbając o szczegóły. Montaż odbył się bardzo profesjonalnie, szybko i bez żadnych zakłóceń. Panowie potrafią podpowiedzieć i doradzić lepsze lepsze rozwiązanie przy montażu nie idą na skróty. Szczerze polecam każdemu takiego zespołu.

 • Piotr Turbiak na google_maps pisze 12 kwietnia 2022 o 02:16:

  Od niedawna używamy nowego ogrzewania. Jest to pompa ciepła Rotenso zakupiona w firmie Energia Taniej. Załączam zdjęcia z realizacji projektu. Team Mateusz i Adam - wykonujący usługę doskonale znający się na rzeczy. Nie dość, że Panowie…

 • Pytanie na gowork pisze 6 marca 2022 o 08:04:

  Jaki dress code obowiązuje w Energia Taniej Sp. z o.o.?

 • Bożena na gowork pisze 5 marca 2022 o 18:16:

  Witam. Jestem zadowolona z tego, jak została wykonana fotowoltaika. Panowie byli bardzo mili i wszystko szczegółowo wyjaśniali, mówili czemu dane rozwiązania są dla mnie dobre. Montaż był bez problow, po zakończeniu prac dostałam szczegółowe informacje, jak co działa. Dodatkowo miałam wsparcie przy wypełnieniu dokumentów. nPolecam firmę.

 • robert heydrych na google_maps pisze 12 lutego 2022 o 02:16:

  Firma bardzo solidna montowała mi instalacje fotowoltaiczną parę lat temu. Mimo upływu lat mamy nadal kontakt , ostatnio zmieniałem router wifi i przy tej zmianie przestało działać połączenie przez internet nie z winy wykonawcy a firma na…

 • Janusz na gowork pisze 5 grudnia 2021 o 02:52:

  Na pewno potrzebują pracowników bo to co się dzieje u mojego kuzyna na chwilę obecną to jest jakaś kpina. Zostawili gościa z trójką małych dzieci bez ogrzewania domu. Sam byłem świadkiem kiedy zapewniano go inwestycja będzie trwała maksymalnie 2 dni a a dzisiaj mu dowożę grzejniki elektryczne. najlepsze jest hasło że dzisiaj nie przyjechali jeden mu powiedział że jest chory a drugi że nie mieli zimowych opon dosłownie kpina ja tylko mogę się cieszyć bo też miałem zakładać pompę tylko czekałem jak u niego przebiegnie inwestycja.Miejscowość Szczepankowo.

 • Krzysztof na gowork pisze 3 września 2020 o 07:04:

  Witajcie! Mam takie pytanie. Czy wiecie może czy aktualnie w firmie Energia poszukiwani są nowi pracownicy? Proszę o rzetelną informację!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena