NO Limits Energy Łukasz Wolski

kujawskopomorskie
Konwaliowa 2 , 86-031 Osielsko

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 3

 • kefir39a na google_maps pisze 13 września 2021 o 08:34:

  Idealne miejsce na zakup urządzeń potrzebnych do ogrzewania mieszkania, domu czy firmy. Sympatyczny i życzliwy personel zawsze skłonny do pomocy. Minus brak parkingu aby wygodnie i bezpiecznie zaparkować samochód na czas zakupów. Polecam sklep.

 • Waldemar Wojda na google_maps pisze 13 grudnia 2020 o 08:34:

  Polecam wszystkim firmę NO LIMITS ENERGY. U Pana Łukasza Wolskiego zakupiłem kocioł CO. Oprócz fachowego doradztwa otrzymałem niemałe rabaty. Pan Łukasz polecił mi także sprawdzonego instalatora, który przyjechał do mnie i wycenił zakres prac. Po odebraniu zamówionego pieca, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami Pan Marek Strak (instalator) przybył, zainstalował i uruchomił kocioł. Przeprowadził szkolenie z obsługi urządzenia - a to wszystko jednego dnia sprawnie solidnie i skutecznie oraz w bardzo przyzwoitej cenie!!! :))))Jestem ogromnie zadowolony z zakupu kotła i osprzętu do niego (wszystko w firmie NO LIMITS ENERGY) a także z usługi, podejścia do klienta i fachowości obu Panów. WIELKIE DZIĘKI, pozdrawiam Waldemar Wojda

 • Zbigniew Ostrowski na google_maps pisze 13 grudnia 2020 o 08:34:

  Pierwszy raz...początek - miłe zaskoczenie - miły i kulturalny kontakt - nie czułem się intruzem - nawet jeżeli Cię robią w konia - to z uśmiechem...... Ale, na serio - POLECAM - ps. zobaczymy jaki będzie finał transakcji.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena