Ekoryniec S.C. Marzena, Dariusz Ryniec

kujawskopomorskie

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook YouTube
 • Forma firmy
  JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA NIEMAJĄCA OSOBOWOŚCI PRAWNEJ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 13

 • Jacek na gowork pisze 26 stycznia 2022 o 14:55:

  Z natury jestem ciężkim klientem ale w ekoryńcu zamówiłem pompę z montażem do nowego domu. Łatwiej byłoby mi porównać usługę gdybym miał 3 domy i 3 firmy by montowały pompy ale tak czy inaczej nie narzekam... Szczerze mówiąc to była pierwsza ekipa budowlana, której nie musiałem patrzeć na ręce. Weszli, zaczęli skręcać kotłownię, herbata/kawa i dalej pracują. Nie szukałem ich, nie chodziłem za nimi, nie biegali pijani dlatego jeżeli chodzi o jakość usług daje ocenę jak najbardziej pozytywną.nnPS. pompa zaraz będzie miała swój pierwszy sezon grzewczy za sobą i wciąż daje radę.nnPzdrnJacek

 • Pytanie na gowork pisze 20 stycznia 2022 o 14:36:

  Jakie wartości są cenione w ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec?

 • klientostatni na gowork pisze 9 listopada 2020 o 15:19:

  Nie polecam tej firmy. Zakładali u nas pompę ciepła. Zaczeło się wszystko już w fazie projektu. Jakiś inteligent od siedmiu boleści zaprojektował zabezpieczenie i przewody. Wykonaliśmy według tego co nakazali. Zaczynają montaż, instalator stwierdza, że zabezpieczenie jest nie takie i położony przewód zły. Sprowadzam elektryka po raz drugi i przerabiam wszystko na nowo (oczywiście kosztami obciążam ekoryniec). Sprawa druga, wykonuję podest pod urządzenie które zamontowane zostanie na zewnątrz budynku. Ekipa montuje niezgodnie z wytycznymi i przy okazji niszczy podest . Sprawa trzecia, Pan montujący namawia nas abyśmy nie usuwali starej instalacji i bojlera, jak gdyby coś. Po jednym lub dwóch tygodniach z zaworu bezpieczeństwa zaczyna lecieć woda, ciśnienie jest w układzie większe niż było, a odcinam zawór bezpieczeństwa woda z bojlera miesza się z tą z pompy przez co temperatura w kranie tej wody spada. Żona dzwoni do właściciela, ten przysyła fachowcę który w 15 minut odcina bojler i zaślepia rury (co miał zrobić instalując popmę) i kończy. Po kilku dniach przychodzi faktura na 400 zł za UWAGA naprawę zaworu bojlera, tak dokładnie jest na fakturze. Żadnej informacji o odpłatności, żadnej specyfikacji kosztowej zużytych materiałów, żadnego protokołu wykonania i odbioru. Śmiech na sali, granda. Oczywiście zapłaciłem 300zł dla świętego spokoju ale zdecydowanie nie polecam firmy Ekoryniec. Amatorzy, ludzie z przypadku, brak profesjonalizmu.

 • Marta na gowork pisze 25 października 2020 o 17:52:

  Czyli umowa o prace na czas nieokreślony?

 • Pytanie na gowork pisze 2 września 2020 o 16:57:

  Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec?

 • Pytanie na gowork pisze 24 maja 2020 o 16:21:

  Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec?

 • Pytanie na gowork pisze 13 lutego 2020 o 15:05:

  Czy ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec ma ściśle ustalone godziny pracy?

 • Pytanie na gowork pisze 4 listopada 2019 o 17:13:

  Jaka umowa obowiązuje w ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec podczas okresu próbnego?

 • Małgorzata na gowork pisze 19 kwietnia 2018 o 09:29:

  @oszukana jeśli chodzi o usuwanie komentarzy na forum gowork, jest to możliwe tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy dana opinia łamie regulamin. A, więc wszelkie wypowiedzi zawierające pomówienia, wulgaryzmy czy też oszczerstwa mają prawo być archiwizowane. Szczegóły znajdują się tutaj https://www.gowork.pl/regulamin

 • Administrator na gowork pisze 24 lutego 2018 o 16:21:

  W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

 • kornelin na gowork pisze 10 grudnia 2017 o 18:47:

  O-D-R-A-D-Z-A-M ! Pompa wytrzymała 3lata i jest do wyrzucenia - brak serwisu !! - totalna ignorancja właściciela !! , który przy zakładaniu jej wydawał się kompetentny . Brak słów - jeszcze raz serdecznie ... odradzam ! !!!

 • Niezadowoleni klienci!!!! na gowork pisze 30 sierpnia 2017 o 19:20:

  Dawno nie spotkałam się z takim aroganckim i bezczelnym traktowaniem klienta. Firma Ekoryniec a w szczególności (usunięte przez administratora) któremu można wcisnąć każdą ciemnotę. Bardzo żałuję, że podjęliśmy się współpracy z tą słabą i beznadziejną firmą i że zleciliśmy im wykonanie pompy ciepła. nnDopóki wszystko działa to (usunięte przez administratora)jest Twoim u0022najlepszym przyjacielemu0022, natomiast kiedy trzeba wykonać usługę na gwarancji , coś naprawić, to przeciąganie sprawy trwa miesiącami a na końcu okazuje się , że (usunięte przez administratora)nie chce być odpowiedzialny za swój błąd i w swojej bezczelności na gwarancji żąda pieniędzy od klienta.nn(usunięte przez administratora)nnOdradzam współpracę z firmą Ekoryniec, to najgorszy z wyborów. nnPotencjalny kliencie zastanów się na wyborem innej firmy!!!!!!!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena