Virtus Sun Polska Sp. z o.o.

kujawskopomorskie
Lipnowska 27 , 87-100 Toruń

Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 53

 • Pytanie na gowork pisze 17 sierpnia 2022 o 10:34:

  Jakie wartości są cenione w VIRTUS SUN POLSKA sp. z o.o.?

 • Piotr Januchowski na gowork pisze 9 sierpnia 2022 o 18:17:

  Dobra robota, przeszkolenie z działania i aplikacji pompy, mogę polecić firmę.

 • Grzegorz Seroczyński na gowork pisze 9 czerwca 2022 o 13:56:

  Wszystko było, jak powinno być.

 • wojtek54 na gowork pisze 7 czerwca 2022 o 14:34:

  Niestety, ale nie potwierdzam dobrej opinii o firmie , miesiąc czasu czekanie na serwis pompy ciepła , po interwencjach - cytuję - na pewno w tym tygodniu- i tak przez cały maj , przypadkiem ekipa przejeżdża , zagląda czyści filtr i nie otwiera zaworów pompa się zawiesza nie działa żadna opcja , ani cw ani co nie wiadomo co robić dobrze że nie było mrozu , obiecują naprawić i uruchomić pompę Buderus na ciepłą wode - ponoć brak brak czynnika , przyjeżdża a następny fachman i każe dzwonić do producenta - To są kpiny z klienta . Frma montując urządzenia zapewniała że będzie serwisowała je a teraz ma nas w przysłowiowej d..ie. Pięknie przy podpisywaniu umowy Niestety trzeba będzie wejść na drogę prawną. SZCZERZE NIE POLECAM !!!!

 • Robert na gowork pisze 31 maja 2022 o 10:10:

  Firma nie wywiązuje się z zawartych umów. Nie polecam.

 • Czesław na gowork pisze 18 maja 2022 o 17:27:

  Dwa lata temu założona pompa panasonic 9 kw monoblok I caly czs pompa sprawuje się rewlacyjnie tylko problem z adapterem ciągle problemy z komunikacją , składane zgłoszenia odnośnie działania są ignorowane..

 • Pytanie na gowork pisze 8 maja 2022 o 09:23:

  Czy VIRTUS SUN POLSKA sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

 • Agata na gowork pisze 7 kwietnia 2022 o 08:40:

  Mam pytanie o dotację z czystego powietrza, jestem po rozmowie telefonicznej, ale nie wiem czy dobrze to zrozumiałam. Jeśli zdecyduję się na państwa usługi to zajmiecie się pozyskaniem dofinansowania. Czy ja tą kwotę dotacji muszę wam wpierw zapłacić i zamrażać sobie środki czy tak jak mówił konsultant, że do zapłaty z mojej strony jest kwota minus dotacja, a czyste powietrze robicie kompleksowo i po mojej stronie zostaje później tylko potwierdzenie, że dotacja ma wpłynąć na wasze konto?

 • @ zenon na gowork pisze 5 kwietnia 2022 o 09:40:

  Przez dwa tygodnie nie mogę się doprosić usunięcia awarii w ramach gwarancji ani najmniejszej informacji o terminie jej usunięcia odpowiedzialny jest od dział w Brodnicy

 • Bogusław Boniewicz na gowork pisze 24 marca 2022 o 16:21:

  Nie będę komentować wpadek przy montażu,ale 2.03.zgłosiłem reklamacje odnośnie złego działania fotowoltaiki do opiekuna p.Łukasza i na maila gdzie dostałem zdawkową odpowiedźnnu0022Dziękujemy za wiadomość.nRealizacją Twojego zgłoszenia zajmie się Marta.nKontakt nastąpi w najbliższym czasie, prosimy o cierpliwość.u0022nnI to na tyle,do dzisiaj brak kontaktu.Pozdrawiam.Bogusław Boniewicz

 • Grzegorz Stróżewski na gowork pisze 23 marca 2022 o 20:04:

  Trochę stresu było, ale udało się - fotowoltanika wykonana na czas. Cenowo i jakościowo dobrze, choć terminowo można się doczepić.

 • Jarek P. na gowork pisze 17 marca 2022 o 08:22:

  Montaż delikatnie po terminie ale wszystko sprawnie zrobione i kotłownia wygląda całkiem dobrze. Spodziewałem się gorszych sytuacji po przeczytaniu tu opinii ale finalnie mimo, że po terminie jestem zadowolony. Będę polecał dalej.

 • Krzysztof Walindowski na gowork pisze 12 marca 2022 o 19:03:

  Montaż zakończony dziś (tak, sobota).nCzekałem długo, ale jest. W zamian za opóźnienie (prawie 3 tyg) otrzymałem 3 darmowe przeglądy. Powiedzmy, że jestem usatysfakcjonowany.

 • Jerzy Sztyper na gowork pisze 9 marca 2022 o 10:46:

  Nie wiem kto tej firmie przyznał nagrodę konsumenta, ale to jakies nieporozumienie. Wszystko ładnie wygląda do momentu wpłacenia zaliczki, potem kontakt sie urywa. Niedotrzymanie terminu realizacji, brak odpowiedzi na maile, to ewidentne lekceważenie klienta. Kilka firm już u mnie pracowało ale jeszcze żadna nie wykazała się takim brakiem profesjonalizmu. Żałuję ze zdecydowałem sie na usługi tej firmy, poskąpiłem trochę na pieniądzach a w efekcie straciłem więcej bo musiałem odwołać inne prace remontowe. Gdybym wziął inna nieco droższą ofertę moja pompa ciepła już od dwóch miesięcy by pracowała. Szkoda bo moje córki tez chciały skorzystać z usług tej firmy, ale po moich doświadczeniach poszukamy firmy kompetentnej w tym co robi. Podsumowując, odradzam usługi tej firmy, omijać szerokim łukiemnnzawiedziony klient

 • Beata Seroczyńska na gowork pisze 22 lutego 2022 o 21:39:

  Firma Virtus Sun wykonała u mnie instalację w kwietniu zeszłego roku i wiem, że był to dobry wybór. Zarówno cena, jak i wykonanie były dobre.nMiałam problem ze sterownikami, ale konsultant wytłumaczył mi wszystko telefonicznie i zima obyła się bez awarii.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena