Virtus Sun Polska Sp. z o.o.

kujawskopomorskie
Lipnowska 27 , 87-100 Toruń

Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Linkedin Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 49

 • Agata na gowork pisze 7 kwietnia 2022 o 08:40:

  Mam pytanie o dotację z czystego powietrza, jestem po rozmowie telefonicznej, ale nie wiem czy dobrze to zrozumiałam. Jeśli zdecyduję się na państwa usługi to zajmiecie się pozyskaniem dofinansowania. Czy ja tą kwotę dotacji muszę wam wpierw zapłacić i zamrażać sobie środki czy tak jak mówił konsultant, że do zapłaty z mojej strony jest kwota minus dotacja, a czyste powietrze robicie kompleksowo i po mojej stronie zostaje później tylko potwierdzenie, że dotacja ma wpłynąć na wasze konto?

 • @ zenon na gowork pisze 5 kwietnia 2022 o 09:40:

  Przez dwa tygodnie nie mogę się doprosić usunięcia awarii w ramach gwarancji ani najmniejszej informacji o terminie jej usunięcia odpowiedzialny jest od dział w Brodnicy

 • Bogusław Boniewicz na gowork pisze 24 marca 2022 o 16:21:

  Nie będę komentować wpadek przy montażu,ale 2.03.zgłosiłem reklamacje odnośnie złego działania fotowoltaiki do opiekuna p.Łukasza i na maila gdzie dostałem zdawkową odpowiedźnnu0022Dziękujemy za wiadomość.nRealizacją Twojego zgłoszenia zajmie się Marta.nKontakt nastąpi w najbliższym czasie, prosimy o cierpliwość.u0022nnI to na tyle,do dzisiaj brak kontaktu.Pozdrawiam.Bogusław Boniewicz

 • Grzegorz Stróżewski na gowork pisze 23 marca 2022 o 20:04:

  Trochę stresu było, ale udało się - fotowoltanika wykonana na czas. Cenowo i jakościowo dobrze, choć terminowo można się doczepić.

 • Jarek P. na gowork pisze 17 marca 2022 o 08:22:

  Montaż delikatnie po terminie ale wszystko sprawnie zrobione i kotłownia wygląda całkiem dobrze. Spodziewałem się gorszych sytuacji po przeczytaniu tu opinii ale finalnie mimo, że po terminie jestem zadowolony. Będę polecał dalej.

 • Krzysztof Walindowski na gowork pisze 12 marca 2022 o 19:03:

  Montaż zakończony dziś (tak, sobota).nCzekałem długo, ale jest. W zamian za opóźnienie (prawie 3 tyg) otrzymałem 3 darmowe przeglądy. Powiedzmy, że jestem usatysfakcjonowany.

 • Jerzy Sztyper na gowork pisze 9 marca 2022 o 10:46:

  Nie wiem kto tej firmie przyznał nagrodę konsumenta, ale to jakies nieporozumienie. Wszystko ładnie wygląda do momentu wpłacenia zaliczki, potem kontakt sie urywa. Niedotrzymanie terminu realizacji, brak odpowiedzi na maile, to ewidentne lekceważenie klienta. Kilka firm już u mnie pracowało ale jeszcze żadna nie wykazała się takim brakiem profesjonalizmu. Żałuję ze zdecydowałem sie na usługi tej firmy, poskąpiłem trochę na pieniądzach a w efekcie straciłem więcej bo musiałem odwołać inne prace remontowe. Gdybym wziął inna nieco droższą ofertę moja pompa ciepła już od dwóch miesięcy by pracowała. Szkoda bo moje córki tez chciały skorzystać z usług tej firmy, ale po moich doświadczeniach poszukamy firmy kompetentnej w tym co robi. Podsumowując, odradzam usługi tej firmy, omijać szerokim łukiemnnzawiedziony klient

 • Beata Seroczyńska na gowork pisze 22 lutego 2022 o 21:39:

  Firma Virtus Sun wykonała u mnie instalację w kwietniu zeszłego roku i wiem, że był to dobry wybór. Zarówno cena, jak i wykonanie były dobre.nMiałam problem ze sterownikami, ale konsultant wytłumaczył mi wszystko telefonicznie i zima obyła się bez awarii.

 • Joanna na gowork pisze 22 lutego 2022 o 18:12:

  U mnie podobnie. Firma zapewniała o terminie zamontowania fotowoltaiki do końca 12/21r. a do tej pory brak realizacji. Firma poprzez opiekunów oszukuje klientów zwodząc, że za tydzień już na pewno. Nie polecam. Szkoda nerwów i spraw w sądzie. Chociaż z tego co widzę to można zrobić sprawę zbiorową.

 • MP na gowork pisze 19 lutego 2022 o 18:58:

  Chcę przestrzec wszystkich! dopilnujcie spraw związanych z montażem. My mieliśmy pozytywne wrażenia ale do czasu, rok po inwestycji, a 2 dni po obecnych wichurach skończyliśmy z zerwanymi 3 panelami z dachu i najprawdopodobniej spaloną pompą ciepła. Czekamy na rzeczoznawcę aby stwierdził dlaczego przy wietrze nie przekraczającym 60km/h konstrukcja niewytrzmala. Jeśli chodzi o pompę ciepła, jedyne zabezpieczenie jakie zostało zastosowane przy wersji 3fazowej to marnej jakości bezpiecznik i tyle, co zdaniem elektryka jest karygodne. Tu też nie wiemy czy brakło fazy i pompa pracowała, czy było przypięcie, fakt jest taki, że po awarii prądu pompa już się nie załącza. Czekamy na serwis, który już na starcie zmieniliśmy przez call center Panasonica,bo przy pierwszej awarii najprawdopodobniej panom z virtus sun było nie po drodze gdyż przez ponad tydzień byliśmy zbywani. Na szczęście teraz mamy jeszcze kominek i ubezpieczenie, które powinno pokryć wspomniane straty. Mimo to chcę pozostać anonimowa, bo nie wiem jaki będzie finał całej tej sprawy. Virtus Sun wyciągnijcie wnioski! Jeśli decydujecie się na usługi tej firmy dopilnujcie sobie kwestii związanych ze sztuką montażu. Gdybyśmy mieli dodatkowe zabezpieczenie (koszt ok. 200zł) pompa najprawdopodobnie nadalby działała. Co do paneli, teraz dopiero wyszło że podczas montażu instalatorzy uszkodzili niektóre dachówki, nawet nas o tym nie informując, bo i tak klient nie zauważy jak są zasłonięte panelami. Pęknięta dachówka to nie problem, ale mogli być fair i coś powiedzieć. Bardzo proszę nie pisać że to pomówienie, bo wiecie co i jak instalowaliście.

 • anonim na gowork pisze 10 lutego 2022 o 15:58:

  widzę że macie oddział w Katowicach. Jak to wygląda z ekipami monterów na Śląskim ? Czy to są podwykonawcy, czy wasi pracownicy za których ręczycie ? Widzę pozytywne i negatywne opinie. Te pozytywne tyczą się terenów blisko was, natomiast na temat oddziału w Katowicach nic nie znalazłem. Na waszym FB macie tylko zdjęcia pomp ciepła, brakuje mi zdjęć z realizacji kotłowni. można takie gdzieś zobaczyć ? Jakie macie teraz czasy realizacji na Śląsku ? nadal problemy z dostępnością towaru ?

 • Krzysztof na gowork pisze 3 lutego 2022 o 17:14:

  Bardzo miła atmosfera w pracy, profesjonalne podejście, polecam.

 • Rychu na gowork pisze 3 lutego 2022 o 07:32:

  Nie polecam! Błędy na dzień dobry już po ustaleniu usługi … (usunięte przez administratora), błędy w papierach zła komunikacja w firmie , kupujący musi sam pilnować usługi. (usunięte przez administratora) … szukajcie innej firmy od pomp ciepła i foto!(usunięte przez administratora)

 • Anna Włudarczyk na gowork pisze 27 stycznia 2022 o 20:09:

  Jesteśmy właśnie po uruchomieniu pompy ciepła. Ekipa pracowała aż do teraz, stały kontakt z opiekunem. Mimo pewnego opóźnienia wrażenia dobre, mogę polecić.

 • Pytanie na gowork pisze 6 stycznia 2022 o 08:28:

  Czy w VIRTUS SUN POLSKA sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena