Virtus Sun Polska Sp. z o.o.

kujawskopomorskie
Lipnowska 27 , 87-100 Toruń

Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Linkedin Messenger
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 69

 • Przemek . na gowork pisze 20 grudnia 2022 o 12:49:

  Witam . PROSZE Napisać czemu kasujecie negatywne opinie . Boicie się prawdy ?

 • Pytanie na gowork pisze 17 grudnia 2022 o 08:50:

  Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w VIRTUS SUN POLSKA sp. z o.o.?

 • Michał Ch na gowork pisze 12 grudnia 2022 o 19:56:

  Dziękuję bardzo za cały proces od wyceny, aż po montaż. Zarówno doradca (p. Angelika) jak i instalatorzy (A-Team) w pełni profesjonalnie podeszli do tematu. Dziękuję bardzo i liczę na długą bezawaryjną pracę pompy i lekką zimę też.

 • Renata na gowork pisze 12 grudnia 2022 o 15:32:

  Widzę, że kiedyś firma szukała kogoś na stanowisko handlowca. Ktoś wie może czy aktualnie też rekrutują? Albo jak się pracuje, czy trzeba mieć spore doświadczenie przy rekrutacji?

 • Bartosz Szczupakowski na gowork pisze 12 grudnia 2022 o 09:19:

  Chcialbym serdecznie podziekowac ekipie montazowej Panom Piotrom i Panu Zbyszkowi za sprawny montaz. Widac ze Panowie rozumieja sie bez slow. Montaz przebiegl bardzo sprawnie. Kotlownia wyglada bardzo estetycznie a pompa dziala bez zarzutu. Dziekuje rowniez calej firmie za wspolprace gdzie ostatecznie pomimo wczesniejszych problemow jako klient zostalem u0022dopieszczonyu0022 i jestem calkowicie zadowolony ze wspolpracy. Tak trzymac. Zycze dalszych sukcesow i Wesolych Swiat. Pozdrawiam serdecznie

 • Jan D na gowork pisze 7 grudnia 2022 o 12:39:

  Dzień dobry,nFirma Virtus Sun zamontowała mi pompę ciepła.nJestem zadowolony z obsługi. Po kontakcie przedstawiciela umówił się ze mną na audyt w celu dobrania odpowiedniej pompy.nPo wyliczeniach parametrów zaproponował 3 modele. Wybraliśmy odpowiedni do moich potrzeb i budżetu.nNie ukrywam, że były pewne problemy z terminem, ale byłem poinformowany o problemach z dostępnością z winy producenta.nCzytając różne opinie na forach związanych z branżą potwierdziło się to, że dotyczy to wszystkich firm, więc nie miałem tego za złe, szczególnie, że zostałem o tym poinformowany. nMontaż odbył się bez problemu i estetycznie. Pompa dział i jestem zadowolony. Mając pytania mogłem skontaktować się z przedstawicielem, z którym jestem w kontakcie też po montażu. nWydaje mi się, że podchodząc po ludzku, rozmawiając, żeby znaleźć rozwiązania, zamiast szukać problemu, mogłem wszystyko bez problemu załatwić, dlatego dziwie się skąd te negatywne komentarze o braku kontaktu. Może to wyrozumiałość z powodu tego, że sam pracuję z klientem i wiem, że czasami problemy są niezależne od firmy, z którą się rozmawia ;)nOgólnie nie mam zastrzeżeń i polecam współpracę z oddziałem z Katowic

 • Dobry na gowork pisze 2 grudnia 2022 o 00:37:

  A ile sie tutaj czeka na załatwienie reklamacji.

 • Ewa na gowork pisze 1 grudnia 2022 o 14:11:

  Chłopaki od montażu działają bardzo sprawnie lecz czekamy na elektryka i co nie wiadomo kiedy będzie bo ponoć jest tylko dwóch na całą Polskę i co z tego że pompa zmontowana jak nie działa i nie wiadomo kiedy zadziała.nI do szanownej dyrekcji tej firmy bo do opiekuna nie mam zastrzeżeń chętnie zamienię się na mieszkanie pomieszkacie państwo w zimnym to wam się zmienią horyzonty.

 • Adam R na gowork pisze 28 listopada 2022 o 11:24:

  Zrobiłem z VIrtus Sun instalację fotowoltaiczną. Od początku dobra współpraca - kontakt w sprawie umówienia się na audyt, przyjazd przedstawiciela i otrzymanie oferty w ciągu 3 dni. Później chwila oczekiwania na podzespoły do montażu, który odbył się w ciągu miesiąca, o czym byłem wcześniej poinformowany. Instalacja działa. Nie mam zastrzeżeń, poza tym, że czasami trzeba dzwonić kilka razy, żeby się dobić, ale przedstawiciele firmy są często w terenie, więc też jest to zrozumiałe.

 • Sylwek Głogowo na gowork pisze 18 listopada 2022 o 09:57:

  U mnie również przeciągnął się montaż pompy, ale na szczęście tylko o 3 tygodnie. Niestety sytuacja na rynku jest jaka jest, wszyscy rzucili się na pompy ciepła a pompy są obecnie towarem deficytowym (szczególnie te najczęściej wybierane 9kw). nMontaż przebiegł szybko (ekipa jest dobrze przeszkolona), sprawnie, pompa działa w domu jest ciepło. nZauważyłam, że Panowie korzystali z dobrych jakościowo materiałów.nDuży pozytyw!

 • Anna Siedlecka na gowork pisze 17 listopada 2022 o 16:13:

  Reklamację już złożyłam. Czekam na wiadomość

 • Anna Siedlecka na gowork pisze 16 listopada 2022 o 20:05:

  Moja sytuacja z montażem pompy jest bardzo podobna do przedmówcy Pana Bartosza Szczupakowskiego, a mianowicie umowa podpisana w czerwcu w której realizacja montażu była wyznaczona na 09.09.2022r., pompa stoi w garażu od około 3 miesięcy, aktualny termin montażu wyznaczony na 28.11.2022r. Również dogrzewamy się farelkami, w domu zimno, dzieci chorują. Koszty jakie ponoszę za zużycie produ oraz leczenie i leki chorych dzieci są ogromne. Niedogrzany dom pokazuje już usterki. Wielokrotne rozmowy o naszej sytuacji z p.Alicją nie wnoszą nic w sprawę. Wiem, że nie mogę liczyć na szybszy termin (o który prosiłam wielokrotnie), a zatem czy z racji opóźnień i co za tym idzie poniesionych przeze mnie dodatkowych kosztów Państwa firma odniesie się do zaistniałej sytuacji i zrekompensuje straty na jakie zostałam narażona?

 • Bartosz Szczupakowski na gowork pisze 13 listopada 2022 o 13:12:

  We wcześniejszych wiadomościach pisaliście Państwo że wydłużenie czasu montażu wynika z braku dostępności pomp ciepła. Pompa stoi w garażu od 2 tygodni. Według opiekuna zostałem wpisany na listę montażu na 28 listopada tj. 2 miesiące od upływu terminu zgodnie z umową. Pisałem w dziale reklamacji ale od tygodnia nikt nie odpisuje. Dom ogrzewam farelkami które nie dają rady. Zużycie prądu jest ogromne a w domu nadal zimno. W domu powoli wychodzą usterki związane z niedogrzaniem. Z racji dużego opóźnienia będę zmuszony ponieść dodatkowe koszty tzn. remont i wysokie rachunki za prąd. Czy Państwa firma poczuwa się do tego aby w jakiś sposób zrekompensować cześć kosztów lub przyspieszyć termin montażu? Zaznaczam że wcześniej twierdziliście że opóźnienie wynika tylko z braku pompy.

 • Michał na gowork pisze 25 października 2022 o 18:44:

  Termin montażu pompy do 30.09. Budynek nowy, bez ogrzewania. Firma nie wykazuje chęci rozwiązania problemu. Każe sobie dzwonić do opiekunów którzy i tak nic nie wiedzą. Brak propozycji wybrniecia z problemu. Klient pozostawiony sam sobie. Tłumaczenie brakiem na magazynie nawet mnie już nie bawi. Inne firmy na magazynie pompy mają, może innej marki ale mają i montują. A ja czekam od lata...

 • Rafał Giżyński na gowork pisze 11 października 2022 o 14:23:

  Początek tygodnia za nami-miałem otrzymać konkretną odpowiedź na temat montażu, ciągle ta sama informacja, nie mamy informacji z biura, może pod koniec pracy Pan się dowie. Niedopuszczalne podejście do klienta....

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena