Oil-Gaz Group Sp. z o.o.

kujawskopomorskie

Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Instagram
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  30 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 10

 • Pytanie na gowork pisze 28 listopada 2022 o 08:21:

  Czy w Oil-Gaz Group Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

 • Sp1996 na gowork pisze 12 czerwca 2022 o 15:25:

  Jestem zawiedziona firma a zwłaszcza pracownikami ten z brodą pijany i ten drugi z brodą też pijany ja tak tego nie zostawię zgłoszę gdzie trzeba

 • Pytanie na gowork pisze 1 czerwca 2022 o 09:57:

  Czy firma Oil-Gaz Group Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

 • Pytanie na gowork pisze 12 grudnia 2021 o 14:22:

  Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Oil-Gaz Group Sp. z o.o.?

 • Siwy na gowork pisze 16 kwietnia 2021 o 06:58:

  Pracował ktoś w oil gaz Łabiszyn jako kierowca na paliwach, jak wygląda praca i finanse?

 • Krzysztof B. na gowork pisze 24 lipca 2020 o 23:30:

  Pracuje w tej firmie od czerwca jako kierowca auto cysterny i dziwię się opiniom powyżej.n Przyjmując się słowa prezesa były jasne.nCzas pracy jest 13h lub 15h A pauza jest świętością nie do ruszenia. Dziwię się wczesniejszym komentarzem o jeżdzie w trakcie pauzy. Ja chcąc skrócić pauze tyg. I chcac oddać ja na drogi dzień dostałem za to u0022u0022zjebkieu0022. nJak ktoś nie potrafi wytrzymać 9h za kółkiem i 2 tyg. W kabinie to niech zada sobie pytanie,czy jest kierowca zawodowym czy (usunięte przez administratora)nNasz zawód nie jest lekki ale wiedzieliśmy na co się piszemy wykonując go. nJeśli komuś ciężko to niech idzie za woźnego do szkoły na 8h i do domu (budrzetowka dobrze placi.) n Kierowcy zawodowi od 7 boleści he he.

 • wwalinciak3 na gowork pisze 23 kwietnia 2020 o 13:16:

  Witam wszystkich kolejny raz Szaszka dziś mam powód do dumy po czterech latach udowodniłem im że otrzymywane pieniądze które otrzymywałem w kopertach to wynagrodzenie firma mnie rozliczała od najniższej a w kopertach 4600 zł.. Za parę dni ujawnię dokumenty PIP i ITD pozdrawiam wszystkich kierowców ta firma nie zasługuje na szacunek.

 • Edyta na gowork pisze 25 listopada 2019 o 15:33:

  Zastanawia mnie dlaczego nie wypowiadacie się na forum? Co ciekawego możecie powiedzieć o pracy? Dajcie znać jak obecnie wygląda sytuacja wynagrodzenia i atmosfery między pracownikami.

 • Szaszka. na gowork pisze 15 lutego 2019 o 07:47:

  W Oil Gaz pracowałem jako kierowca autocysterny przez trzy i pół roku, zmuszali mnie do rozładunków gazu bez uprawnień do wykonywania tej pracy. bardzo często rozwoziłem Gaz w ten sposób że w autocysternie miałem gaz dwóch podmiotów, Jak Oil Gaz i Ener Gaz tata i synek. otrzymywałem rozpiskę gdzie i do kogo mam zawieść Gaz np.; jadę do Laskowic koło Świecia auto stacja mam tam rozładować gaz po zakończonej pracy w tej miejscowości jadę do Borczy 4 odbiorca prywatny czyli cele grzewcze tak wyglądała moja praca jeden gaz dla wszystkich i z tej samej cysterny. pytam się gdzie kontrola Urzędu Skarbowego i wspaniałych Celników. często przewoziłem gaz w zestawie autocysterny jako auto przeładowane Oil Gaz mnie tak wyszkolił że ITD, Urząd Celny i Skarbowy mogła pomarzyć aby mnie zatrzymać do kontroli. nawet jak by mnie zatrzymali nie wiem czy by umieli prawidłowo sprawdzić moje dokumenty złożyć je w całość tak aby przedstawiały prawdę co i gdzie wiozę. Z mich dokumentów wynika że nieraz byłem w dwóch miejscach naraz na przykład w Brodnicy na szkoleniach ADR i w tym samym czasie po gaz w Braniewie, ciekawe lub wystawili mi urlop wypoczynkowy i w tym samym dniu o godzinie 13;38 wjeżdżam na wagę po gaz na Terminalu, w styczniu 2014r otrzymałem trzy dni urlopu. i w Grudniu 2014r trzy dni .n18.03.2016r podczas gdy jestem na zwolnieniu chorobowym Oil Gaz mnie zwalnia z pracy z artykułu 52, wnoszę pozew w Sądzie Pracy Sygn akt; VII P 196/16r przegrali i zapłacili odszkodowanie, mają talenty w swej obsadzie kadrowej. teraz coś miłego o Oil Gaz zmuszali mnie do jazdy nawet po 19 godzin za kierownicą autocysterny np.; w sobotę w pauzie jadę do Sokółki po gaz do Białystoku, tam jestem o 02;00 w nocy godzinę mnie ładują a o trzeciej w nocy ruszam do bazy tylko zapomnieli że po dziewięciu godzinach jazdy powinienem odbyć pauzę 11 godzinną. tak wygląda moja pauza 45 godzinna, odpocząłem w samochodzie jak by to było mało . w poniedziałek stawiam się do pracy . Po trzech latach miałem 56 dni nie wykorzystanego urlopu, PIP w Bydgoszczy przez trzy lata nie może zakończyć mojej kontroli żeby nie mieli na nogach butów to w cztery litery Oil Gaz weszli by cali. W sygn. akt VIII GC 1713/16r Sąd wykazał że zmuszali mnie do rozładunków gazu do nie sprawnej cysterny na bazie ESR , tak zwany lewy magazyn w Tej sprawie żądali pieniądze za dzierżawę tego placu na którym stała cysterna jako magazyn, Oil Gaz twierdził że jaj nie używał,

 • Administrator na gowork pisze 14 lutego 2019 o 06:00:

  Oczekujemy na aktualne informacje odnośnie firmy Oil-Gaz Group Sp. z o.o. w mieście Zdziersk, bo nie ma sprawozdania od Was!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena