Sungreen Sp. z o.o.

lodzkie
Wrocławska 9C , 95-082 Dobroń

Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  200 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 21

 • popek1231 Pt na google_maps pisze 14 października 2023 o 05:26:

  Rzeczowe doradztwo, fachowy montaż, bardzo miła obsługa. Cała współpraca przebiegła wzorowo od oszacowania wielkości instalacji na podstawie wywiadu i faktur przez projektowanie instalacji, określenie optymalnego umiejscowienia paneli i ich orientacji po montaż i podłączenie. Nie mam żadnych zastrzeżeń, jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Panowie tak poprowadzili przewody by nie oszpecić elewacji. Skrzynkę elektryczną zamontowali w ustronnym ale łatwo dostępnym miejscu by nie kuła w oczy. Jak ktoś planuje montować panele to zdecydowanie polecam Sungreen

 • Łukasz Chrustowski na google_maps pisze 14 października 2023 o 05:26:

  Polecam firmę SunGreen w 100%, już podczas pierwszego spotkania z Panem Krzysztofem wiedziałem że trafiłem na profesjonalistów odnośnie fotowoltaiki, na każde zadane pytanie otrzymałem fachową odpowiedź. Cała inwestycja przebiegła bez najmniejszych problemów.

 • Marcin W na google_maps pisze 14 lipca 2023 o 05:26:

  Firma Sun Green zainstalowała mi instalację na mikroinwerterach. Firma została mi polecona przez znajomego i nie zawiodłem się. Od samego początku rozmów kontakt z Panem Piotrem był rzeczowy i profesjonalny. Montaż instalacji przebiegł sprawnie. Na każdym etapie współpracy firma Sun Green działała na najwyższym poziomie, bardzo dobry kontakt z technikiem i szybkie załatwienie wszystkich spraw. Serdecznie polecam tego wykonawcę.

 • Jakub Winkler na google_maps pisze 14 lipca 2023 o 05:26:

  Z całego serca polecam firmę SunGreen. Przedstawiciel Pan Krzysztof G. odpoczatku przestawił ofertę jasno i zrozumiale. Przejrzysta umowa, wykonano w terminie, czysto, szybko i bezproblemowo. Gorąco polecam Krzysztof Winkler

 • Arkadiusz Kubiak na google_maps pisze 3 lipca 2023 o 02:06:

  Firma została mi polecona przez znajomego. Cały proces wyceny, doradztwa i montażu przeszły błyskawicznie. Pozytywnie zaskoczyła mnie tzw. Obsługa posprzedażowa, gdyż w każdej chwili mogę zadzwonić do działu technicznego, gdzie odpowiadają na wszystkie, nawet te najgłupsze pytania. Polecam wszystkim, nawet sąsiadowi:)

 • Radek Augustyniak na google_maps pisze 14 czerwca 2023 o 05:26:

  Postawiłem na firmę Sun Green i jestem bardzo zadowolony.Zarówno fotowoltaika jak i pompa ciepła sprawuje się bardzo dobrze. Bardzo dobrej jakości komponenty, a także profesjonalna obsługa wykonania przez ekipy montujące.Moim opiekunem był Pan Krzysztof G., który zajął się inwestycja od A do Z i pod każdym względem fachowym doradztwem na bardzo wysokim poziomie. Robilem odpowiednie rozpoznanie na rynku i naprawde bardzo dobrze trafiłem....współpracę z firmą SunGreen można skwitować w trzech słowach: PROFESJONALIZM, RZETELNOŚĆ, FACHOWOŚĆ. Gorąco polecam!!!

 • Dominik Grobelny na google_maps pisze 14 czerwca 2023 o 05:26:

  Firma już nam wykonała jedną instalacje ok 3 lat temu. Jakość wykonania oraz dobra współpraca z przedstawicielem Krzysztofem Frankowskim skłoniła nas do realizacji kolejnej instalacji w innej lokalizacji. Tym razem też nie zawiedli. Szczerze polecam i będziemy współpracować dalej bo przed nami rozbudowa pierwszych u002210u0022kWp ponieważ w międzyczasie uruchomiliśmy kolejną chłodnię

 • Iwona Muras na google_maps pisze 14 czerwca 2023 o 05:26:

  Firmę Sungreen polecił nam znajomy. Dobry kontakt, fachowa pomoc odnośnie możliwych rozwiązań technicznych. Pełen profesjonalizm Pana Krzysztofa, który zawsze był pomocny i służył radą. Proces komunikacji, wyceny i umówienia terminów przebiegał bez najmniejszych komplikacji. Wykonawcy zaangarzowani, nastawieni na wsparcie nawet najbardziej wymagającego klienta. Wszystkie problemy napotkane podczas prac udało się szybko rozwiązać. Zdecydowanie polecam tą firmę, bo taka dbałość o klienta to obecnie rzadkość 😊

 • martyna szymanska na google_maps pisze 3 czerwca 2023 o 02:06:

  Kolejne podejście do założenia paneli i w końcu znalazł się kompetentny i rzetelny doradca (Krzysztof Grudziński). Bardzo dobre rozpoznanie potrzeb klienta, szczegółowo przedstawione możliwości montażu. Wszystko zrozumiałe. Bez nagabywania, obiecywania cudów. Polecamy.

 • Darek Dros na google_maps pisze 14 marca 2023 o 05:26:

  Szybko, fachowo, skutecznie. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego instalatora. Negocjacje i doradztwo bez zbędnego ściemniania i u0022czarowaniau0022. Panele zostały zamontowane bezinwazyjnie, tzn. bez przewiercania się przez oryginalne pokrycie z papy, które pozostało nienaruszone. Na zakończenie firma złożyła w moim imieniu wniosek o dotację dosłownie kilka godzin po tym, jak im dostarczyłem zaświadczenie o przyłączeniu mikroinstalacji. Uwolnić się od rachunków za prąd, co za cudowne uczucie!

 • piotrcienki wlodarczyk na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 05:26:

  Bardzo dobra i solidna firma, godna zaufania. Wszystkie osoby, z którymi się spotkałem z firmy SunGreen są sympatyczne. Na szczególną uwagę zasługuje Pan Krzysztof G., który wykazał się szczególnym profesjonalizmem. Przedstawił kilka wariantów instalacji, wykazując się przy tym bardzo dobrą znajomością sprzętu od strony technicznej jak i praktycznej. Przedstawił wyczerpująco wady i zalety każdej proponowanej instalacji. Potrafi doradzić. Na każde pytanie odpowiadał rzeczowo i w sposób zrozumiały dla klienta. Bardzo dobry i kompetentny przedstawiciel firmy SunGreen, a do tego spokojny, sympatyczny i miły. Szczerze, to dzięki p. Krzysztofowi G. wybraliśmy instalację fotowoltaiczna firmy SunGreen. Natomiast jeśli chodzi o montaż, ekipa zakładająca panele również była bardzo fachowa. Bez problemu i żadnych przeszkód poradziła sobie z zamontowaniem całej instalacji. Bardzo polecamy firmę SunGreen! Kamila i Piotr :-)

 • Piotr Gąsiorowski na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 05:26:

  MEGA Polecam! Instalacja 9.5kWp na mikroinwerterach działa już od kilku tygodni na pełnych obrotach, bardzo stabilnie i bez wyłączeń. Bardzo dziękuję ekipie montażowej SunGreen za solidne wykonanie oraz Panu Krzysztofowi za świetne doradztwo i podejście do nietypowej instalacji. Podczas gdy większość firm zamykała się na pomysł instalacji mikrusów na strychu, firma SunGreen nie tylko rzeczowo wyjaśniła jak to zrobić ale i wykonała całość bez zastrzeżeń. Zainteresowanych szczegółami zapraszam do kontaktu. Dodatkowo, przejrzysta umowa, wykonanie w terminie, wysokiej jakości komponenty, bez wciskania kitu. Polecam!

 • MARK-79 B na google_maps pisze 23 września 2022 o 17:11:

  Firma SunGreen montowała moją instalację 1,5 roku temu. Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt z opiekunem Panem Krzysztofem G. od samego początku współpracy. Realizacja projektu jak i montaż na najwyższym poziomie. Wszystkie założenia zostały zrealizowane w 100%. Szczerze polecam i pozdrawiam!!! Michał B.

 • Piotr Gąsiorowski na google_maps pisze 30 lipca 2022 o 17:11:

  MEGA Polecam! Instalacja 9.5kWp na mikroinwerterach działa już od kilku tygodni na pełnych obrotach, bardzo stabilnie i bez wyłączeń.…

 • Janusz Elbich na google_maps pisze 27 kwietnia 2022 o 05:44:

  Z całego serca polecam firmę. Pan Krzysztof w sposób profesjonalny przedstawia ofertę, jest dostępny pod telefonem i zawsze udzieli wyczerpującej odpowiedzi na pytania. Montaż w terminie, bez jakichkolwiek uwag. Solidnie wykonana usługa i zostawiony porządek po wykonanej pracy. Gorąco polecam.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena