Schrag Polska Sp. z o.o.

lodzkie
Przemysłowa 15 , 95-050 Konstantynów Łódzki

Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  1 000 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 1

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
B431/Architektura i Budownictwo/Ukraina/Kijów
Wartość:
45 867,68 zł
Udział własny:
31 867,68 zł

Opinie z sieci: 23

 • Administrator na gowork pisze 6 listopada 2022 o 09:19:

  Pracował ktoś z Was jako Recepcjonistka w firmie Schrag? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

 • Pytanie na gowork pisze 11 sierpnia 2022 o 10:17:

  Czy jest możliwość pracy w Schrag na część etatu?

 • klient na gowork pisze 20 czerwca 2022 o 08:30:

  nie wiem jak wy ale moja opinia na temat tej firmy jest jak najgorsza a to co zrobili w lutym i marcu bez uzasadnienia podnoszac ceny o niemal 80procent to nic innego jak (usunięte przez administratora)nPrzyjadą czasy ze znow będziecie dzwonic do klientów by u was zamawiali. Nie macie pojecia o podejsciu do klienta nzadnego .nWasi przedstawiciele to małe cwaniaczki

 • Aneta na google_maps pisze 11 czerwca 2022 o 14:18:

  Rządzi kolesiostwo. Przyjeżdżasz na rozładunek... czekasz i czekasz bo inni wjeżdżają od starzała

 • Jarosław Trędowski na google_maps pisze 11 czerwca 2022 o 14:18:

  Bardzo dobra firma miłą obsługa pań magazynier bardzo uprzejmy szybki i sprawny rozładunek pozdrawiam 😁…

 • Pytanie na gowork pisze 28 kwietnia 2022 o 10:02:

  Czy w Schrag obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Specjalista Ds. Zakupu umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 14 lutego na Pracuj.pl.

 • don na gowork pisze 27 kwietnia 2022 o 14:52:

  Dzień dobry,nnPolecam firmę każdemu komu się chce pracować i iść naprzód. Nigdy nie pomyślałbym że ktokolwiek w taki sposób może wypowiadać się na temat firmy i ludzi w niej nadal pracujących. Jest mi zwyczajnie przykro gdy czytam te wszystkie rzeczy które są niezgodne z rzeczywistością.nnFirma jest świetna. Pracowały i pracują w niej przede wszystkim ambitne i zaangażowane osoby. Firma była budowana przez lata z większymi lub mniejszymi trudnościami dotarła do momentu zmiany osoby zarządzającej i należy trzymać kciuki aby nadal się rozwijała. Tak odeszło kilka osób ale nadal pracuje tutaj wiele osób pracujących wcześniej, przyjętych za czasów poprzedniego Prezesa, które zakasały rękawy i wzięły się do pracy wspierając swoim doświadczeniem i wiedzą tych którzy dołączyli i są nowi. Osoby które nie chciały się zmienić, wspierać czy pomagać mogły odejść - niektóre z tego skorzystały i odeszły z klasą, podając ręce tym, z którymi pracowali przez lata. Inne osoby - takie, które były sceptycznie nastawione do zmian i nie mogły ich zrozumieć, obraziły się na nową rzeczywistość i już nie pracują - tak czasami bywa, każde rozstanie jest trudne. Na tych którzy zostali pośrednio wylało się wiadro pomyj który dziś rzutuje i ma wpływ na ich pracę. Zabranie status quo okazało się dla niektórych bardzo trudne i należy to zrozumieć. Czasami jednak trzeba przełknąć pewne sytuacje i pokazać swoje zaangażowanie, wiedzę i pazur.nnŻyczę wszystkim dużo rozsądku, jak najmniej jadu i więcej wyrozumiałości. Łatwo coś szybko zburzyć - zbudować jest znacznie trudniej.

 • YETI na gowork pisze 6 marca 2022 o 17:36:

  Można tu porównywać czy stara władza była lepsza czy nowa. Ale wystarczy popatrzeć na podsumowanie wszystkich opinii i jakoś nie widać poprawy wśród opinii od samych pracowników. A to głównie pracownicy mogą tu się wypowiedzieć czy jest lepiej. Na pewno jest inaczej. Oczywiście zarząd czy jeden czy drugi zawsze będzie się przechwalał. Prawda jest jednak taka że nowa władza przyszła do firmy na gotowe. Gdzie były wypracowane pewne standardy, relacje z klientami i pozycja na rynku. Nowa władza wywróciła wszystko do góry nogami i wmawia wszystkim że tak jest lepiej. Nie twierdzę że nie, bo nikt tego nie wie. Ale nowy zarząd też tego nie wie. Także po pierwsze niech pokaże to w wynikach, że jest lepiej a później niech się stosownie wypowiada. Pracując tam też nie pamiętam nigdy takich czasów jak teraz, by tylu pracowników i klientów rezygnowało z współpracy. Dlatego chyba na razie nie ma czym się chwalić. Poczekamy zobaczymy.

 • Serenity na gowork pisze 26 lutego 2022 o 20:06:

  Przez lata Schrag Polska był siedliszczem (usunięte przez administratora) wśród których królował nepotyzm, (usunięte przez administratora) i agresja okraszone terrorem psychicznym oraz moralnym. I na porządku dziennym było podważanie kompetencji, stawianie w negatywnym świetle, oczernianie, przykre aluzje, upokarzanie, a nawet groźby wobec pracowników... I chcielibyśmy na tym skończyć, lecz zdarzały się też rękoczyny i molestowanie na tle seksualnym. I niech nas szlag jeśli to co tu nakreślono nie jest prawdą.nPowiadają, iż każda ryba psuje się od głowy i jest to jak najbardziej trafny cytat.nTak jak po każdej burzy wychodzi w końcu słońce tak wraz z odejściem Prezesa T.Z. żegnamy powyższe patologie. Sprzątanie po kimś nie jest ani przyjemne, ani łatwe, a tymbardziej jeśli przez lata ktoś zamiatał brudy pod dywan i upychał przysłowiowe trupy po szafach... nZmiany wymagają czasu, a zwłaszcza dobre zmiany. I nawet jeśli jeszcze nie chcecie tego przyznać, już nastały lepsze czasy... nHenry Ford powiedział kiedyś: u0022firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już jest po niej.u0022nObecny Prezes J.M. ma energię, potencjał, otwarty umysł, umiejętności przyjęcia punktu widzenia innych i patrzeniu na rzeczy zarówno z pozycji rozmówcy, jak i własnej, ale przede wszystkim ma tzw. u0022Know Howu0022 oraz wie jak ważny jest rozwój.nMówi się, że naszą marką jest to, co ludzie mówią o nas, kiedy wychodzimy z pokoju, a o J.M. nie mówi się źle... I oby tak zostało.nPiszemy te słowa do wszystkich i do każdego z osobna, tak jak kilka lat temu, tak i teraz nie owijając w bawełnę... Lecz tym razem zapraszamy do współpracy, bo warto!

 • sygnalista na gowork pisze 25 lutego 2022 o 17:26:

  Firma powinna sie przestawić na produkcję taczek nbo już tylko zostało dla nowego prezesa, ups psełdo prezesa bo ten człowiek likwiduje firmę a nie ją rozwija.

 • Kandydat. na gowork pisze 18 stycznia 2022 o 19:31:

  Absurdalne wymagania, nierynkowe stawko proponowane na stanowiska handlowe. Generalnie firma upada i szukają fajerów na stanowiska handlowa. Odradza spotkania .

 • Gerd na gowork pisze 17 grudnia 2021 o 13:51:

  Umiem biegle pracować na prasie krawędziowej ze sterowaniem CYBELEC lub Delem . Ile dostanę kasy do ręki na miesiąc w Schrag gdybym się przyjął do pracy?

 • Pytanie na gowork pisze 2 października 2021 o 09:33:

  Czy w Schrag możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

 • Krol na gowork pisze 1 października 2021 o 08:39:

  Współpracowałem z nimi przez ileś lat.nKwota jaką mi ostatnio zaproponowano za wykonaną pracę mnie zszokowała.nOczywiście negatywnie.nNie polecam.

 • Pytanie na gowork pisze 10 czerwca 2021 o 09:36:

  Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Schrag?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena