Flexipower Group Sp. z o.o.

lodzkie

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Linkedin Instagram
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  21-50
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 70

 • Rafał Przytuła na google_maps pisze 9 grudnia 2023 o 05:01:

  Bardzo miła i fachowa obsługa, chłopak zna się na rzeczy i chętnie służy pomocą i wiedzą Dziękuje.

 • Wojciech Seweryn na google_maps pisze 7 grudnia 2023 o 05:32:

  KROMMLER EVI DC 11 -Pompa ciepła do c.w.u. i c.o. 11kW seria Krommler EVI DC Inverter Panasonic Inside 380V Taka pompa została u mnie zamontowana pod koniec stycznia 2023. Służy do c.w.u. i c. o. Od początku z tą pompą mam same problemy. Jeśli chodzi o odpowiednie ustawienia to ciężko było się doprosić. Pierwszy raz pod koniec marca pompa zamarzła i przestała działać. W kwietniu jakieś błędy. W lecie , gdy służyła tylko do c.w.u. było ok. 10 października 2023 zaczęła służyć do c.o. i c.w.u. 22.11.2023 pojawił się błąd Er42-(błąd czujnika temperatury cewki w chłodzeniu) 22.11.2023 - zgłosiłem awarię na nr do zgłaszania usterek telefonicznie i mailowo . 23.11.2023-zgłosiłem awarię powtórnie do serwisu . Pomimo wizyty serwisanta z flexipower i serwisanta z firmy Krommler pompa nadal nie działa. Od dwóch tygodni pompa nie działa - jest okres zimowy a serwis zachowuje się mało profesjonalnie. Zastanawiam się na czym polega gwarancja i rękojmia na to urządzenie wg tej firmy . Moim zdaniem każda szanująca się firma powinna rozpatrzyć wymianę urządzenia, które po tak krótkim okresie użytkowania jest tak awaryjne. Kategorycznie nie polecam tej firmy. Podejście do klienta całkowicie lekceważące.

 • Michał na google_maps pisze 30 listopada 2023 o 05:32:

  Nie polecam firmy. Od podłączenia pomp powietrznych instalacja nie działała poprawnie. Serwisant po przyjechaniu i sprawdzeniu stwierdził, że to wina czujnika. Po pierwszym udanym kontakcie z infolinią po miesiącu konsultant poinformował, że czujnik nie doszedł jeszcze. Później kontakt z infolinią był niemożliwy. Infolinia nie odbiera, rozłącza połączenia, raz nawet ewidentnie było słychać podniesienie i rozłączenie telefonu. Na maile też nie odpowiadają. Czas realizacji zgłoszenia w sezonie grzewczym powinien być priorytetowy, a firma FlexyPower Group chyba ma na ten temat inne zdanie. Podejście do klienta całkowicie nie profesjonalne, sprzęt i wykonanie jak widać, też dają wiele do życzenia. Przed wyborem tej firmy radzę się mocno zastanowić.

 • Ronin na google_maps pisze 14 listopada 2023 o 05:32:

  Nie polecam. Biorą podwykonawców z Ukrainy, którzy niby umawiają się na robotę tydzień przed wejściem na budynek a potem cisza. Jak już monterzy raczą oddzwonić, to oczywiście wymyślają, że wystąpiły trudności z dostępnością materiału do montażu itp. i że pojawią za jakiś czas. Człowiek marnuje tylko czas i nerwy.

 • Mlody Mlody na google_maps pisze 24 października 2023 o 18:19:

  Od 25 lipca walczę z serwisem w sprawie awaryjnej pracy falownika. Nie polecam

 • Magdalena Kuna na google_maps pisze 14 października 2023 o 05:32:

  Fatalna obsługa serwisowa! Po niecałym roku użytkowania pieca, popsuł się jego wyświetlacz. Wymiana, która wg umowy miała się odbyć w maksymalnie 72 godziny, trwała 2 miesiące i dalej nie doszła do skutku. Pomimo telefonów, wadliwa część nie zastała nawet zamówiona przez serwisanta przez cały ten czas. Szczerze odradzam!

 • Izabela Jablonska na google_maps pisze 14 września 2023 o 05:32:

  Serdecznie polecamy firmę, a szczególnie serwisanta - Pana Arkadiusza Plesińskiego! Po zgłoszeniu awarii kotła, Pan Arkadiusz przyjechał do nas tego samego dnia, w bardzo krótkim czasie (pomimo, że miał do pokonania około 100 km) oraz wszystko sprawnie naprawił, co pozwoliło uniknąć dużych kłopotów z kotłem i instalacją. Pan Arek to profesjonalista, ale także bardzo miły i życzliwy człowiek! :)

 • Piotr Pyrkosz na google_maps pisze 14 września 2023 o 05:32:

  Krzyśki montują szybko i sprawnie. Full profeska. Dziękuję i polecam ekipę!

 • Grzegorz Lewandowski na google_maps pisze 14 sierpnia 2023 o 05:32:

  Witam. Mam problem z tą firma ponieważ od 18 lipca zgłaszam problem z falownikiem do serwisu aby przyjechali a w dziale obsługi za każdym razem jestem zbywany. Firmie zależy tylko na założeniu fotowoltaikę i wzięciu pieniędzy a już potem to umywają ręce. Jak możecie to omijajcie tą firmę z daleka.

 • B W na google_maps pisze 14 lipca 2023 o 05:32:

  W czasie okresu gwarancyjnego rozłączyło jedną mc4, czekałem na serwis 2 tygodnie, w lipcu, robota na 10 minut. To samo łącze miesiąc po okresie gwarancji upaliło się i rozłączyło instalację. Pal licho ten stracony prąd, dobrze że nie było pożaru (mam ceramikę na dachu). Kilka dni temu upaliło się drugie łącze, po drugiej stronie instalacji. Drugie i na szczęście ostatnie, które u0022zaciskaliu0022 monteży z Flexipower. Generalnie to nie polecam usług firmy. Dodaję gwiazdkę za bardzo pozytywne wrażenie, które zostawia pan, który serwisował instalację na gwarancji (pozdrawiam!). Za kontakt z firmą + kosmiczne ceny serwisu pogwarancyjnego odejmuję 3.

 • Marcin Filipek na google_maps pisze 14 lipca 2023 o 05:32:

  Witam. W 2021 roku założyłem instalację solarną firmy Flexipowergroup - 2 panele i bojler. Po pewnym czasie, przed upływem 2 lat gwarancji z zaworów przyłączeniowych do bojlera zaczęła wyciekać woda, co skutkuje spadkiem ciśnienia w układzie, w wyniku czego z kolei nie załącza się piec gazowy. Zgłaszałem ten fakt wielokrotnie do firmy Flexipowergroup telefonicznie i mailowo. Pomimo tego nie doszło do wizyty serwisanta, chociaż kontaktował się ze mną kilkukrotnie i obiecywał przyjazd. Najczęściej jednak nie odbierał telefonów. I tak gwarancja spokojnie dobiegła końca i zostałem sam z problemem. Chamstwo i drobnomieszczaństwo. Pozdrawiam serdecznie firmę Flexipowergroup Marcin

 • Tomasz Blyszcz na google_maps pisze 14 lipca 2023 o 05:32:

  Firma wygrała przetarg w gminie niestety wiele instalacji fotowoltaicznych nie działa prawidłowo. Cała winę przerzucają na Tauron. Podłączają jakieś mierniki które wskazują wysokie napięcie w sieci jednak straszą sądem jeżeli chce się te wyniki pomiarów przekazać Tauronowi. Podają nr telefonów lecz po jakimś czasie twierdzą, że to ich prywatne i nie życzą sobie by na nie dzwonić. Falowniki zawieszają się i nie zamierzają uruchomić się ponownie. Odradzam całkowicie korzystanie z usług tej firmy a gminny zachęcam do zapoznania się z opiniami bo jak widzę moja opinia nie jest odosobniona.

 • Łukasz Stolarek na google_maps pisze 24 czerwca 2023 o 18:19:

  Jeśli chodzi o załadunek to miałem ładowany towar w Pabianicach na ulicy Torowej. Bardzo mili i uprzejmi pracownicy. Ciężki wjazd do załadunku z uwagi że dużo aut osobowych stoi na placu ale pracownicy świetnie kierują.

 • KlasykaKlasyki na google_maps pisze 22 maja 2023 o 12:15:

  Profesjonalna firma posiadająca doświadczony personel oraz konkurencyjne ceny.

 • Pytanie na gowork pisze 26 stycznia 2023 o 14:17:

  Czy w FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. K. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena