Abc Energia Sp. z o.o.

lodzkie
Prezydenta Gabriela Narutowicza 6 13, 90-135 Łódź

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  50 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 5

 • Administrator na gowork pisze 8 listopada 2021 o 06:00:

  Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Abc Energia Sp. z o.o. w miejscowości Łódź? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne wieści. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

 • Krzysztof Gozdur na google_maps pisze 2 listopada 2021 o 08:23:

  ABC Energia to firma profesjonalna, bardzo dokładnie instaluje panele, nie ma problemów z reklamacją, słucha klienta, komunikacja na każdym etapie umowy. POLECAM!

 • Zbigniew Wrzesiński na google_maps pisze 2 października 2021 o 08:23:

  ABC energia firma która w 2017 grudzień założyła mi fotowoltaike System działa mi bardzo dobrze falownik SolarEdge w tym roku zaliczył dziwna awarie o której nie wiedziałem ale serwisant zaobserwował i w moim imieniu zakupił nowy i mi wymienił ku mojemu zaskoczeniu . Bylem w szoku jak otrzymałem telefon ze umawiają się na wymianę falownika . Nic nie musiałem robić tylko otworzyć chałupę . Takie reklamacji życzę wszystkim . Pozdrawiam szafie i ekipę ABC energia. Trzymam kciuki i będę zawsze ich polecał . Mistrzowie w swoim fachu 👍👍👍👍👏👏👏👏

 • Kamil Rosicki na google_maps pisze 2 grudnia 2020 o 08:23:

  Montaż instalacji z firmą ABC Energia polecił mi sąsiad u którego montaż przeprowadzany był w tamtym roku. Mogę śmiało powiedzieć, że zadowolony jestem ze współpracy z firmą, handlowiec - Pan Wojciech zna się na temacie, wymierzył dach oraz dobrał optymalne rozwiązanie w nie wygórowanej cenie. Ekipa montażowa wykazała się dużym profesjonalizmem, praca wykonana na czysto i ekspresowo. Tak więc od początku września jestem posiadaczem 5,7 kWp na swoim dachu i żałuje tylko, że wcześniej nie zdecydowałem się na instalację PV :)

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena