Aspol-Fv Sp. z o.o.

lodzkie
Helska 39/45 , 91-342 Łódź

Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  200 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 5

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
INTERNACJONALIZACJA SPÓŁKI ASPOL-FV DZIĘKI EKSPANSJI EKSPORTOWEJ
Wartość:
187 974,30 zł
Udział własny:
54 127,38 zł
Projekt:
Rozwój eksportu Aspol-FV poprzez wejście na nowe rynki docelowe
Wartość:
269 323,39 zł
Udział własny:
70 259,04 zł
Projekt:
Dotacja na kapitał obrotowy dla ASPOL-FV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wartość:
127 128,00 zł
Udział własny:
0,00 zł
Projekt:
Rozwój eksportu Aspol-FV poprzez wejście na nowe rynki docelowe
Wartość:
314 255,55 zł
Udział własny:
64 534,90 zł
Projekt:
Rozwój firmy ASPOL-FV poprzez promocję na rynkach międzynarodowych
Wartość:
436 845,00 zł
Udział własny:
199 785,00 zł

Opinie z sieci: 23

 • Pytanie na gowork pisze 21 stycznia 2024 o 10:40:

  Czy pracownicy Aspol-Fv Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

 • maniekpl na gowork pisze 23 czerwca 2023 o 06:50:

  najwyższej jakości produkty, profesjonalna obsługa. PPLECAM

 • Bartek na gowork pisze 14 stycznia 2022 o 19:41:

  Moja opinia i spostrzeżenia.nOdwiedziłem w celu zakupu jakiś czas temu Aspol-FV. Pokierowano mnie do jak mówiono w sekretariacie do bardzo zorientowanej osoby w firmie npani Dominiki, chciałem złożyć zamówienie zapytać o to o tamto. Wchodząc zapytałem gdzie znajdę panią Dominikę, usłyszałem, że jej nie ma bo ma spotkanie i czy ktoś inny może mi pomóc ale oświecony powiedziałem iż zaczekam na tą panią. Usiadłem na mega wygodnym obrotowym krześle i po 15 minutach pani się zjawiła. Przyjęto mnie ze strachem w oczach i pretesjami czemu akurat do mnie takie było moje odczucie w tej chwili które po upływie minut i zakończenia rozmowy się nie zmieniło. Poproszono mnie o NIP odpowiedziałem, że nie mam firmy i potrzebuje tylko paragon podałem imię i nazwisko. Poprosiłem o pomoc bo nie znam się na tym i że będę czytał z kartki co potrzebuje i uwaga na moje pytania słyszałem tylko informacje nie wiem muszę zapytać, tego nie ma i nie wiem kiedy będzie czyli z moich zakupów nici myślę i grzecznie pytam czy tu pracuje jeszcze jakaś pani o imieniu Dominika bo może źle usiadłem nie do tej Dominiki bo ta nic nie wie ale nie było ok. To proszę o podanie cen (trzeba było użyć kalkulatora w komputerze czy jakiegoś programu tego nie wiem nie widziałem ale ciężko szło) zadawałem pytania jako klient nic więcej pani miała bardzo niezadowoloną minę z czego ja się nie czułem komfortowo. Po długiej chwili powiedziano mi, że wszystko zostanie sprawdzone i za max dwa dni dostanę odpowiedź a w razie doprecyzowania pani będzie dzwonić, mówię dobrze podając wszystkie inne niezbędne informacje do kontaktu. Pożegnałem się i wyszedłem. Czekam od początku n grudnia na informację zwrotną co z tym zamówieniem niestety do dnia dzisiejszego nie ma pani (usunięte przez administratora) chęci kontaktu by przekazać mi jakiekolwiek informacje. Dzwoniłem do firmy w celu przypomnienia ale pani była na spotkaniu. Z tego co tu czytałem nie pierwszy raz ona tak postępuje z klientami! Co to ma być?! Jest tyle konkurencji i do niej się wybrałem nie trzeba było daleko szukać ulica dalej i przyjęto mnie z uśmiechem na twarzy od osoby mi sprzedającej towar nawet gdy powiedziano mi, że czegoś nie ma pani odpowiedziała, że będzie w następnym tygodniu i zamówienie będzie gotowe na ten i na ten dzień a jeżeli nie bezpłatnie doślemy go. Było mi miło a nie z naburmuszoną miną Pani Dominiki i olewczym zachowaniem. Nie wiem kto ją tam jeszcze zatrudnia ale jeżeli jest to osoba najbardziej poinformowana to nie chcę wiedzieć co z pozostałymi osobami właściciel firmy powinien otworzyć oczy!

 • Oburzony na gowork pisze 19 września 2021 o 19:00:

  Ok 3 miesięcy temu zamówiłem u pani Dominiki (e-mail) a później u pani Marzeny (telefonicznie)przypominając się w sprawie filtrów do Raptora. Do dnia dzisiejszego żadnego odzewu z ich strony. Określę to kilkoma prostymi słowami. nBrak profesjonalizmu, podejście do klienta olewające, zerowy kontakt od działu DH. Zostałem teraz w kropce posiadam ich urządzenie ale gdy potrzebne są części to niestety nie ma gdzie tego zakupić. Tym samym nie polecam zakupów bo później jest problem.

 • Pracownik na gowork pisze 14 września 2021 o 20:31:

  Ogólnie polecam firmę. Zaczynając od samego szefa to nie można mu niczego zarzucić. Zawsze można się z nim dogadać w różnych sprawach. Wszystko na papierze tak jak powinno być. Zarobki też nadążają za inflacją. Wiadomo zawsze mogłoby być lepiej, ale żadne tam najniższe krajowe czy coś w tym rodzaju. Towarzystwo w pracy ok. Jak wszędzie jednych bardziej lubisz drugich mniej. Jedynie na magazynie trochę nie fajnie bo zimą zimno. Nie pracuje już któryś rok, ale wspominam dobrze.

 • Tomasz na gowork pisze 17 sierpnia 2021 o 23:47:

  Firma buduje wizerunek oderwany od rzeczywistości. Produkty niezłe no ale jak to w źle zarządzanej hurtowni, wiedza pracowników na dziale sprzedaży mizerna i ciągle braki na magazynie. Odczucia z wizyty w tej firmie podobne jak z innych skansenów: Powiew historii. Przeszedłem na zakupy u ich konkurencji.

 • Leonard Wichrowski na google_maps pisze 4 sierpnia 2021 o 14:10:

  Mama tam pracuje

 • instalator na gowork pisze 13 maja 2021 o 11:51:

  NAJLEPSZY POLIPROPYLEN W POLSCE!!!

 • janek na gowork pisze 23 kwietnia 2021 o 09:53:

  najlepsze produkty z dostępnych na rynku, obsługa na bardzo wysokim poziomie, uprzejma i uśmiechnieta

 • Pytanie na gowork pisze 28 marca 2021 o 11:59:

  Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

 • Lucek na gowork pisze 6 marca 2021 o 16:04:

  Kobitki super a atmosfera jak w gabinecie prezesa a nie obskornej hurtowni, jak przyjeżdżam to się czuje jak ktoś a nie jak zwykły robol, tak trzymać

 • Gosc na gowork pisze 27 stycznia 2021 o 18:46:

  Jestem częstym gościem na dziale handlowym. Dziwię się tym nieprzychylnym opiniom co do obsługi. Nigdy nie spotkało mnie lekceważenie że strony Pań tam pracujących. Zawsze są miłe i uśmiechnięte. Czytając te opinie mam wrażenie że nie dotyczą tej firmy i osób tam pracujących. Panowie na magazynie również bardzo grzeczni i pomocni.

 • Pytanie na gowork pisze 17 grudnia 2020 o 10:23:

  Jaka umowa obowiązuje w Aspol-Fv Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

 • Paweł W na google_maps pisze 15 grudnia 2020 o 14:09:

  Nie polecam urządzenia są niedopracowane , rozwiązania rodem pseudo fachowca z blaszaka. Reklamowane urządzenia wracają dalej wadliwe . Odradzam.

 • Negatywny P na gowork pisze 29 listopada 2020 o 20:09:

  B.Pracownik. Każdy pod każdym dołki kopie! DH tylko donosi na innych na magazynie każdy patrzy krzywo na siebie. Armageddon.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena