Gaia Solar S.A.

lodzkie
Prezydenta Gabriela Narutowicza 34 , 90-135 Łódź

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  169 607,85 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 7

 • Alan na gowork pisze 6 października 2022 o 08:55:

  Pracuje w Gaia Solar od 1,5 roku, zaczynałem od stażu, po okresie próbnym zostałem na dłużej. Atmosfera w śród pracowników i pracodawców w firmie jest miła, sympatyczna, komunikacja z osobami na każdym stopniu jest łatwa. Jeśli chodzi o rozwijanie swoich umiejętności, wiedzy, uważam że firma daje duże pole, od inwestowania w sprzęt, po edukacje pracowników (np. możliwość wyjeżdżania na targi, udział w webinariach oraz innych wydarzeniach które przyniosą Ci rozwój). Nigdy się nie spotkałem z nie otrzymaniem na czas pensji, tak samo jest możliwość otrzymania benefitów.

 • Śmieszne na gowork pisze 29 września 2022 o 16:18:

  Nieprofesjonalne podejście do pracownika i mydlenie oczu obietnicami które nie mają pokrycia :) nie polecam

 • Kacper na gowork pisze 27 września 2022 o 13:33:

  W firmie pracuję od 3 lat. Jestem zadowolony z warunków pracy jak i zarobków. Wynagrodzenie zawsze na czas jak i wzrost wynagrodzenia adekwatny do kwalifikacji.

 • Bożena na gowork pisze 3 lutego 2022 o 13:40:

  Wczesniej ktoś pisał, że zarobki są średnie, teraz niżej pojawiła się, że zarobki są niskie... czyli koniec końców ile się tam zarabia, podacie jakieś orientacyjne kwoty?

 • Były pracownik na gowork pisze 26 czerwca 2021 o 10:52:

  Zakres obowiązków niezgodny z ustaleniami. Zarobki niskie bez nadzieji na podwyzke, pomimo dodatkowych obowiązków. Miejsce zatrudnienia nie jest stabilne dla pracownika.

 • Firego na gowork pisze 28 kwietnia 2021 o 20:35:

  Nie polecam zdecydowanie, jest bardzo duża rotacja pracowników, w każdym dziale. Ludzie są zwalniani z dnia na dzień bez wcześniejszego sygnału i bez względu na jakośc pracy. Ewentualnie sami rezygnują. Nawet jak ktoś się stara nie może być pewny pracy. Zarobki średnie, natomiast ilość pracy zdecydowanie za duża.

 • Zwolniony pracownik na gowork pisze 23 marca 2021 o 15:59:

  Firma, która jest niepoważna zatrudnia po czym zwalnia pracownika. Jaki jest sens zatrudniać kogoś oraz szkolenie osoby po czym ja się zwalnia. Przecież to są koszta i marnowanie zarówno czasu pracodawcy jak i pracownika. Żenada. Ale takie mamy firmy które nie szanują . Karma wraca !!!!!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena