Gaia Solar S.A.

lodzkie
Prezydenta Gabriela Narutowicza 34 , 90-135 Łódź

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  169 607,85 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 25

 • Maxi King na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 05:30:

  Polecam. Fachowo załatwione. montaz ok. instalacja ok. smiga az milo terminy do dogadania/ dokumenty zalatwiaja . mila obsluga z czystym sumieniem polecam

 • Alan na gowork pisze 6 października 2022 o 08:55:

  Pracuje w Gaia Solar od 1,5 roku, zaczynałem od stażu, po okresie próbnym zostałem na dłużej. Atmosfera w śród pracowników i pracodawców w firmie jest miła, sympatyczna, komunikacja z osobami na każdym stopniu jest łatwa. Jeśli chodzi o rozwijanie swoich umiejętności, wiedzy, uważam że firma daje duże pole, od inwestowania w sprzęt, po edukacje pracowników (np. możliwość wyjeżdżania na targi, udział w webinariach oraz innych wydarzeniach które przyniosą Ci rozwój). Nigdy się nie spotkałem z nie otrzymaniem na czas pensji, tak samo jest możliwość otrzymania benefitów.

 • Śmieszne na gowork pisze 29 września 2022 o 16:18:

  Nieprofesjonalne podejście do pracownika i mydlenie oczu obietnicami które nie mają pokrycia :) nie polecam

 • Kacper na gowork pisze 27 września 2022 o 13:33:

  W firmie pracuję od 3 lat. Jestem zadowolony z warunków pracy jak i zarobków. Wynagrodzenie zawsze na czas jak i wzrost wynagrodzenia adekwatny do kwalifikacji.

 • Sebastian Brzozowski na google_maps pisze 25 kwietnia 2022 o 18:20:

  Gaia Solar to pewnie jedna z wielu firm powstała na fali popularności instalacji fotowoltaicznych, ale w przeciwieństwie do wielu podobnych nastawionych tylko na szybki zysk, w Gaia Solar można liczyć na fachowość i profesjonalizm oraz…

 • Marcin Stachurski na google_maps pisze 25 kwietnia 2022 o 18:20:

  Niestety muszę zmodyfikować opinie, ogólnie firma dość konkretna interesuje się Klientem, natomiast jestem mega niezadowolony ze sprzętu, który sprzedają. Falownik firmy Fox, najgorsze g...jakie widziałem, jestem juz po wymianie…

 • Bogdan Danaburski na google_maps pisze 25 lutego 2022 o 18:20:

  Długo szukałem firmy, skorzystałem z polecenia znajomych i naprawdę nie żałuję. Przedstawiciel, montaż, kontakt z firmą b. dobry.

 • Bożena na gowork pisze 3 lutego 2022 o 13:40:

  Wczesniej ktoś pisał, że zarobki są średnie, teraz niżej pojawiła się, że zarobki są niskie... czyli koniec końców ile się tam zarabia, podacie jakieś orientacyjne kwoty?

 • Łukasz Zawadzki na google_maps pisze 14 grudnia 2021 o 05:30:

  W moim przypadku firma Eko-Prąd sprawiła się na 5+. Wycena i montaż przebiegły bez zarzutu. Pracownicy przy zakładaniu fotowoltaiki wykazali się pełnym profesjonalizmem. Inwestor nie jest pozostawiony samemu sobie w załatwianiu spraw papierkowych (w sprawach dofinansowania też), co mnie bardzo cieszy. Polecam.

 • Adam Golebiewski na google_maps pisze 14 grudnia 2021 o 05:30:

  Szukając wykonawcy mojej instalacji fotowoltaicznej skorzystałem z doświadczenia kolegi, który polecił mi firmę Eko-Prąd. W moim przypadku wszystko również przebiegło bardzo sprawnie - od pierwszych rozmów i ustalania szczegółów technicznych poprzez sam montaż i załatwienie wszystkich papierowych formalności. Wszystkie wątpliwości lub uwagi były bardzo szybko wyjaśniane przez Pana Arkadiusza lub Pana Krzysztofa. Montaż dużej instalacji przebiegł wyjątkowo sprawnie (tylko 1 dzień!) i w dokładnie ustalonym terminie. Minęły 2 miesiące i wszystko działa bez najmniejszych problemów. Zdecydowanie polecam firmę Eko-Prąd - pełen profesjonalizm i rzadka na rynku solidność!

 • Piotr na google_maps pisze 14 grudnia 2021 o 05:30:

  Bardzo solidna firma. Pracują na dobrych komponentach (Longi, Huawei, Solar Edge) i mają je w konkurencyjnych cenach. Pan Arek ma dużą wiedzę, cierpliwość, rozumie potrzeby klienta i potrafi profesjonalnie doradzić. Nie wciska na siłę drogiego sprzętu jeżeli nie jest on potrzebny. Pani Sylwia jest bardzo pomocna przy domykaniu formalności. Ma się wrażenie że na każdym etapie firma dba o klienta. Montaż bardzo sprawny, ekipa, doświadczona, kulturalna a instalacja wykonana wzorowo. Firma ma już wiele realizacji w tym kilka dużych projektów i widać to doświadczenie. Podsumowując bardzo dobra relacja uczciwej ceny do oferowanej jakości. Bez zbędnych upiększeń w postaci dedykowanych aplikacji z kolorowymi słupkami i wizualizowanymi korzyściami, a skupiona na tym co najważniejsze czyli dobrej instalacji, na dobrym sprzęcie, w dobrej cenie.

 • Rafał Proskura na google_maps pisze 2 września 2021 o 08:20:

  Zamontowane panele - firma powinna panów zaopatrzeć w kompas :), aby wiadomo było gdzie jest południe :) A sama instalacja zamontowana w sposób profesjonalny. Zamontowana pompa ciepła - instalatorzy bardzo fachowi i pomocni. Można z czystym sumieniem polecić.

 • Były pracownik na gowork pisze 26 czerwca 2021 o 10:52:

  Zakres obowiązków niezgodny z ustaleniami. Zarobki niskie bez nadzieji na podwyzke, pomimo dodatkowych obowiązków. Miejsce zatrudnienia nie jest stabilne dla pracownika.

 • Firego na gowork pisze 28 kwietnia 2021 o 20:35:

  Nie polecam zdecydowanie, jest bardzo duża rotacja pracowników, w każdym dziale. Ludzie są zwalniani z dnia na dzień bez wcześniejszego sygnału i bez względu na jakośc pracy. Ewentualnie sami rezygnują. Nawet jak ktoś się stara nie może być pewny pracy. Zarobki średnie, natomiast ilość pracy zdecydowanie za duża.

 • Zwolniony pracownik na gowork pisze 23 marca 2021 o 15:59:

  Firma, która jest niepoważna zatrudnia po czym zwalnia pracownika. Jaki jest sens zatrudniać kogoś oraz szkolenie osoby po czym ja się zwalnia. Przecież to są koszta i marnowanie zarówno czasu pracodawcy jak i pracownika. Żenada. Ale takie mamy firmy które nie szanują . Karma wraca !!!!!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena