Idea Complex Sp. z o.o.

lodzkie
Dr Seweryna Sterlinga 27/29 , 90-212 Łódź

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Instagram
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 28

 • Błażej Em na google_maps pisze 20 marca 2023 o 03:45:

 • Michał Dominiak na google_maps pisze 20 lutego 2023 o 03:45:

 • Natalia Kasas na google_maps pisze 22 grudnia 2022 o 17:32:

 • Krzysztof Deka na google_maps pisze 26 kwietnia 2022 o 17:01:

  Nikomu nie polecam tej firmy,oszczegam to partacze .Nawet na jedną gwiazdkę nie zasługują.

 • Daniel na gowork pisze 7 marca 2022 o 19:29:

  Zdecydowanie odradzam, 3 miesiące negocjowana umowa, po tym zapisy inne niż ustalenia, wynagrodzenie podstawowe wypłacane w formie zaliczki by potem chcieć zwrotu, brak zwrotu za jeżdżenie swoim autem mimo ustaleń, jeśli chce ktoś pracować na (usunięte przez administratora) który nie szanuje ludzi ani swojej kobiety z której się śmieje i nagrywa jak pijana przewraca się na płazy to śmiało, biznesmen bez kasy i honoru, śmieć i (usunięte przez administratora) i tyle w temacie

 • NIEpolecam na gowork pisze 12 stycznia 2022 o 09:04:

  Nie polecam pracy w tej firmie. Chaos organizacyjny, nieodpowiedni ludzie na stanowiskach kierowniczych, bez doświadczenia w branży. Za brak sprzedaży według Prezesa winni są pracownicy. Metody zarządzania w tej firmie opierają się na krzykach Prezesa, wulgaryzmach z jego strony i poniżaniu pracowników. Brak szkoleń, działalność gospodarcza (grosze na fakturze, ZUS wzrasta, podwyżek brak bo nie ma sprzedaży :D).nnOgromna rotacja pracowników. Było mnóstwo świetnych i kompetentnych ludzi z potencjałem, ale średnia okresu pracy wynosi 6 miesięcy.nKrzyki na pracowników są codziennością, wypisywanie po pracy wiadomości, dzwonienie po godzinie 17:00 przez przełożonych to norma.

 • Błażej Tomczyk na google_maps pisze 10 grudnia 2021 o 22:48:

  Polecam! Od pierwszego spotkania – bardzo przejrzysta oferta, dużo informacji i zaangażowanie doradcy. Dobór sprzętu z omówionymi wariantami i bardzo dobra ekipa ludzi, którzy montowali instalację. To co jeszcze ważne, p. Mateusz Jurek…

 • Tomasz Jurek na google_maps pisze 10 grudnia 2021 o 22:48:

  Jestem szczęśliwym posiadaczem instalacji zrealizowanej przez Nie płacę za prąd. Gdybym miał jeszcze raz podjąć decyzję o wyborze firmy dokonałbym z pełnym przekonaniem takiego samego wyboru. Polecam wszystkim - rzetelność, profesjonalizm, wiedza i uczciwość.

 • PawelRad na gowork pisze 19 listopada 2021 o 13:24:

  Ta firma to porazka.nUdaja wielka korporacje a to zwykla sprzedaz objazdowa czegos co mozna kupic duzo taniej.nPrezes M.D udaje wielkiego szefa, co to nie on a jedyne co ma to wynajete mieszkanie i auto firmowe w kredycie.nCo chwila nowi ludzie, wiekszosc odchodzi a teraz wzieli sie na sposob i szukaja studentow niby na praktyke gdyz mozna im dac jakies totalne ochlapy za prace.nZ daleka od takich u0022firemeku0022.

 • brixu058 na google_maps pisze 10 września 2021 o 10:00:

  Firma skupia samych fachowców. Już podczas rozmowy telefonicznej uzyskałem znacznie więcej informacji niż z innych firm. Dodatkowo oferty przygotowane przez Nie płacę za prąd są najkorzystniejsze dla mojego przypadku. Projekt profesjonalny i przejrzysty a realizacja zgodnie ze sztuką budowlaną. Zdecydowanie polecam.

 • Odradzam na gowork pisze 24 sierpnia 2021 o 13:43:

  Przemiał ludzi, którzy mają wykonać pracę za darmo na własnej działalności.

 • zniesmaczony na gowork pisze 22 lipca 2021 o 16:25:

  Bardzo odradzam aplikowanie do tej firmy. To była moja najgorsza, najmniej profesjonalna i żenująca rozmowa kwalifikacyjna (odział Sopot) a trochę ich w życiu już przeszedłem. Pani podczas rozmowy unikała kontaktu wzrokowego, nie była przygotowana do rozmowy i co chwilę szukała słów aby wyszło to jakkolwiek profesjonalnie- niestety efekt był odwrotny. Rozmowa trwała może z 5 min, z czego pani większość czasu poświęciła na reklamowaniu firmy, mówieniu jaka to ona jest fantastyczna i jakich ma super menadżerów i że nie trzeba pracować po godzinach i w weekendy :) Oczywiście jak mogłem się spodziewać nie odezwał się nikt z tej firmy aby poinformować czy przeszedłem dalej czy nie, co w obecnych czasach jest standardem i dużo mówi o firmie oraz jej podejściu firmy kandydatów/pracowników/ludzi. Co do warunków zatrudnienia to były następujące (pozostawiam to każdemu do własnej oceny): zatrudnienie na własną działalność gospodarczą, 3500 zł netto na fakturze, godziny pracy 9.00-17.00, małe biuro w formie open space. nJak napisałem na początku, serdecznie nie polecam!

 • K na gowork pisze 24 czerwca 2021 o 16:07:

  Miałam zostać przyjęta do pracy (w oddziale w Sopocie) od lipca 2021, ale niestety albo i stety tak się nie stało. Pod koniec maja 2021 otrzymałam informację od pani J. Ch., że postanowiła mnie zatrudnić (tak wynikało z rozmowy telefonicznej). Mając mało czasu na złożenie wypowiedzenia w firmie, w której wtedy pracowałam, 2 dni później złożyłam wypowiedzenie. Poinformowałam panią J. Ch. o tym fakcie mailowo 1 czerwca. Następnego dnia otrzymałam zapytanie czy nie jestem już studentką (co myślę, że można było wywnioskować po cv). Od 2 czerwca nie miałam żadnego kontaktu z panią J. Ch. Tydzień później próbowałam skontaktować się smsem - zero odpowiedzi. Tydzień później próbowałam się kilka razy dodzownić - ponownie zero kontaktu, od razu włączała się poczta głosowa. Tego samego dnia napisałam maila do pani dyrektor A. R., odpowiedź otrzymałam 3-4 dnia roboczego, który brzmiał, że firma skontaktuje się ze mną w dniu jutrzejszym. Owszem skontaktowała się i dostałam zapytanie czy mam dzisiaj czas na rozmowę REKRUTACYJNĄ z prezesem firmy. Zgodziłam się, choć podobno proces rekrutacyjny przeszłam skoro miałam być PODOBNO zatrudniona od lipca. Niestety do wideo rozmowy nie doszło, ponieważ ze względu na tymczasowy brak prądy zerwało mi łącze internetowe. Wideo rozmowa miała odbyć się następnego dnia, ale po dłuższych przemyśleniach podziękowałam. Nie chciałam pracować (o ile w ogóle firma Nie płacę za prąd chciała mnie zatrudnić) w firmie, która jest nierzetelna, nieprofesjonalna i traktuje człowieka jak śmiecia - kolokwialnie ujmując. I w taki sposób zostałam bez pracy i martwię się czy znajdę na tyle szybko pracę by mieć za co żyć.nnCYRK.nnSerdecznie nie polecam.

 • Dyrektor na gowork pisze 31 maja 2021 o 11:04:

  Firma porazka.Kazdego mianuje sie tam dyrektorem a nic za tym nie idzie.Marna kasa, generalnie naciaganie klienta na ceny , ktore sa zawyżane.nOrganizacja w firmie tragedia.nGadajacy bzdury pan prezes udajacy wszechwiedzacego i zachwycajacy sie autem firmowym w leasing.Zenada

 • Mateusz Jurek na google_maps pisze 27 maja 2021 o 03:45:

  Współpracuję z firmą od kwietnia 2019 roku pełniąc przez ten okres wiele funkcji, na kilku stanowiskach. Przez ten czas pozyskaliśmy i obsłużyliśmy tysiące klientów indywidualnych i setki klientów biznesowych, zrealizowaliśmy instalacje w…

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena