Mcm Project Sp. z o.o.

lodzkie
Obywatelska 103 , 94-104 Łódź

Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  YouTube Facebook Linkedin
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  21-50
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 11

 • Administrator na gowork pisze 22 grudnia 2022 o 08:10:

  Czy firma MCM Project Sp. z o.o. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

 • Ktoś na gowork pisze 9 czerwca 2022 o 21:27:

  Nie polecam tej firmy ze względu na mobbing jaki prowadzi jeden z prezesów tej firmy. Firma nie płaci za nadgodziny a wymaga aby pracować ponad ustawowe 8h. Jak ktoś wychodzi po 8h to może spodziewać się nieprzyjemności od prezesa.

 • GD Aleksander na google_maps pisze 2 listopada 2021 o 04:03:

  Firma jest bardzo nierzetelna, oszukuje klientów i nie wywiązuje się z zobowiązań. Proszę nie płacić żadnych zaliczek, zanim praca zostanie wykonana. Proszę uważać na tą firmę i dwa razy się zastanowić.

 • Ewelina Zalewska na google_maps pisze 2 listopada 2021 o 04:03:

  Niewypłacalna firma nie polecam proszę uważać. Brak płatności za wykonane usługi dla tejże firmy.!!!zeruje na innych ludziach.

 • Magdalena na gowork pisze 25 października 2021 o 17:22:

  MCM project to firma matka firmy MCM Fotowoltaika. Współpraca z firmą MCM Fotowoltaika to jedna wielka porażka. Firma nie wywiązuje się z umowy, nie dostarcza podstawowych dokumentów, do dziś nie mam projektu instalacji. Nie zna przepisów prawa w myśl jakich działa, samemu trzeba szukać zapisów w ustawach i rozporządzeniach, a i tak nie spowoduje to, że firma ruszy palcem w temacie (np. zgłoszenie do Państwowej Straży Pożarnej). Udają że wszystko zrobili i oczekują zapłaty. Proszę nie płacić tej firmie na zaś, w ciemno, po zapłacie już nie doczekają się Państwo żadnej reakcji. Żadnych zaliczek, żadnych umów! Prezes zarządku kłamie jak z nut!

 • Zalew na gowork pisze 6 października 2021 o 17:20:

  Nie polecam firma nie wyplacalna zostałem (usunięte przez administratora) sprzedałem usługi tej firmy na nie mała kwotę firma zgarnęła kasę a dla mnie brak jakiejkolwiek płatności!!odradzam

 • Iwona na gowork pisze 24 kwietnia 2021 o 13:50:

  Widzę tutaj sprzeczne informacje na temat tego miejsca, szczególnie jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjną. Czy jest tu ktoś kto rzetelnie mógłby opisać ten proces? Szczególnie warto sprostować informację na temat tego czy warunki są takie same jak na rozmowie. To ważna kwestia, która została podważona w poprzednim wpisie.

 • Arek na gowork pisze 16 stycznia 2021 o 10:14:

  Można dostać się bez ukończonej matury ?

 • Gustaw na gowork pisze 12 listopada 2020 o 08:05:

  Firma z ugruntowaną pozycją w branży , z bardzo dobrą opinią a przy tym dobry pracodawca więc na forum nie zbyt dużej aktywności pracowników.

 • kandydat na gowork pisze 12 listopada 2020 o 07:27:

  Witam, przedstawię Państwu swoją opinie po rozmowach w firmie.nRozmowa kilku etapowa, jednak caly czas z ta sama osoba, na kolejnych rozmowach coraz bardziej rozjezdzajace sie warunki wspolpracy, coraz nizsze wynagrodzenie i coraz gorsze warunki, po pierwszej rozmowie wyglada to niezle, podsumowanie mailowe rozmowy, ogolne informacje, po 2 juz gorzej, brak ustalen popartych podsumowaniem, 3 rozmowa, nikt mnie nie pinformowal ze sie nie odbedzie, rozmowa telefoniczna, ustalenia rozjechaly sie kompletnie, mialy byc wyslane materialy do wgladu, ale nikt ich do dzis nie wyslal. Pan Prezes buduje fantastyczna otoczke, wyjazdy zagraniczne, narzedzia pracy wsparcie, jednak przy szczrgolach wspolpracy caly czas zmienia warunki.nProponuje od samego poczatku prosic o konkrety poparte czyms na pismie, zeby nie tracic czasu na kolejne etapy

 • Piotr Kostrzewski na google_maps pisze 2 października 2016 o 04:03:

  Szybka realizacja budowy hali magazynowej. Wykonawca godny polecenia, chętnie doradza w procesie projektowania. Z pewnością skorzystamy z usług MCM Project w przyszłości.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena