Pro-Sun Sp. z o.o.

lodzkie
Franciszkańska 125 , 91-845 Łódź

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  9 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 21

 • Michał Kornacki na google_maps pisze 14 października 2023 o 05:20:

  Firma PRO-SUN wykonała u nas instalację PV o mocy 9,84kwp wraz z magazynem energii 9,9kW i systemem SZR. Wszystko jasne, przyjrzyste, sprawnie a panele bardzo szybko zamontowane. Polecam.

 • Zbigniew Czulak na google_maps pisze 14 września 2023 o 05:20:

  Jako klient prywatny ( 2 instalacje z magazynem energii) i firmowy (2 instalacje po 50 KWP) mogę tylko polecić współpracę z firmą Pro-Sun i panem Darkiem. Wyjaśni wszystko przed instalacją, sprawnie zrobi instalację i przeszkoli po uruchomieniu. Oby współpraca przy inwestycjach zawsze tak przebiegała!

 • Aleksandra Sachajko na google_maps pisze 14 marca 2023 o 05:20:

  firma Pro-Sun sp. z o.o. (kontakt otrzymałam z polecenia) wykonała u mnie instalację o mocy 4.8 kW. Jestem pod wielkim wrażeniem, szybkości, jakości i ogromnej kultury osobistej zarówno Pana Darka (prezesa) jak i pracowników. Wszystkie moje uwagi zostały przyjęte i niezwłocznie wykonane po wspólnych merytorycznych uzgodnieniach. Fakt, że Pan Darek odbiera zawsze telefony, lub oddzwania w krótkim czasie jest nieoceniona. Przez cały czas przedsięwzięcia czułam się bezpiecznie jako klient i inwestor bez właściwej wiedzy. Serdecznie polecam współpracę. Środki na uspokojenie nie będą potrzebne.

 • Jerzy na gowork pisze 15 grudnia 2022 o 09:21:

  Jestem pod dużym wrażeniem działalności firmy.Merytoryczna strona na 5 +.Świetny kontakt z firmą co się nieczęsto zdarza i fachowa obsługa.Cała instalacja została założona w terminie pomimo, że mieszkamy daleko od Łodzi.Kończąc , chcę podkreślić dużą kulturę osobistą szefów i pracowników

 • Grzegorz Urbanek na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 05:20:

  Pro-Sun wykonała u mnie instalację fotowoltaiczną (4,8 kw) z magazynem energii na falowniku hybrydowym, wyposażoną w SZR, dający możliwość zasilania rezerwowego w czasie awarii sieci. System działa prawidłowo, montaż bardzo sprawny (jeden dzień). System zasilania awaryjnego został przetestowany w praktyce - zadziałało przy przerwie w dostawie energii. Kontakt z firmą dobry, szybkie odpowiedzi na pytania. Do czasu założenie licznika z PGE ustawiono tryb pracy z blokadą wypływu energii do sieci, co pozwoliło na uruchomienie falownika zaraz po instalacji, bez czekania na zakończenie procedury w PGE. Firma zrobiła szkolenie z programowania pracy falownika, mogę dowolnie ustawić czas ładowania i rozładowania akumulatorów. Dodatkowo założono bypass na zasilanie awaryjne na okoliczność ew. awarii systemu. Przedstawiciele firmy utrzymuje kontakt po instalacji i dopytuje czy nie ma żadnych problemów z pracą systemu i procedurą w PGE. Polecam.

 • Przemyslaw Grzybowski na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 05:20:

  W poszukiwaniu wykonawcy instalacji fotowoltaicznej otrzymałem namiary na firmę Pro-Sun od sąsiadów. Projekt instalacji z uwagi na układ dachu okazał się wyjątkowo trudny. Od początku współpracy moją uwagę zwrócił świetny kontakt z Panem Darkiem, który na każdym etapie wszystko wyjaśniał i bez zwłoki podsyłał kolejne wersje projektów. Wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Dodatkowo podziękowania dla grupy instalatorów. Polecam serdecznie - przywracacie wiarę w fachowców 😊.

 • Marcin Dominczyk na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 05:20:

  Polecam tę firmę! bardzo dobry kontakt z właścicielem, który cierpliwie i jasno odpowiadał na pytania. Ekipa montażowa bardzo sprawnie, czysto i fachowo dokonała montażu instalacji.

 • Dorota Wostek-Wojciechowska na google_maps pisze 11 października 2022 o 04:29:

  Gorąco polecam. Mamy za sobą realizację dwóch instalacji. W obu przypadkach współpraca bardzo udana. Wszystko poszło sprawnie, terminowo, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Na specjalne uznanie zasługują Panowie instalatorzy. Obecnie rzadko można spotkać samodzielnie myślących i decyzyjnych wykonawców. Ale okazuje się, że są tacy w PRO-SUN :).

 • Piotr Słoneczny na google_maps pisze 18 czerwca 2022 o 04:29:

  To już moja druga instalacja fotowoltaiczna z tej firmy. Pierwsza trzy lata temu 9 kWp i do tej pory działa bez zarzutu zgodnie z planem i bez żadnej reklamacji. Natomiast teraz 40 kWp wykonana perfekcyjnie w terminie i mam pewność, że będzie tak samo dobrze działać. Serdecznie polecam!

 • Piotr Słoneczny na google_maps pisze 20 maja 2022 o 04:49:

  To już moja druga instalacja fotowoltaiczna z tej firmy. Pierwsza trzy lata temu 9 kWp i do tej pory działa bez zarzutu zgodnie z planem i bez żadnej reklamacji. Natomiast teraz 40 kWp wykonana perfekcyjnie w terminie i mam pewność, że będzie tak samo dobrze działać. Serdecznie polecam!

 • Małgorzata Komorowska na google_maps pisze 18 kwietnia 2022 o 04:29:

  Na wstępie współpracy jasno i profesjonalnie przedstawiona oferta. Pan Dariusz gotowy do pomocy na każdym etapie prac, cierpliwy, rzeczowy i zawsze kompetentny. Montaż instalacji sprawny, fachowy i terminowy/ tu ogromne słowa uznania dla instalatora!!/. Firma Pro-Sun profesjonalna i godna zaufania. Szczerze polecam

 • Małgorzata Komorowska na google_maps pisze 26 marca 2022 o 04:49:

  Na wstępie współpracy jasno i profesjonalnie przedstawiona oferta. Pan Dariusz gotowy do pomocy na każdym etapie prac, cierpliwy, rzeczowy i zawsze kompetentny.…

 • Joanna Skrzypek-Oleś na google_maps pisze 26 marca 2022 o 04:49:

  Gorąco polecam !!! Profesjonalna i przesympatyczna obsługa na każdym etapie realizacji. Wszystko zgodnie z przedstawioną wyceną, wykonane w terminie i w bardzo sprawny sposób.

 • Bogumila Pab na google_maps pisze 7 października 2021 o 12:54:

  Polecam firmę w 100 %. Pełen profesjonalizm i perfekcyjne podejście do klienta. Instalacja wykonana bardzo sprawnie. Właściciel firmy bardzo pomocny pomimo wielu utrudnień zawsze pomógł i doradził. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam firmę Pro-Sun. Pozdrawiam uciążliwy klient Bogumila Pab. 😊

 • Miro Bed na google_maps pisze 7 października 2021 o 12:54:

  Polecam w 100%. Firma profesjonalna, godna zaufania. Szybka realizacja, montaż bez zastrzeżeń. Pan Dariusz mistrz w swoim fachu, zawsze wszystko wyjaśni i dopilnuje. GORĄCO POLECAM !!! Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGE POWIEDZEĆ FIRMA NA MEDAL !!!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena