Pro-Sun Sp. z o.o.

lodzkie
Franciszkańska 125 , 91-845 Łódź

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  9 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 4

 • Bogumila Pab na google_maps pisze 7 października 2021 o 12:54:

  Polecam firmę w 100 %. Pełen profesjonalizm i perfekcyjne podejście do klienta. Instalacja wykonana bardzo sprawnie. Właściciel firmy bardzo pomocny pomimo wielu utrudnień zawsze pomógł i doradził. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam firmę Pro-Sun. Pozdrawiam uciążliwy klient Bogumila Pab. 😊

 • Miro Bed na google_maps pisze 7 października 2021 o 12:54:

  Polecam w 100%. Firma profesjonalna, godna zaufania. Szybka realizacja, montaż bez zastrzeżeń. Pan Dariusz mistrz w swoim fachu, zawsze wszystko wyjaśni i dopilnuje. GORĄCO POLECAM !!! Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGE POWIEDZEĆ FIRMA NA MEDAL !!!

 • Daniel Swoboda na google_maps pisze 7 sierpnia 2021 o 12:54:

  Jestem świeżo upieczonym klientem, natomiast z czystym sumieniem po długim rekonesansie na rynku mogę polecić. Dlaczego warto wziąć pod uwagę ofertę od Pro-SUN: Sprawdzona firma z 11 letnim stażem, wysoko oceniana na wielu forach, korzysta ze sprawdzonych komponentów(konsultowane choćby z innymi firmami i fachowcami, żaden nie miał uwag do zaproponowanej przez PRO-SUN oferty) Przystępna cena w obliczu wysokiej jakości komponentów Fachowa Ekipa, u mnie uwinęli się w 1 dzień. Polecę Pana Dariusza Kordalę z Pro-Sun z czystym sumieniem każdemu, kto boi się zostać nabity w butelkę, przez pseudo-fachowców, których teraz na rynku jest ogrom. Mnie w pewnym momencie zalano ofertami, bez wykonania pomiaru itp. Zanim dojdzie do czegokolwiek, firma wykonuje wnikliwy, rzetelny audyt (wnikliwa ocena obecnego stanu instalacji itp.) Proponowane są sprawdzone komponenty, o które łatwo znaleźć we wszelakich rankingach i poleceniach. Sama firma istnieje od 2010 roku. Większość pseudo firm to firmy z 1-2 letnim stażem, z minimalnym ustawowym wkładem 5k zl. Dodatkowo nikt z Pro-sun nie ponagla, nie wydzwania, nie jest natrętny, to tez o czymś świadczy. Firma nie szuka klienta na gwałt, tylko jest znajdowana, tak jak ja ich znalazłem. Pan Dariusz bardzo fachowo, cierpliwie i rzeczowo odpowiadał na moje, czasem durne laickie pytania. Panie Dariuszu, jeśli prowadzić w dłuższej perspektywie firmę, to właśnie tak jak robią to Państwo. Pozdrawiam, Pan Maruda z Gminnej :)

 • Administrator na gowork pisze 23 listopada 2020 o 06:00:

  Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Pro-Sun Sp. z o.o. w mieście Łódź? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena