Solisys Sp. z o.o.

lodzkie
Bułgarska 19A 1, 93-362 Łódź

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  1
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 16

 • Sonia na gowork pisze 1 października 2022 o 10:51:

  Przestrzegam każdego kto pomyśli o skorzystaniu z usług spółki Spolisys sp. z o.o. Firma nie odpowiada na zgłoszenia reklamacyjne, nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile, żeby skontaktować się z Panem Michałem Świątek należy za każdym razem dzwonić z innego numeru, ponieważ połączeń od klientów, którzy dzwonią z problemem i których numer już zapisał - nie odbiera :) Spółka nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności za niewłaściwe wykonanie instalacji, mimo zapewnień w mailach (wtedy jeszcze kiedy zdarzyło im się łaskawie odpowiedzieć), że niezwłocznie podejmą właściwe kroki celem usunięcia wady falownika, który zainstalowali, później niestety jak już opisałam wyżej - brak kontaktu, ignorowanie telefonów. Sytuacja trwa od 2020 roku. Teraz pozostała już tylko droga sądowa i każdemu kto ma problem są tą firmą krzak tę drogę polecam, bo łudzenie się, że Pan Michał kiedykolwiek podejmie jakiekolwiek działania, żeby problem rozwiązać to strata czasu i pieniędzy. Nie warto.

 • Były pracownik na gowork pisze 7 kwietnia 2022 o 19:50:

  Witam pracowałem w tej firmie dłuższy czas,nie wypłacone pieniądze brak świadectwa pracy i (usunięte przez administratora) firmy. Moim zadaniem było zmienianie naklejek z parametrami paneli,czyli (usunięte przez administratora) na klientach. Jutro sprawa będzie zgłoszona w odpowiedniej instytucji przez mojego prawnika.Strzeżcie się tej firmy,lepiej żyć za pieniądze z opieki...

 • Teresa na gowork pisze 10 lutego 2022 o 15:54:

  Niektórzy bardzo się pozytywnie wypowiadają, i te wypowiedzi są w ogóle jakieś takie bardziej merytoryczne, np. na temat atmosfery, i nie piszą że nie jest tak dobrze, ale nie widzę specjalnego uzasadnienia. A powiedzcie, jakie jest wynagrodzenie teraz? Bo jak małe to nawet atmosfera nic nie pomoże.

 • Brygadzista na gowork pisze 15 października 2021 o 09:55:

  Dzień dobrynnNa początku zaznaczę, że pracowałem w firmie kilka lat, gdyby nie zmiana branży dalej bym tutaj pracował.nAtmosfera bez stresowa - zwłaszcza gdy umiesz komunikować, ze czegoś Ci brakuje, albo gdy masz pomysł jak coś usprawnić.nProaktywność jest mile widziana. Praca w firmie luźna, nie ma większych kontroli. Najważniejsze by robota była dobrze wykonana.nWiem, że ostatnio były zwolnienia - był zespół który przez dwa tygodnie zrobił jedną instalację a tak jeździł po Łodzi.nAlkoholicy również długo nie popracują. :)nnOgólnie bardzo polecam.

 • PanTadeusz na gowork pisze 24 sierpnia 2021 o 17:55:

  Przez pół roku pracowałem w firmie jako elektryk. Firma notorycznie spóźnia się z wypłatami i nie gwarantuje podstawowych narzędzi jak i materiałów. Zwiększa natomiast zakres obowiązków nakładanych na pracownika. Rozwiązałem z tą firmą umowę ponad miesiąc temu i po dziś dzień nie otrzymałem pieniędzy... Obietnice szczodre a rzeczywistość szara - wielkie rozczarowanie i żenada! O skarżących się klientach nie wspomnę...

 • Agata na gowork pisze 8 czerwca 2021 o 09:09:

  Hej, podpowiecie jakie trzeba spełniać warunki aby zostać przedstawicielem handlowym w Solisys? :D Czy trzeba posiadać jakieś np. wykształcenie lub określone cechy? Podejrzewam, że pewnie mile widziane jest doświadczenie w sprzedaży.. ale czy szybko idzie się w razie czego tego nauczyć? :)

 • Tomek na gowork pisze 2 czerwca 2021 o 19:32:

  Może ktoś się pochwalić pracą w firmie Solisys, jak wyglada realizacja montażu do klienta, na jakie wsparcie może liczyć PH?

 • you na gowork pisze 26 maja 2021 o 12:28:

  hej, na jakie warunki może liczyć u nich handlowiec?

 • klient na gowork pisze 11 maja 2021 o 14:53:

  dramat

 • Klient na gowork pisze 29 kwietnia 2021 o 10:03:

  Dramat, zrobione instalacje nie pracują, 4 tyg czekania na serwis, zero telefonów z firmy, nie wiem kto chce pracować w takiej firmie co klientów ma w dupie!

 • Poldek na gowork pisze 2 stycznia 2021 o 16:11:

  Tak spokojnie zrobiło się na wątku, czy to efekt ogólnego zadowolenia z pracy w firmie? Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

 • Bernard Przybyła na gowork pisze 23 września 2020 o 10:23:

  Byłem klientem firmy Solisys i jestem bardzo zadowolony. Konkretny przedstawiciel handlowy z dużą wiedzą przedstawił mi ofertę i długo się nad nią nie zastanawiałem. Polecam można sporo zaoszczędzić.

 • Przemysław na gowork pisze 22 września 2020 o 16:34:

  Pracowałem w firmie Solisys i nie moge powiedzieć złego słowa. Wszystko od środka bardzo dobrze zorganizowane. Dobre wynagrodzenie, gdyby nie to, iż musiałem wyjechać za granice chętnie dalej bym z nimi współpracował.

 • Łukasz.M na gowork pisze 22 września 2020 o 11:21:

  Korzystałem z usług firmy Solisys i nie mogę powiedzieć złego słowa. Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko zagadnienia które mnie nurtowały zostały wyjaśnione. Czas realizacji też bardzo szybki. Rozmawiałem z sąsiadem który mówił ,że miałem szczęście trafiając na tą firmę. On trafił gorzej.

 • Czarek na gowork pisze 21 września 2020 o 17:37:

  Dobrą opinię wypracowała sobie firma i tylko szkoda, że na forum pracownicy nie podzielili się opinią o pracy w firmie.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena