Sunroof Technology Sp. z o.o.

lodzkie
Prezydenta Franklina Delano Roosevelta 8 , 90-056 Łódź

Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  15 300,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 25

 • Mateusz na gowork pisze 14 stycznia 2023 o 10:38:

  Pracuje w SunRoof niespełna dwa lata i z czystym sumieniem mogę polecić firmę jako przyszłego Pracodawcę. Twoje zdanie, opinia, wkład w pracę są uznawane przez bezpośrednich Przełożonych. Pracownicy tworzący organizację są pomocni, wyrozumiali i zdecydowanie koleżeńscy, dzięki czemu praca staje się przyjemniejsza. Wspólnie tworzymy genialną atmosferę w Naszym codziennym środowisku zawodowym. Na zdecydowany plus - praca hybrydowa (w większości zdalna - zależna od zajmowanego stanowiska). Jeżeli tylko ktoś ma jakiekolwiek pytania, to z miłą chęcią zapraszam do dyskusji :)

 • SirDrago na gowork pisze 10 stycznia 2023 o 16:11:

  Pracuje w firmie 2 lata. Zdecydowanie polecam. Pracowałem dotychczas w 5 firmach (różne branże) i mogę śmiało powiedzieć, że SunRoof wyróżnia się atmosferą, ludzkim podejściem pracodawcy do pracowników i oferowanym produktem :)

 • Pytanie na gowork pisze 4 stycznia 2023 o 10:40:

  Czy w SunRoof Technology Sp. z o.o. pracuje się na open space?

 • Justyna G. na gowork pisze 24 listopada 2022 o 10:55:

  W SunRoof pracuję już prawie 3 lata i nadal niezmiennie polecam! Ta firma to przede wszystkim ludzie: świetni specjaliści, a przy tym niezwykle pomocni i życzliwi współpracownicy o wysokiej kulturze osobistej. Mam możliwości nieustannego rozwoju, moja praca jest doceniana (awans, warunki finansowe), a bezpośrednia przełożona to liderka przez duże u0022Lu0022. Ponadto bardzo sobie cenię elastyczność pracy - swoje obowiązki mogę wykonywać zdalnie, niezależnie od miejsca zamieszkania. Dodatkowo - misja firmy i produkty, które SunRoof oferuje - są zgodne z moimi wartościami i odpowiadają na wyzwania współczesnego świata. Jeśli szukasz wyzwań - to miejsce jest dla Ciebie!

 • Maciek na gowork pisze 18 listopada 2022 o 10:57:

  Pracuje w SunRoof od czerwca 2021 roku na stanowisku Sales Manager. Jestem bardzo zadowolony z zarobków, swojego rozwoju i rozwoju firmy. Atmosfery i klimat w pracy jest zdecydowanie na plus. Zarządzający traktują wszystkich na zasadach partnerskich, słuchają uwag zadowolenia i niezadowolenia. Ludzie z którymi współpracuje na co dzień są fantastyczni. Firma ma potężne plany i idzie w dobrym kierunku.

 • Aneta na gowork pisze 15 listopada 2022 o 12:42:

  Super, że ktoś tu wspomina o życzliwości pośród pracowników. Teraz szukają Inżyniera Budowy - Dachy Solarne. Piszą tam o prywatnej opiece medycznej. Wiecie czy to tylko dla pracowników czy też ich rodzin? I czy w tym dziale tez można oczekiwać życzliwości od innych pracowników?

 • Magdalena M. na gowork pisze 10 listopada 2022 o 14:25:

  Jestem bardzo zadowolona z pracy w SunRoof. Wszyscy współpracownicy są życzliwi i profesjonalni. Polecam :)

 • Denis na gowork pisze 4 listopada 2022 o 04:27:

  Jak najbardziej polecam

 • Adam na gowork pisze 30 października 2022 o 21:58:

  Czas pracy w Sunroof uważam za udany, szczególnie że rozkręcałem sprzedaż, co było fajnym zadaniem, bo pomysł był znakomitym.(usunięte przez administratora).oraz innych;) Wspomnę też o (usunięte przez administratora), szefie produkcji, który sięgał przestworzy, aby zadowolić klienta i ulepszyć produkt, co było nie lada wyzwaniem. Dziękuję też (usunięte przez administratora), który udzielił wsparcia i dawał dobre rady. Pozdrawiam całą ekipę

 • ludowa na gowork pisze 3 października 2022 o 17:38:

  Dzień dobrynInwestycję pod nazwą zadaszenie tarasu przed restauracją zacząłem od zapoznania się z rozwiązaniem, które wydawało się bardzo innowacyjne i w sierpniu 2021 roku skontaktowałem się z przedstawicielem handlowym. Ustaliliśmy że firma wykona konstrukcję drewnianą, na której umieści panele fotowoltaiczne, czyli inwestycja kompleksowa. Po mojej stronie było wykonanie projektu zgodnego z wytycznymi firmy sunroof i uzyskania pozwolenia na budowę. Po dwóch tygodniach przyjechali pracownicy firmy na pomiary miejsca gdzie konstrukcja miała stanąć. Już w tym momencie mój entuzjazm przygasł, widząc z jaką dokładnością i rzetelnością pracownik tychże pomiarów dokonywał. Zadatek wpłaciłem 29.09.2021 i załatwiłem środki na dalsze finansowanie inwestycji, W miesiącu październiku finansowanie miałem dopięte, w miesiącu listopadzie firma sunroof otrzymała komplet wymaganych dokumentów do realizacji konstrukcji. z powodu złych warunków atmosferycznych, dopiero na początku lutego przyjechał wykonawca z materiałem i tu zaczęły się schody. Moje obawy związane z pomiarami potwierdziły się. Konstrukcja była za długa i słupy podporowe wychodziły poza istniejącą konstrukcją tarasu. Poza tym słupy podporowe były umiejscowione w miejscach gdzie wchodziły w komunikację istniejących schodów i podjazdu dla inwalidów.( mimo wcześniejszych ustaleń i moich sugestii)nKonstrukcja rzekomo była cięta według projektu metodą CNC, ale niestety po zmontowaniu okazało się że nie pasowało to do rozmiarów paneli. Konstrukcja była rozebrana i wymieniono część elementów na nowe. Niestety w projekcie nie uwzględniono podcięć na elementy panela który wymusił wycinanie ręczne i kaleczenie konstrukcji. Montaż trwał do ostatnich dni marca 2022. Około 25 marca zadałem kontrolne pytanie czy instalację zgłoszono do zakładu energetycznego i tu kolejne zaskoczenie, przez ten cały czas (listopad 2022) nikt nie dopełnił obowiązku takowego zgłoszenia, w związku z powyższym nie załapałem się na prosumencki system rozliczeń. Zabawa ze zgłoszeniem trwała do września 2022. Konstrukcja w związku z licznymi przeróbkami jest pokaleczona, i to jeszcze jest do przyjęcia, ale to że podczas większego deszczu zadaszenie przypomina durszlak to już raczej komfortowym nie jest. Na chwilę obecną jestem bardzo zawiedziony tym rozwiązaniem, a może wykonaniem, bo nie o to w tym wszystkim chodziło. Rozczarowanie tym doświadczeniem zaowocowało wycofaniem się z planów pokrycia połaci dachowej na moim budynku mieszkalnym. Na tę chwilę po tych doświadczeniach na pewno nie polecę nikomu tego rozwiązania. Moim skromnym zdaniem w firmie jest przerost zatrudnienia i uprawiana jest typowa spychologia. nZ poważaniemnNie zadowolony klient

 • Mia na gowork pisze 25 września 2022 o 09:03:

  Czytając o tym co firma wykonuje byłam zachwycona. W przyszłym roku budujemy dom. Jednakże po komentarzach na stronie poszukam bardziej rzetelnej i kompetentnej firmy.

 • Pytanie na gowork pisze 22 sierpnia 2022 o 09:26:

  Jakie są warunki zatrudnienia w SunRoof Technology Sp. z o.o.?

 • sdasd na gowork pisze 16 sierpnia 2022 o 10:53:

  Brak informacji zwrotnej w procesie rekrutacji pomimo zapewnień. Co do samych rozmów, postawa kierownika niższego szczebla niedopuszczalna. Wygląda na człowieka z łapanki, brak mu umiejętności interpersonalnych oraz obycia.

 • Martyna na gowork pisze 6 czerwca 2022 o 09:23:

  Czy w firmie dostępny jest pakiet Multisport?

 • Chomik na gowork pisze 11 kwietnia 2022 o 20:19:

  Balon z helem, marketing i PR, 50 zrealizowanych dachów solarnych w Polsce od początku działalności firmy w naszym kraju 2019-2022, z pracowników którzy tworzyli firmę nie został praktycznie nikt, od roku nie wygląda to dobrze, również realizacja projektów, pytanie tylko czy o tym wszystkim wie Pan Prezes z Zarządem.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena