W4E Centrum Energii Odnawialnych Aneta Gocek

lodzkie
Stanisława Dubois 114 , 93-465 Łódź

Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Informacje o firmie

 • Strona WWW
  https://w4e.pl
 • Data powstania
  2011-12-13
 • Dotacje z UE
  Tak (1)
 • Media społecznościowe
  Twitter Facebook Linkedin YouTube
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  2-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 1

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
Wsparcie firmy – kapitał obrotowy
Wartość:
23 535,33 zł
Udział własny:
0,00 zł

Opinie z sieci: 16

 • Pytanie na gowork pisze 3 stycznia 2023 o 10:43:

  Czym Centrum Energia (W4E Centrum Energii Wiatrowej Aneta Gocek) zachęca potencjalnych kandydatów? Jakie oferują dodatki?

 • Iwona na gowork pisze 4 listopada 2022 o 17:13:

  chyba atmosfera nie może być tak zła skoro firma wciąż działa tzn., że ludzie dalej pracują? Pytanie tylko czy stabilnie czy obecnie są jakieś rotacje? Ktoś wypowie się na temat obecnych warunków tutaj? warto byłoby aplikować?

 • Mieczysław na gowork pisze 19 października 2021 o 08:50:

  Powtarzają się głosy, że atmosfera w firmie jest kiepska i trudno się dogadać z przełożonymi. Czy nie ma możliwości, żeby to poprawić, bo praca w mało przyjaznym otoczeniu nikomu przecież nie służy. Może jakaś integracja? Macie tam imprezy firmowe, żeby ludzie bardziej się ze sobą poznali?

 • Pytanie na gowork pisze 5 października 2021 o 12:41:

  Wiecie, czy W4E Centrum Energii Wiatrowej Aneta Gocek udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

 • Pytanie na gowork pisze 4 listopada 2019 o 12:56:

  Czy można w W4E Centrum Energii Wiatrowej Aneta Gocek liczyć na jakieś dodatki?

 • nbv na gowork pisze 13 maja 2016 o 15:49:

  @sejmej na to pytanie raczej nikt Ci nie odpowie bo to zalezy od osoby jaka bedzie probowala sie do nich dostac

 • osoba postronna na gowork pisze 30 stycznia 2015 o 19:22:

  Przeglądam sobie właśnie opinie o różnych firmach z branży energetyki, i powyższe opinie bardzo mnie zaciekawiły. Zwykle przesiewam większość informacji w postach ponieważ wiem jaka jest ludzka natura. Prędzej ktoś napisze opinie negatywną kiedy odchodzi z pracy aby rozładować frustracje niż pozostawi pozytywną. nnZ powyższych postów widzę jedno, firma W4E nie jest firmą godną zaufania jako potencjalny pracodawca. nnAdministratorzy tego portalu powinni sprawdzić w zarejestrowanych logach kto umieszczał wpisy w dniu 2015-01-26 styl wypowiedzi, składnia, interpunkcja, i błędy gramatyczne w tych postach ewidentnie wskazują na to że były zamieszczane one przez jedną maksymalnie dwie osoby która chyba kogoś chciała tu wrobić, albo odstawić scenkę rozmowy w celu ratowania wizerunku firmy. nnMam nadzieję że się mylę ale jeżeli te wypowiedzi zostały zamieszczone przez właścicieli firmy to świadczy to o bardzo niskim poziomie i żałosnej próbie ratowania opinii. nnJeżeli jakiś obecny lub były pracownik (znający prawdę) przeczyta te posty i zgadza się z moimi przypuszczeniami, powinien zgłosić ten wątek do administratorów portalu o weryfikację wypowiedzi i sprawdzenie logów

 • . na gowork pisze 28 stycznia 2015 o 11:30:

  Ostatnie 17 wpisów z 26.01.2015 10:50-11:40 WTF, kto to wypisuje? pracodawca czy pracownik? Nie rozumiem świata

 • taki tam szeregowy pracownik na gowork pisze 8 stycznia 2015 o 13:58:

  Długo się zastanawiałem/łam, co tu napisać... Na początku myślisz, że trafiła Ci się od losu super szansa. Jeżeli potrafisz szybko zdjąć różowe okulary, dojrzewasz do prawdy, która mija się z obietnicami złożonymi na rozmowie kwalifikacyjnej. Dla tego stresu, poniżania, obgadywania za plecami - NIE WARTO, za te pieniądze też NIE WARTO!!! Owszem, można się czegoś nauczyć, ale cena jest zbyt wysoka. Podsumowując: super pomysł na firmę w fatalnym wykonaniu osób zarządzających.

 • specjalista ds. energetyki wiatrowej na gowork pisze 5 grudnia 2014 o 12:26:

  Właścicieli firmy cechuje bardzo lekceważące podejście do pracowników. Próby nastawiania jednym współpracowników przeciwko drugim było na porządku dziennym. Pani Aneta (właścicielka) zależnie od nastroju (a niestety zazwyczaj był zły) wyładowywała się na podwładnych. Mobbing był stosowany często i bez żadnych zahamowań. Rozmowy pracowników były nagrywane przez właścicieli bez informowania o tym pracowników, są na to dowody w postaci znalezionych nagrań. Pracodawca na początku rozmowy kwalifikacyjnej obiecuje złote góry i niesamowitą ścieżkę kariery, a następnie proponuje umowę śmieciową albo o pracę ale w takim systemie premiowym, że do pierwszego nawet najbardziej oszczędnym pieniędzy raczej nie starczy, spłata kredytu hipotecznego nie wchodzi w grę. Do tego dochodzą bardzo prostackie zachowania współwłaściciela, który wartościuje ludzi kierując się tylko jednym kryterium - zasobnością portfela. Pracę w tym miejscu kilka osób przypłaciło dużym stresem i problemami zdrowotnymi. Szczerze odradzam. Wszystkie wcześniejsze opinie niestety też są prawdziwe. w 100%

 • SWOT na gowork pisze 5 grudnia 2014 o 10:17:

  Jest jedna i jedyna zaleta tej firmy - co miesięczne wypłacanej podstawowej pensji. O premiach zapomnij.Reszta na poziomie epoki okrągłego stołu. Zarządzanie jak w PRL, pensje przystające do krajów 3 świata, atmosfera tragiczna,podsłuchy. Nie polecam nikomu, ludzie po studiach nie dajcie się zwieść dobrej gadce na rozmowach kwalifikacyjnych. To później wygląda zupełnie inaczej. Nie rozwiniecie się w żadnym kierunku, nie będziecie żadnymi specjalistami, a z zarobków opłacicie tylko benzynę na dojazdy. nnPrzykro to stwierdzać, ale DNO.

 • rudy na gowork pisze 5 grudnia 2014 o 10:08:

  Uff...Nareszcie mogłem/am stąd uciec!nnJuż dość mobingu, prenamentnego stresu, tekstów typu: za często chodzisz sisusiu, niezadowolenia klientów bo szefostwo znów zawaliło i nie dotrzymało terminu a Ty się musisz za nich tłumaczyć

 • Obiektywny na gowork pisze 4 grudnia 2014 o 21:20:

  Wyzysk, inwigilacja, cfaniactwo - 3 słowa opisujące tę u0022firmęu0022

 • inwestor na gowork pisze 4 grudnia 2014 o 18:51:

  zero realizacji wiatraków pod klucz. firma zatrudnia 2 do 3 osób.

 • nikomu nie życzę na gowork pisze 18 marca 2014 o 17:33:

  Praca może i rozwojowa, ale w dużym stresie, atmosfera uzależniona od humorów szefostwa (zazwyczaj złych co skutkuje wyładowywaniem się na pracownikach), (usunięte przez administratora)... kasa niewielka, pojęcie premii praktycznie nie istnieje... odradzam!!!!!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena