Diamond Module Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

lodzkie
Henryka Sucharskiego 49 , 97-500 Radomsko

Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 1

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
DOTACJA NA KAPITAŁ OBROTOWY DLA DIAMOND MODULE SP. Z O.O. SP. K.
Wartość:
280 293,09 zł
Udział własny:
0,00 zł

Opinie z sieci: 20

 • Administrator na gowork pisze 9 stycznia 2022 o 15:44:

  Szukam pracy na Magazynier. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 3600 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

 • Dawid na gowork pisze 4 stycznia 2022 o 09:06:

  Mam pytanie bo dostałem skierowanie na badania do tej pracy kobieta mi mówiła że na początek daje 3000 ale po komentarzach co tu czytam trochę się obawiam

 • Administrator na gowork pisze 28 grudnia 2021 o 13:03:

  Szukam pracy w mieście Bytom na stanowisku Operator. Najlepiej na Operator. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

 • anonim na gowork pisze 19 listopada 2021 o 03:58:

  Ludzie tych waszych smętnych komentarzy nie da się czytać. Bo nie oszukujmy się są one od osób które marnie pracowały a przez co marniej od innych zarabiały. Skąd tyle jadu w was. Przypomijcie sobie ile razy firma szła wam na rękę a ile razy wy byliście w stosunku do firmy nie fair. A jak teraz słyszę ze któryś poszedł gdzieś gdzie nie mógł się nawet załatwić to zrywam boki... Bo w Diamond było i tak gorzej bo mogli chodzić do łazienki ile chcą i na jak długo chcą... Albo że ktoś nawet na zwolnienie nie może iść w innej pracy bo go zwolnia a Diamond mógł biedaczek... Mimo wszystko powodzenia ludzie bo musicie być nieszczęśliwi sami że sobą. Teraz napewno pracujecie w super firmach i macie za nic kokosy. Oj tak napewno jest. Ps. Dawniej jak byłeś głupcem wiedziała to tylko rodzina teraz w dobie internetu wie to cały świat.nnTen komentarz jak wszyscy z dawnego środowiska wiemy może być od jednej osoby. Trochę żałosne i niewdzięczne pisac takie rzeczy o kimś od kogo się tyle nauczyliśmy a ta wiedzę chcemy bezczelnie spożytkować u konkurencji. Tyle mu Pan zawdzięcza... Ale nie każdy ma odrobinę ogłady i wychowania aby to zrozumieć. Oliwa nie żywa ale sprawiedliwa... Przyjdzie dzień gdzie i tam się poznają na Panu. Tylko kwestia czasu jak zacznie Pan tak w bezczelny sposób wypisac na obecnego pracodawcę. Pfe jak najdalej od takich pracowników!nnJako były już pracownik powiem tak : Każdy musi zrobić sobie rachunek sumienia czy był w porządku, czy pracowal i jak, bo nie wystarczy być 8 godzin a coś do firmy wnieść. Wtedy mamy szacunek i poważanie wśród ludzi. Pracowałem z wieloma osobami w firmie i myślę że skoro ludzie wytykają błędy firmy w internecie gdzie sa anonimowi a może niekoniecznie będą bo szef mając poważanie u wielu osób może dociec kto go zniesławia winni są zacząć od siebie. Niestety mentalność niektórych już taka jest i na to się nic nie poradzi... Ja pracowałem i dobrze zarabiałem, ale nie brakowało mi chęci do pracy. Szefa wspominam dobrze i mam do niego duży szacunek.

 • Administrator na gowork pisze 10 listopada 2021 o 11:46:

  Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

 • Rysiek na gowork pisze 2 listopada 2021 o 15:48:

  Przestrzegam wszystkie osoby planujące podjąć pracę w firmie Diamond Module produkującej domy modułowe w Bytomiu. Jest to firma, która z poprzedniej lokalizacji (z Radomska) u0022uciekłau0022 we wrześniu(usunięte przez administratora)Przestrzegam również przed notorycznym (usunięte przez administratora) pracowników przez właściciela firmy, który nie ma absolutnie żadnych zahamowań w słownym znęcaniu się nad swoimi pracownikami niezależnie od sprawowanej w firmie funkcji. Pracowników swojej firmy traktuje jak (usunięte przez administratora) kierownik produkcji jest gotowy sprzedać każdego pracownika w firmie aby tylko zostać poklepanym przez właściciela. Pozdrawiam i nie życzę nikomu aby ktoś nieświadomie trafił do pracy w tej firmie.

 • Pytanie na gowork pisze 16 września 2021 o 10:52:

  Czy w Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. występują paczki/bony świąteczne?

 • Piotr na gowork pisze 2 maja 2021 o 06:39:

  Ja współpracowałem z tą firmą w Skawinie i powiem szczerze że jest to bardzo ciekawa firma lecz dla ludzi chcących coś więcej dać z siebie niż tylko 8 godzin chowania się po kątach. Pan prezes jest osobą bardzo kreatywną i nie lubi tracić czasu puste rozmowy które nic nie wnoszą. Bardzo żałuję że firma przeniosła się z Skawiny do Radomska ponieważ zapewne dalej bym z nimi współpracował. Osoby które nie znają prawdziwych powodów przeniesienia produkcji z Skawiny raczej nie powinny się tutaj wypowiadać choć osobiście uważam że są to ludzie podstawieni przez u0022znanąu0022 firmę meblową. Sam szukałem nowej lokalizacji dla tej firmy lecz znalezienie obiektu o określonych wymogami produkcyjnymi parametrami było w Krakowie bardzo ograniczone.

 • Andrzej na gowork pisze 1 marca 2021 o 09:51:

  @Jankes Gdyby tak było to z pewnością firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy, którego warto polecać

 • Pytanie na gowork pisze 26 lutego 2021 o 08:53:

  Jak szefostwo w Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.? Spoko traktują ludzi?

 • pracownik na gowork pisze 29 marca 2020 o 19:45:

  Ludzie pracuje już jakiś czas w tej firmie i nie będę narzekał. Idealnie nie jest nigdzie, nikt nikogo nie trzyma na siłę. Nikogo nie wysyłano za granice pod grozba zwolnienia. Na obecna chwile wiekszosc firm ma trudna sytuacje wiec gdzie nie traficie to nie przestaniecie narzekac. Gdyby było tak źle już dawno wszyscy by się zwolnili a na zebraniach mówią że chcą pracować. Przestańcie się mazac i szukajcie firmy gdzie nic nie trzeba robić a da się zarobić ;)

 • znajomy na gowork pisze 25 marca 2020 o 09:09:

  Moi drodzy ,nuważajcie , uważajcie - proszę nie pracujcie w tej firmie .nto jedna z wielu Firm Pana prezesa . poszukajcie w internecie miejscowosc Zembrzyce Ten Pan prowadził tam z 6-7 działalności większość dostawców , pracowników nie dostała do dziś pieniędzy .nSystem Pracy tego Pana jest prosty ma znajomości na zachodzie szuka inwestora ze ma niezły biznes - inwestor wykłada kase prezes ją kasuje i nim minie rok - dwa inwestor nie ma kasy a pan Prezes znika i otwiera kolejną działalnosc na słupa :) Oj naprawde proszę nie dajcie sie zwieść !

 • Omg na gowork pisze 15 marca 2020 o 15:22:

  Ciekawe jak ta super firma zadbała i zadba o pracowników wracających z delegacji z Niemiec ,chyba zdają sobie sprawę że każdy z pracowników musi przez 14 dni siedzieć w domu.Każdy z nich wyjechał pod presją zwolnienia z pracy jak nie pojedzie .wysyłacie pracowników do Niemiec do strefy zagrożenia i co teraz po powrocie?Wszyscy powinni być pod nadzorem epidemiologicznym i zgłoszeni do sanepidu po powrocie.

 • lord vader na gowork pisze 16 lutego 2020 o 15:29:

  To nie jest diamond tylko DRAMAT MODULE , nie polecam pracy w tym cyrku , brak kasy za styczeń do tego zwolnienia grupowe, brak szacunku kadry kierowniczej do pracownika , ta pseudo firma to jeden wielki bałagan.

 • Ricki Santos na gowork pisze 15 lutego 2020 o 10:01:

  To co się dzieje obecnie w tej pożal się Boże firmie przechodzi ludzkie pojęcie.nPracownicy na chwilę obecną nie widzieli wypłaty za styczeń. Tłumaczę zarządu - komornik zablokował konta- Ja się pytam Was, co kogo to obchodzi, pracownicy wykonywali pracę, mają zobowiązania wobec banków, chcą utrzymać rodzinę i co teraz mają mówić swoim dzieciom - spokojnie to minie , to tylko komornik bo szanowna firma narobiła długów. A co w sytuacji gdy komornik zapuka do nich ? Ryszard czyli prezes tego całego cyrku ma kasę, komornik siedzi tylko na aktywach firmy , a pracownicy jak mają się bronić ?nKiedyś firma działała w miarę stabilnie, raz było lepiej, raz gorzej ale do przodu, ale nie tym razem. Dla tych , którzy kiedykolwiek zechcieliby pracować w tej firmie ostrzegam - nie warto- !!!! Szkoda waszych nerwów i zdrowia.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena