Sunwent Norbert Tokarek

lodzkie
Polskiej Organizacji Wojskowej 42 , 98-200 Sieradz

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  2-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 5

 • Mydlenie oczu na gowork pisze 4 czerwca 2020 o 19:10:

  1.premi nigdy nie ma i nie będzie szef (usunięte przez administratora)podobno daje (usunięte przez administratora)pieniądze lecz nigdy nie było i nie będzie premii 2.praca nawet po 16 godz jak to rafalek powiedział godziny chłopaki będzie wynagrodzenie nigdy nie było i nie ma .3pieniadze za urlop gdzie są? Poszły na jego budowę domu .3 szelki i liny gdzie są 2 para na 9 osób teraz na 3 bo reszta odeszła 4.kradziez materiałów z firmy ce na swoje budowy . Ta firma nie ma przyszłości jak i pracownicy niej . Nie polecam chyba że ktoś chce się przekonać na własnej skórze. 5. Na start przez telefon jest jest nawet 18 zł na godz po roku 20 co się okazuje 14 przez rok A później przez 2 lata 15 tragedia

 • Anonim na gowork pisze 4 czerwca 2020 o 19:09:

  Witam , gorąco polecam tą firme pracujesz na czarno a szef ma to gleboko w d*pie , jesli nie chcesz spaść z dachu i sie nie uszkodzić polecam spadochron iż zabezpieczeń nie ma . Wypłata też fajna na waciki starczy więc spokojnie. Premie są na lizaki po 15gr starczy. Szef okr.ada własną firme i się z tego cieszy

 • Obserwator na gowork pisze 4 czerwca 2020 o 18:58:

  Nie polecam pracownicy zarabiaja malo , premie zabiera szef zamiast dać pracownikowi , nie maja zabezpieczen zadnych robiac na stromych dachach.... wiekszosc osob robi na czarno, ciekawe jakby ktoryś z pracownikow spadl .. co wtedy? Szef obejdzie sie bez zadnych konsekfencji ... szkoda tych chlopkow ktorzy zapieprzaja za pol darmo a szef morde cieszy bo pieniadze zabiera do kieszeni.. zalosne naprawde nie polecam.

 • Rudy 102 na gowork pisze 31 maja 2020 o 23:36:

  Rafałek to (usunięte przez administratora) i krętacz. Z każdej instalacji coś kradnie do siebie (usunięte przez administratora) Podobno wszyscy odchodzą z firmy bo z nim się nie da współpracować uczciwie i na innych się dorabia. To jest (usunięte przez administratora)

 • Administrator na gowork pisze 29 maja 2020 o 07:00:

  Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Sunwent Norbert Tokarek w mieście Tyczyn? Czekamy na nowe wieści odnośnie pracy! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena