Antinus Sp. z o.o.

lodzkie
Jana III Sobieskiego 39 b 5, 96-100 Skierniewice

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  197 800,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 22

 • NE na gowork pisze 16 lutego 2024 o 09:02:

  Hej, szukam ofert pracy dla handlowca w branży, widziałam przy tej okazji ich profil w internecie. Niestety żadnych ogłoszeń nie mają, ile osób liczy dział handlowy? Jak duże regiony ma się pod opieką? Plany sprzedażowe są trudne do zrealizowania? Chcialabym się dowiedzieć jak realne jest osiągnięcie wysokich premii na tym stanowisku w firmie.

 • Pytanie na gowork pisze 8 lutego 2024 o 08:51:

  Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Antinus Sp. z o.o.?

 • Roxa na gowork pisze 7 lutego 2024 o 12:02:

  Natknęłam się na ofertę pracownika działu wsparcia technicznego - branża elektryczna. Jestem co prawda kobietą ale stanowisko obce mi nie jest. Planuje zmienić pracę i szukam jakiś ciekawych ofert. Zatrudniane są w firmie kobiety na to stanowisko? Ogłoszenie tego nie wykluczało. Zespół pracowników ok? Jak zmieniła się stawka wynagrodzeń na przestrzeni 3 lat? Wcześniej to było 5-5,5 tysiąca brutto a teraz?

 • Pytanie na gowork pisze 8 czerwca 2023 o 10:05:

  Czy w Antinus Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

 • Irena na gowork pisze 23 maja 2023 o 13:33:

  Niedawno widziałam ofertę do serwisu, chciałabym się dowiedzieć czy wspomniana tam umowa o pracę jest od pierwszych dni czy dopiero po okresie próbnym? Długo trwa taki okres w firmie?

 • Sid na gowork pisze 8 maja 2023 o 13:35:

  Dzień dobry.nBardzo polecam firmę Antinus Sp. z o.o. za fachową i ekspresową instalacje pompy ciepła w naszym domu. nPanowie montażyści zaskoczyli nas bardzo pozytywnie nastawieniem do pracy - rzetelna i dokładna praca bez tzw. u0027ociąganiau0027.nnCo do biura - to miła i sympatyczna obsługa dla klienta, jakiekolwiek pytania i wątpliwości z naszej strony zostały wyjaśnione od ręki. nnPolecam serdecznie i pozdrawiam Panią Annę i Pana Piotra :)

 • Sławek na gowork pisze 29 stycznia 2023 o 16:26:

  Firma zamontowała u mnie instalację fotowoltaiczną o mocy 6 KW, profesjonalna obsługa i montaż.nInstalatorzy, którzy u mnie montowali urządzenia widać było, że mają duże doświadczenie i wiedzę, mega mili i grzeczni.nGratuluję Firmie takich pracowników - pozdrawiam mieszkaniec Gminy Jaktorów.

 • Zadowolony posiadacz OZE na gowork pisze 25 stycznia 2023 o 11:28:

  Dziękuje za szybki i profesjonalny montaż pompy ciepła oraz pomoc w przyłączeniu instalacji fotowoltaicznej do sieci, którą 4 miesiące temu zamontowała nam inna firma i nie mogliśmy doprosić się prawidłowego oświadczenia wykonawcy koniecznego do zgłoszenia o przyłączenie.

 • sdzierzecki dz. na google_maps pisze 19 listopada 2021 o 10:43:

  Ponad 30 dni czekam na załatwienie reklamacji - zero kontaktu. Instalacja po kilku miesiącach od montażu przestała funkcjonować i nie mogę się doprosić o serwisanta.

 • M S na google_maps pisze 10 kwietnia 2021 o 10:43:

  Jestem zadowolona z usług firmy Antinus spzoo. Montaż odbył się bez żadnych problemów. Szybko, sprawnie i co ważne Panowie montazysci zostawili po sobie idealny porządek . Właściciele odpowiedzieli na każde zadane pytanie, rozwiali każda moja wątpliwość. Dobry wybór! Polecam

 • Agucha69 na google_maps pisze 10 grudnia 2020 o 10:43:

  Monterzy super zorganizowani, bardzo sprawnie montują cały zestaw, estetycznie wszystko zabudowane. Ja jestem zadowolona.

 • JOZEF na gowork pisze 25 sierpnia 2020 o 09:07:

  ob. ANNO zono lub siostro a takze wspolniczko P. SZYMANSKIEGO i jeszcze jednego mniejszosciowego wspolnika, przynajmniej . oficjalnie w rejestrze sadowym . Wasze ,, dzialania,, w,, zorganizowanej grupie,, wspolnie z wojtem i inspektorem nadzoru inwestorskiego W GDNIE GM. LOPIENNIK GORNY gdzie ZAMOTOWALISCIE INSTALACJE SLONECZNA NIEZGODNIE Z PROJEKTEM w ktorym to poleca sie montarz skutecznych oslon NA PRZEWODY Z PLYNEM ROBOCZYM KTORE SA PROWADZONE PO ZEWNETRZNYCH SCIANACH BUDYNKU oslon metalowych lub odpowiedniej grubosci plastikowych !!!!!! WASZA ,, ZORGANIZOWANA GRUPA ,, DZIALAJAC WSPULNIE I W POROZUMIENIU NARAZILA NA NIEBEZPIECZENSTWO U NAS CONAJMNIEJ 300 OSOB a moze i wiecej !!!!!!n pieniadze za montarz i material zapewne podzieliliscie W ZORGANIZOWANEJ GRUPIE !!!! PONADTO MNIE waszego KLIJENTA okradliscie na KWOTE CO NAJM. 300 ZL JA terz prowadze biznes i jestem PREZESEM SWOJEJ FIRMY ale nigdy bym sie nieodwarzyl na takie bezprawne dzialania JEST TO DLA MNIE POSTEPEK WBREW ETYCE I CHONOROWI PRZEDSIEBIORCY-BIZNESMENA !!!!!nZAJMIE SIE ,,WAMI,, PROK. OKREGOWA z wyroku SADU BIZNESMENI POZAL SIE BOZE !!!!!!!!!!!!!!!!

 • warszawiak na gowork pisze 23 kwietnia 2020 o 13:43:

  nie polecam firmy, właściciel arogancki i nieuprzejmy w rozmowach w których prosiłem o ofertę. Aż strach pomyśleć co by było gdyby doszło do realizacji i coś poszło by nie po ich myśli.

 • Kesir 65 na gowork pisze 10 kwietnia 2020 o 20:05:

  Nie polecam. Kontaktuję się kilka razy. Wysyłam zdjęcia z problem i zero odzewu. Polecam nie opłacać fv do puki państwo nie sprawdzą instalacji tzn zanim nie zostanie podłączony licznik dwukierunkowy i windykacją proszę sobie nic nie robić. (usunięte przez administratora)

 • paweł na gowork pisze 6 lutego 2020 o 17:03:

  jak zresetować hasło do 10.10.100.254 w inwerterze bnt004ktl bo zmieniłem i raczej zapomniałem?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena