Powereco Oze Sp. z o.o.

lodzkie
Stefana Okrzei 11 , 96-100 Skierniewice

Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  50 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 23

 • Wieteski Kreski na google_maps pisze 26 listopada 2023 o 05:04:

  Doskonały serwis i wzorowy kontakt z klientem. Tak życzliwych ludzi a zarazem rzetelnych fachowców w tych czasach ze świecą szukać. Polecam!

 • S G na google_maps pisze 3 października 2023 o 05:04:

  Polecam. Fotovoltaika zamontowana przez PowerEco działa bezproblemowo juz ponad 2 lata. Montaż w umówionym terminie, załatwili też wszystkie zgłoszenia. Trudno mi powiedzieć jak wyglądałaby kwestia ewentualnych roszczeń gwarancyjnych ale w zeszłym roku miałem problem z aplikacją monitorującą, chyba jakis babol po stronie dostawcy apki, bo zniknęła moja instalacja i sam nic nie moggłem zrobić. Panowie od razu się tym zajęli, coś tam ze swojego konta instalatora dodali i zadziałało.

 • Edyta Kurczewska na google_maps pisze 3 września 2023 o 05:04:

  Z czystym sumieniem polecam wszystkim firmę PowerEco. Doradztwo przez p. Karola i potem montaż przez świetną ekipę, był szybki i profesjonalny. Wszystko ładnie czysto estetycznie na porządnych podzespołach. Instalacja działa bez zarzutu, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Pan Karol okazał się bardzo pomocny na każdym etapie realizacji. Bardzo, bardzo dziękujemy! :)

 • Grażyna Windys na google_maps pisze 3 września 2023 o 05:04:

  Wszystko na 5. Fachowa obsługa, od doboru po realizację. Panowie (Pan Grzegorz i Daniel) stawili się zgodnie z terminem, wykonali instalację klimatyzacji bardzo sprawnie. Klimatyzacja chłodzi świetnie a zimą ogrzewanie wychodzi taniej niż z miejskiego. Najlepsza moja decyzja inwestycyjna w życiu. Chętnie skorzystam po raz kolejny z usług POWERECO. Polecam i pozdrawiam!

 • Sylwester Kamiński na google_maps pisze 3 sierpnia 2023 o 05:04:

  Witam chciałem się podzielić swoją opinią na temat firmy PowerEco. Panowie montowali u mnie fotowoltaikę, oraz klimatyzację multi split, w czterech pokojach. Według mojej oceny firma jest bardzo solidna, oraz rzetelna. Pracownicy przyjechali samochodami pełnymi narzędzi potrzebnymi do wykonania montażu. Pracownicy są w pełni przeszkoleni do zakresu wykonywanych czynności. Przyjechali na montaż z zapałem do pracy a nie jak to nieraz bywa za karę. Panie w biurze wypełniły całą dokumentację techniczną potrzebną do dotacji, oraz do PGE o zmianę licznika. Kontakt z firmą nie utrudniony, w razie nie odebrania oddzwaniają. Biorąc pod pryzmat całą wykonywaną instalcję, nie pozostaje mi nic innego jak wystawienie pozytywnej opinii firmie PowerEco. Jeśli zdecyduję się na rozbudowę instalacji w moim domu na pewno wybiorę tę samą firmę.

 • Marcin Cygan na google_maps pisze 3 sierpnia 2023 o 05:04:

  Bardzo polecam tą firmę. Jestem bardzo zadowolony z instalacji PV, którą wykonali. Bardzo dobry kontakt i podejście do klienta. Pomocni i nie nachalni po przedstawieniu oferty. Od złożenia oferty do decyzji minęło kilka miesięcy a mimo to warunki zostały zachowane. Podczas instalacji pełen nadzór nad pracownikami wykonującymi instalację i na sam koniec kontrola jakości. Bardzo dobre doradztwo i omówienie oferty. Naprawdę nie żałuje i jeszcze raz szczerze polecam.

 • Aleksandra Anisiewicz (Olinek) na google_maps pisze 3 czerwca 2023 o 05:04:

  Firma solidna i godna polecenia. Sprzęt dobrej jakości, wszyscy w firmie są mili i pomocni bez znaczenia na dział i przede wszystkim są słowni - jak mówią, że będą to są, a w dzisiejszych czasach słowny fachowiec to cud. Korzystaliśmy z pompy ciepła całą zimę nawet na sekundę nas nie zawiodła Fotowoltaika oczywiście też na 5+. Pan Jakub (szef) zawsze odbiera telefon i służy radą. Jeśli ktoś rozważa współpracę z PowerEco nie ma co się zastanawiać są najlepsi!!!

 • Maciej Strzelecki na google_maps pisze 3 maja 2023 o 05:04:

  Firma warta polecenia. Montaż pompy ciepła bezproblemowy. Wszystko super zorganizowane. Ekipa montująca zasługująca na uznanie. Czas montażu zgodny z ustaleniami. Stała opieka serwisu po montażu.

 • Ewa K. na google_maps pisze 3 stycznia 2023 o 05:04:

  Firma godna polecenia. Pompa ciepła zamontowana sprawnie, pracuje drugi miesiąc i wszystko w najlepszym porządku. Cały personel firmy na 5+, począwszy od handlowca Pana Przemka, przez niezwykle miłe Panie w biurze na właścicielach kończąc. Pan Jakub robi swoją pracę z ogromną pasją i zawsze jest w stanie wszystko cierpliwie wytłumaczyć i doradzić. Polecam z przyjemnością.

 • Agnieszka Gałkowska na google_maps pisze 3 grudnia 2022 o 05:04:

  Mamy od firmy Powereco fotowoltaike i pompę ciepła. Wszystko działa jak należy w domu ciepło i przyjemnie. Na pewno skorzystamy z kolejnych usług.

 • Renata Borninska na google_maps pisze 30 lipca 2022 o 17:03:

  Bardzo solidna firma. Montaż fotowoltaiki i pompy ciepła zgodnie z umową oraz profesjonalnie wykonany. W czasie eksploatacji firma służy doradztwem i pomocą w rozwiązaniu problemu.

 • Piotr Kaczmarczyk na google_maps pisze 9 lipca 2022 o 12:46:

  1.Panele fotowoltaiczne na gruncie - marzec 2022 Ekipa zdecydowanie godna polecenia począwszy od sprzedwcow po wykonujących pracę z instalacją.…

 • Marcin Nowak na google_maps pisze 7 lipca 2022 o 12:46:

  Usługa instalacji klimatyzacji wykonana terminowo. Zespół instalatorów wyposażony w wiedzę i sprzęt. Zdecydowanie polecam

 • PeterSon 81 na google_maps pisze 13 maja 2022 o 07:31:

  Jestem świeżo po instalacji fotowoltaiki. Uruchomiona od kilku dni. Wszystko działa bardzo dobrze. Ale muszę pochwalić instalatorów - 3,5h montażu 5.4kW , jestem w szoku. W dodatku pół pracy w deszczu. Wszystko schludnie, dokładnie.…

 • anielka kroc na google_maps pisze 27 kwietnia 2022 o 07:31:

  Firma warta polecenia.Montaż paneli na gruncie wykonany sprawnie pomimo trudnych warunków atmosferycznych.Niestety,nie mówią,że w sezonie jest problem z odbiorem energii wyprodukowanej,że instalacja non stop się rozłącza w słoneczny…

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena