Powereco Spółka Cywilna

lodzkie
Stefana Okrzei 11 , 96-100 Skierniewice

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA NIEMAJĄCA OSOBOWOŚCI PRAWNEJ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 5

 • anielka kroc na google_maps pisze 30 grudnia 2021 o 14:23:

  Firma warta polecenia.Montaż paneli na gruncie wykonany sprawnie pomimo trudnych warunków atmosferycznych.Kontakt z szefostwem dobry, Panowie układni, słuchający tego co klient ma do powiedzenia.Myślę,że z czysty sumieniem można polecić tą firmę.

 • paweł łopusiński na google_maps pisze 13 lipca 2021 o 14:23:

  Firma godna polecenia. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem jaki i z szefostwem , konkretnie odpowiadają na każde pytanie i wszystko wytłumaczył. Ekipa montująca konkretna i solidna. Zrobili wszystko tak jak należy, nie ma żadnych wiszących kabli wszystko elegancko pochowane. Na koniec posprzątali. Wszystko robili bardzo ostrożnie i czysto, żeby nie uszkodzić dachu. Instalacja działa od tygodnia bez problemu. Bardzo solidna firma

 • Wieslaw Ciecierski na google_maps pisze 13 lipca 2021 o 14:23:

  Zdecydowanie firma godna polecenia. Zespół profesjonalistów najwyraźniej pasjonujących się tym co robią. Wszystko wykonane perfekcyjnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

 • Krystyna Sitarska na google_maps pisze 10 kwietnia 2021 o 10:42:

  Długo szukałam kompetentnej firmy do wykonania paneli fotowoltaicznych na mojej posesji. Znalazłam tą firmę w Skierniewicach i postanowiłam sprawdzić co mają do zaoferowania. Okazali się naprawdę godni zaufania. Pokazali swoje realizacje, które okazały się bez zarzutu. W porównaniu do konkurencji zaoferowali naprawdę dobrą cenę, a po za tym mają w ofercie polskie panele co też dla mnie było ważne. Chciałam coś co mam nadzieję posłuży lata. Wykonanie solidne, terminowe nie zawiodłam się i szczerze polecam :)

 • Joanna Kimmel na google_maps pisze 15 grudnia 2020 o 08:07:

  Zależało mi na 10 modułach o jak największej mocy i szerokości około 1 metr żeby weszło jak najwięcej pod kalenicą. Chłopaki zainstalowali u mnie panele fotowoltaiczne o mocy 595W cała instalacja 5,95 kW Instalacja wykonana w Piasecznie pod Warszawą w październiku 2020. O firmie Powereco dowiedziałam się z polecenia, od znajomego który ma instalację założoną przez Powereco. Muszę się przyznać że jestem klientką trochę marudną, dociekającą co i jak, i dlaczego. Właściciel odpowiedział na wszystkie pytania szczegółowo i podpowiedział kilka rzeczy o których nie wiedziałam

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena