Sun Smart Sp. z o.o.

malopolskie
Wadowicka 6 , 30-415 Kraków

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 8

 • Iga Reszka na google_maps pisze 20 września 2023 o 03:24:

  Bardzo dobrze potrafią wyjaśnić klientowi o całym przebiegu instalacji. Jasno i zrozumiale. Doradcy i montażysci są kompetentni i doświadczeni. To się ceni. Cały montaż przebiegł terminowo i co najważniejsze – wszystko zostało wykonane z ogromną dbałością o detale.

 • Milena Sieradzka na google_maps pisze 19 września 2023 o 03:24:

  Stosunek do klienta od początku jest profesjonalny i idzie w parze z jakością wykonanej usługi.

 • marta dobrosielska na google_maps pisze 23 czerwca 2023 o 03:24:

  Witam. Zainstowalismy instalacje fotowoltaiczną tej firmy. Pełen profesjonalizm począwszy od przedstawiciela -Pani Aneta (osoba bardzo komunikatywna, konkretna i naprawdę bardzo miła). Panowie którzy instalowali nam instalacje byli również…

 • DS na gowork pisze 23 listopada 2022 o 10:08:

  Chciałem się wypowiedzieć na temat pracowników którzy montowali moje Panele.nMianowicie: Spisali się bardzo dobrze, byli komunikatywni i pracowici nie widziałem by stali i się obijali, Instalacje poprowadzono wedle mojego życzenia i zgodnie z oczekiwaniami. Lider zespołu który ustawiał Falownik i Koordynował prace wykazał się profesjonalizmem przez co cały zespół pracował jak powinien.nDodam jeszcze ze wszyscy byli komunikatywni i mili przez co widać że zależało im na dobrym Imieniu firmy.nMoim Zdaniem jeśli ten zespół gdzieś jedzie na pewno wykona swoją pracę i Firma nie będzie się wstydziła.

 • Administrator na gowork pisze 9 listopada 2022 o 06:00:

  Jak wygląda praca u nich w firmie Sun Smart Sp z o.o. w mieście Biłgoraj? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

 • Piotr Stefaniak na google_maps pisze 26 kwietnia 2022 o 08:38:

  W tamtym tygodniu Panowie z tej firmy instalowali nam panele w wielkości około 7 kW. Bardzo sprawny montaż i pomoc w doborze ilości paneli. Szczerze polecam.

 • Krystian Jaworski na google_maps pisze 26 lutego 2022 o 08:38:

  Gorąco polecam. Już dawno chciałem założyć sobie fotowoltaikę ale musiałem jeszcze trochę kasy uzbierać. A zdecydowałem się akurat na te firmę bo wszyscy znajomi mi ich polecali i rzeczywiście otrzymałem od nich najkorzystniejszą ofertę jeśli chodzi o cenę. Fotowoltaika już działa od 2 miesięcy takze jestem bardzo zadowolony.

 • Piotr Wal-Sosnowski na google_maps pisze 26 stycznia 2022 o 08:38:

  Mamy od nich instalacje 7kW i ładnie działa. Bardzo dobre ceny i szybka realizacja. Polecam 😀

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena