Darsun Solar Dariusz Bednarski

lubelskie

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 3

 • Iwona na gowork pisze 7 kwietnia 2022 o 21:00:

  Z tego co widzę na forum jeden z klientów poskarżył się na wysoki koszt instalacji domku rodzinnego wykonanego przez firmę. Podobno koszty były dwa razy droższe niż oferowała w tym czasie konkurencja. Instalacja podobno została wykonana na niskim poziomie, trzeba było samemu wszystko poprawiać a materiały do niej wykorzystane były bardzo drogie. Wielu komentujących zaczęło krytykować całe to wykonanie, ponieważ wiązało się to wszystko z ponoszeniem dalszych kosztów w razie usterek. Czy po dwóch latach firma w podobny sposób świadczy swoje usługi? Dalej wykorzystywane są drogie materiały oraz sposób instalacji pozostawia wiele do życzenia? Ktoś może ostatnio korzystał z tej usługi i mógłby powiedzieć jak to wygląda teraz?

 • Klijent na gowork pisze 10 sierpnia 2020 o 20:52:

  Bardzo droga usługa koszt instalacji domku rodzinnego wyniesie około 20 tyś gdzie konkurencja robi za niecałe 10 tyś. Kable i elementy instalacji tylko wybrane przez instalatora np. ETI słabej jakości w cenie najdroższych marek innych ponąć nie ma w hurtowniach ma na nich drugi zarobek. Bardzo ciężki kontakt szczególnie gdy trzeba coś poprawić nie odbiera telefonu albo obiecuje ze przyjedzie a nie przyjeżdża. Wykonanie instalacji na słabym poziomie poprawki musiałem sam wykonać nie miał czasu przyjechać a policzył jak by to sam zrobił. Do rozliczenia wrzuca coś czego nie było w instalacji punkty liczy podwójnie albo potrójnie wystające kable na każdym punkcie na 2-3 metry brak oszczędności materiałów. Nie polecił bym tego wykonawcy nikomu już więcej odradzam.

 • Administrator na gowork pisze 9 sierpnia 2020 o 07:00:

  Czekamy na aktualne sprawozdania odnośnie firmy Darsun Solar Dariusz Bednarski w miejscowości Kalinowice Ordynackie, bo nie ma informacji od Was!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena