App Energy Sp. z o.o.

lubelskie
Willowa 42A , 20-819 Lublin

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Rzetelna Firma
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 36

 • Dariusz Zniszczyński na google_maps pisze 14 listopada 2023 o 04:41:

  Gorąco polecam firmę APP Energy. W moim przypadku chodziło o montaż paneli wraz z magazynem energii. Współpraca przebiegała sprawnie. Udzielono mi odpowiedzi na wszelkie pytania. Montaż odbył się bez problemów. Otrzymałem solidne wsparcie przy składaniu wniosku o dofinansowanie.

 • Iga Strzelecka na google_maps pisze 7 września 2023 o 17:10:

  Jestem bardzo zadowolona z współpracy z tą firmą. Po analizach ofert i wykonawców zaufałam APP Energy i się nie zawiodłam. Fachowe doradztwo, montaż oraz przygotowanie wszelkiej dokumentacji. Wszystko w miłej atmosferze. Polecam !

 • Kamil M na google_maps pisze 14 sierpnia 2023 o 04:41:

  Firma oszustów chodzą i naciągają . Kapitał zakładowy firmy krzak wynosi 5 tys zł proszę o ostrożność .

 • Michał Rybaczek na google_maps pisze 14 kwietnia 2023 o 04:41:

  3 lata temu firma APP Energy zainstalowała w moim domu w Świdniku instalację fotowoltaiczną, teraz chcę ją rozbudować o kolejne panele. Montaż trwał jeden dzień, ekipa montażowa Pana Mateusza posprzątała po sobie, nie zostawiając żadnych odpadów, folii czy kartonów. Jestem bardzo zadowolony z inwestycji. W przyszłym roku planuję dodatkowo zamontowanie pompy ciepła oraz magazynu energii. Polecam, jeśli ktoś się zastanawia nad podobną inwestycją.

 • Mateusz Wiszniewski na google_maps pisze 14 marca 2023 o 04:41:

  Współpraca z firmą u0022APP Energyu0022 na duży plus. Gdy zdecydowaliśmy, że chcemy mieć na dachu panele fotowoltaiczne, zadzwoniliśmy do firmy. Kontakt bardzo miły, udzielono nam odpowiedzi na każde pytanie. Przedstawiciel przyjechał, dokonał sprawdzenia naszego dachu. Poinformował nas, jakie są możliwości oraz jaki musimy mieć na to budżet, bo niestety, ale nie mogliśmy wykonać projektu paneli fotowoltaicznych na dachu domu, ze względu na duże zacienienie dachu budynku. Finalnie firma zainstalowała panele na dachu budynku gospodarczego, który jest narzędziownią i wiatą na drewno jednocześnie. Zapewniono nas, że takie rozwiązanie wystarczy do zaspokojenia naszych potrzeb i pozwoli nam to zaoszczędzić sporą sumę na rachunkach za energię elektryczną. Projekt, montaż i przyłączenie do sieci odbyło się szybko i sprawnie. Cały czas czuliśmy się bezpiecznie, wręcz prowadzeni za rękę. Polecamy!

 • Paweł Augustyniak na google_maps pisze 14 marca 2023 o 04:41:

  Firma App Energy dostarczyła pompę ciepła do mojego domu jednorodzinnego. Jako laik w tym temacie, bardzo zależało mi na profesjonalnym doradztwie i odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Za spełnienie tych potrzeb jestem bardzo wdzięczny. Firma zapewniła też szybką instalację, dokładny projekt i profesjonalną analizę domu. Również montaż przebiegł bez żadnych problemów. Szczerze polecam

 • Damian D na google_maps pisze 14 marca 2023 o 04:41:

  Witam. Szczerze mogę polecić firmę, konkretnie i profesjonalnie, bez zbędnego bajerowania. Po rozmowach z kilkoma firmami widać, że w APP Energy znają się na rzeczy. Jestem zadowolony. Moja instalacja poniżej ;-)

 • Jakub Nowrotek na google_maps pisze 14 marca 2023 o 04:41:

  Do App Energy trafiłem z polecenia kolegi. Zależało mi na oszczędnościach związanych z montażem paneli ale też podkreślałem, że ważna jest dla mnie estetyka wykonania - w końcu z założenia mam się patrzeć na te panele 30 lat :). Moje oczekiwania zostały w 100% spełnione. Panele elegancko komponują się z budynkiem. W środku budynku okablowanie zostało poprowadzone w taki sposób, że nie ma się do czego przyczepić. Całość oceniam na 5+, będę polecał dalej.

 • Magdalena Turlewicz na google_maps pisze 14 marca 2023 o 04:41:

  Zakładalismy z nimi panele fotowoltaiczne tuż przed zmianą zasad. DoradcA p. Dominik rzetelnie wyjaśnił nam działanie paneli, wyliczył zapotrzebowanie obecne i przyszłe (mamy 3 małych dzieci) oraz sprawnie przesłał wycenę. Cena była konkurencyjna. Ekipa sprawnie zamontowała zestaw, który służy nam bez zarzutow do dziś. Mieliśmy kilka kwestii, które trzeba było w trakcie doprecyzować, ale kontakt był szybki i profesjonalny. Opieka po montażu pod kątem konsultacji także bez zarzutu z p. Dominikiem. Polecam!

 • Jacek Szymański na google_maps pisze 14 marca 2023 o 04:41:

  Serdecznie polecam! Profesjonalizm i rzetelność w czystym wydaniu. Młody zespół, który potrafi doskonale doradzić, wywiązać się z umowy w terminie, a przy tym wykonać swoją pracę solidnie. Instalacja zamontowana ponad rok temu sprawuje się bez zarzutów.

 • Michał Tarnas na google_maps pisze 14 marca 2023 o 04:41:

  Instalacja fotowoltaiczna zrobiona bardzo szybko i porządnie. Początkowe ustalenia z p. Joanną dotyczącą wyboru i ilości paneli były bardzo pomocne i rzeczowe. Samo wykonanie instalacji przez ekipę nastąpiło niewiele później. Gorąco polecam

 • Kuba Błażejewski na google_maps pisze 22 grudnia 2022 o 16:56:

  Profesjonalne doradztwo w kwestii doboru pompy ciepła, realizacja wykonana w umówionym terminie, a do tego nienaganny kontakt telefoniczny. Nie mam żadnych zastrzeżeń :)

 • Kacper Frankiewicz na google_maps pisze 22 grudnia 2022 o 16:56:

  Firma godna polecenia! W nowym domu zamontowali mi instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła. Świetny kontakt i profesjonalne doradztwo.

 • Dariusz Wojda na google_maps pisze 8 września 2022 o 07:43:

  W związku z tym iż kwoty, które wydawałem celem opłacenia rachunków za energię elektryczną z każdym miesiącem były coraz wyższe, postanowiłem temu zaradzić. Za radą przyjaciela zdecydowałem się na montaż paneli fotowoltaicznych, a…

 • Izabela Bednarek na google_maps pisze 8 września 2022 o 07:43:

  Na początku tego roku zainstalowaliśmy wraz z mężem panele fotowoltaiczne i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Długo zastanawialiśmy się nad wyborem odpowiedniej firmy, jednak wybraliśmy APP Energy, bo specjalizują się w elektrowniach…

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena