Fotowoltaika Fms Sp. z o.o.

lubelskie
Fabryczna 2 3.20/1, 20-301 Lublin

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  1
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 13

 • Bartek Czajka na google_maps pisze 14 sierpnia 2023 o 04:42:

  Zdecydowanie nie polecam . Po montażu instalacji brak kontaktu z firmą. Odbierają co czwarty telefon. Zapomnieli złożyć wniosek o dotacje. Nie poczuwają się do żadnych działań. Pan u0022prezesu0022 zablokował mój numer. Upominam się o swoje od pół roku.

 • Lukasz Ligudzinski na google_maps pisze 14 maja 2023 o 04:42:

  Nie polecam tej firmy brak certyfikatów i gwarancji na konstrukcje gruntową po 5 miesiącach zaczyna korodować

 • Mirosław Werner na google_maps pisze 14 maja 2023 o 04:42:

  Firma wysoce niewiarygodna. Klienta traktuje jak przysłowiowego jelenia. Obiecuje złote góry, a po zawarciu umowy stosuje różne uniki. W moim przypadku, prawie przez rok zwodzili mnie obietnicami rekompensaty utraconego dofinansowania z programu u0022mój prądu0022, co było wynikiem ich niekompetencji. Nie odbierali telefonów, nie odpowiadali na e-maile. Na nic zdało się nawet wielogodzinne oczekiwanie (w trudnej do lokalizacji) siedzibie firmy, na mitycznego u0022szefau0022, który nawet po umówieniu miejsca i godziny spotkania, nie pojawiał się i na tym kontakt urywał...

 • Krystian Paździor na google_maps pisze 14 lutego 2023 o 04:42:

  Używam instalacji 9,75kW skonfigurowanej i zamontowanej około rok temu przez FMS. Duże zadowolenie jest we mnie, że skorzystałem z tej firmy. Działa wszystko niezawodnie. Przez rok wygenerowało mi to 11,6 MWh. W najlepszych miesiącach przy idealnie czystym niebie w szczytowym poborze potrafiło dawać więcej prądu niż wynikałoby to z mocy nominalnej. Zamiast 9,75 kW miałem 10,5kW. Kontakt przed instalacją, w trakcie oraz nawet po, na piątkę. Duża zaleta: nie wciskają kitu, aby wycisnąć z klienta hajs jak sok z cytryny. Monterzy to w ogóle jeszcze lepsza para kaloszy. Chłopaki montowali (na gruncie) w deszczu siąpiącym, kapiącym i padającym czasem poziomo od wiatru przy temperaturze w okolicach zera. Nie było jęczenia, że nie da się, że pada. Błoto było wszędzie... Ale nie ma lekko, byli umówieni na dany dzień, to wykonali to niezależnie od warunków. Szacun! Także polecam!

 • Marcin Szabat na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 04:42:

  Firma godna polecenia! W pełni profesjonalny montaż. Instalacja falownika wraz z osprzętem elektrycznym wykonana wzorowo! Pełne zabezpieczenie strony AC i DC (wraz z bezpiecznikami topikowymi dla paneli) i przede wszystkim prawdziwy uziom poniżej 10 Omów (pomiary podczas montażu) podłączony grubą linką 16mm kw. Elektrownia pracuje w Lublinie na dachu wykończonym ciężką dachówką ceramiczną od połowy marca 2022 i nie mam z nią jakichkolwiek problemów. Jeszcze raz polecam profesjonalistów z FMS Fotowoltaika Montaż Serwis!

 • Grzegorz Siwiec na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 04:42:

  Bardzo rzeczowa i Profesjonalna firma, od początku, do finalnego montażu jest bardzo dobry kontakt z klientem i terminy też dotrzymywane są według planu wstępnego - Bardzo Polecam!!!!

 • Arkadiusz U na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 04:42:

  Profesjonalne podejście do klienta, bardzo szybka realizacja i kompleksowa realizacji usługi. Ekipa monterska z dużym doświadczeniem, zostawiają porządek po pracy i są otwarci na uwagi inwestora. Polecam

 • Ka Rol na google_maps pisze 27 lutego 2022 o 06:09:

  Firma Fotowoltaika Montaż Serwis z Lublina godna polecenia szybko sprawnie dobre ceny solidne wykonanie instalacji bardzo fachowe podejście do klienta naprawdę gorąco polecam. I przede wszystkim dobry kontakt z firmą

 • Andrzej Maj na google_maps pisze 27 lutego 2022 o 06:09:

  Mam instalacje wykonaną przez FMS już poł roku. Poerwsze rozliczenie już przyszło, mialem tez kontakt w sprawie kilku drobnych spraw serwisowych. Po pierwsze. Instalacja dobrana prawidłowo gdyz bilansuje sie mimo troszkę kiepsko roku jaki byl. Panele działają. Kontakt z obsługa zawsze jest. Pomoga doradza o sprawdza czy wszystko jest ok. Polecam serdecznie Firme.

 • Zosia na google_maps pisze 27 lutego 2022 o 06:09:

  Jestem zadowolona obsługą i ofertą firmy. Montaż instalacji został wykonany w szybkim tempie. Przez cały czas miałam kontakt z przedstawicielem firmy. Polecam!

 • Maciej Gołacki na google_maps pisze 2 lipca 2021 o 07:55:

  Solidna firma, fachowe doradztwo, szybki montaż. Polecam!!!!!

 • Justyna Grobel na google_maps pisze 2 kwietnia 2021 o 07:55:

  Pełen profesjonalizm, szybki montaż, miła atmosfera, polecam w 100%. Pozdrawiam

 • Wojciech Brodaczewski na google_maps pisze 2 kwietnia 2021 o 07:55:

  Usługa montażu wykonana sprawnie i profesjonalnie, polecam

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena