Grento Sp. z o.o.

lubelskie
Budowlana 6 , 20-469 Lublin

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Messenger
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  350 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 23

 • Mariusz Lasota na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 04:44:

  Specjaliści z Grento wykonali dla mnie dwie gruntowe instalacje PV. Byłem dość wymagającym klientem, ponieważ zażyczyłem sobie konkretne modele praktycznie wszystkich elementów, w tym konkretne panele PV, falownik i kable. Komponenty przyjechały wcześniej a instalacja odbyła się kilka dni później i trwała 3 dni. Instalacje są wykonane bardzo schludnie, kable w rurkach osłonowych i prawidłowo pospinane. Wszystko zadziałało przy pierwszym podłączeniu, obie instalacje można monitorować przez Internet i obserwować historyczne dane z produkcji i zużycia. Jestem bardzo zadowolony z obsługi przez Grento zarówno procesu zamówienia, logistyki, fizycznego wykonania, jak i poprowadzenia upierdliwej u0022papierologiiu0022 do urzędów. Serdecznie polecam niezdecydowanym.

 • PePeL L na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 04:44:

  Instalacja wykonana zgodnie z ustaleniami, terminowo i starannie. Wystąpił mały problem z obliczeniem szerokości instalacji ale bez problemu dało się wszystko naprawić. Zdecydowanie na plus.

 • Marek Gołębiowski na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 04:44:

  Firma nie słowna od roku czekam na reklamacje. Monterzy zainstalowali panele bardzo krzywo ,nie mogę sie doprosić od września ubr,na poprawienie paneli jednym słowem rozmawiałem z szefem też bez reakcji.Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

 • Jacek na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 04:44:

  Firma Grento założyła w moim imieniu konto beneficjenta w programie czyste powietrze (bez mojej wiedzy ani zgody). Po czym jak chciałem się dostać na to konto, okazało się że nie mam dostępu. Dzwoniłem do firmy i nie podadzą mi hasła, bo osoba która założyła konto, już u nich nie pracuje. Musiałem dzwonić do ministerstwa i wszystko odkręcać. Niepoważni ludzie, którzy tylko utrudniają życie innym.

 • Grzegorz Graniak na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 04:44:

  Solidna firma. Wszystkie formalności załatwione bez żadnych problemów. Dostawa, montaż i uruchomienie instalacji w przeciągu 2 tygodni (montaż i uruchomienie u003C2 dni). Polecam w 200%

 • xcv na gowork pisze 31 maja 2022 o 21:03:

  nie polecam firmy. Częste roszady w firmie. Brak stabilizacji, zero szkoleń.

 • Marek Gołębiowski na google_maps pisze 27 kwietnia 2022 o 06:14:

  Firma nie słowna od roku czekam na reklamacje. Monterzy zainstalowali panele bardzo krzywo ,nie mogę sie doprosić od września ubr,na poprawienie paneli jednym słowem rozmawiałem z szefem też bez reakcji.Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

 • kandydat na gowork pisze 27 marca 2022 o 19:59:

  Witam, czy może ktoś się wypowiedzieć na temat firmy? Dużo ogłoszeń na olx na różne stanowiska. Warto aplikować?

 • Administrator na gowork pisze 26 marca 2022 o 06:00:

  Mam problem dotyczący firmy. Czy warunki pracy są odpowiednie? Czy pracodawca daje dodatkowe benefity? Wyraz wdzięczności.

 • PePeL L na google_maps pisze 27 lutego 2022 o 06:14:

  Instalacja wykonana zgodnie z ustaleniami, terminowo i starannie. Wystąpił mały problem z obliczeniem szerokości instalacji ale bez problemu dało się wszystko naprawić. Zdecydowanie na plus.

 • Mariusz Lasota na google_maps pisze 27 grudnia 2021 o 06:14:

  Specjaliści z Grento wykonali dla mnie dwie gruntowe instalacje PV. Byłem dość wymagającym klientem, ponieważ zażyczyłem sobie konkretne modele praktycznie wszystkich elementów, w tym konkretne panele PV, falownik i kable. Komponenty…

 • Daniel Pieczonka na google_maps pisze 14 grudnia 2021 o 04:44:

  Firma dobrze zorganizowana, lecz uszkodziła nową blachę na dachu. Pracownicy nie są przeszkoleni ....nie potrafią zadać o czyjąś pracę i pieniądze ... Mam nadzieję że rozwiążemy to polubownie, o postępach w sprawie będę informował. Na razie ocena jest jaka jest, liczę na poprawę ze strony firmy wykonującej. Chłopaki muszą sporo się nauczyć.

 • Wioletta Jankowska na google_maps pisze 14 grudnia 2021 o 04:44:

  Firma z doświadczeniem, indywidualny dobór instalacji pv, ładny montaż i dobry kontakt z firmą podczas całego procesu współpracy - od projektu, przez wykonanie, po dopinanie wszelkich formalności z dostawcą energii. Zdecydowanie polecam Grento!

 • Marek Gumpert na google_maps pisze 14 grudnia 2021 o 04:44:

  Jestem w łaścicielem instalacji fotowoltaicznej dostarczonej przez firmę Grento. Nasza współpraca obejmuje okres od oferty po montaż, łącznie z pomocą przy znalezieniu źródła finansowania. Na każdym etapie firma zapewniła w pełni profesjonalną obsługę. Rekomenduję do współpracy.

 • Jadwiga Zdybicka na google_maps pisze 14 grudnia 2021 o 04:44:

  Zdecydowanie polecam Grento. Szybki montaż, instalacja wykonana bardzo estetycznie i przede wszystkim działa bez zarzutu. Formalności w PGE szybko załatwione. Produkcja trwa 👍💪.…

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena