Sun Fee Sp. z o.o.

lubelskie
Mełgiewska 30F , 20-234 Lublin

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Linkedin Instagram
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 29

 • Sławomir Prucnal na google_maps pisze 24 grudnia 2023 o 10:02:

  Firma bardzo profesjonalna, pomocna od początku do końca, od doradztwa po złożenie wniosku o dofinansowanie. Doskonały kontakt z przedstawicielem firmy w Rzeszowie, Panem Adamem. Montaż instalacji odbył się fachowo i terminowo.

 • Adrianna Charkiewicz na google_maps pisze 24 grudnia 2023 o 10:02:

  Bardzo miła obsługa, instalacja działa bez zarzutu, montaż szybki i profesjonalny, doskonała współpraca z koordynatorem. Firma godna polecenia, u0022panowie wiedzą co robiąu0022. Serdeczne pozdrowienia.

 • Eugeniusz Maruszak na google_maps pisze 17 grudnia 2023 o 10:02:

  Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy w Rzeszowie, Panem Adamem. Zamówienie zrealizowane sprawnie, montaż instalacji fachowy i terminowy.

 • Ryszard Torba na google_maps pisze 14 grudnia 2023 o 10:39:

  Pełen profesjonalizm w dopasowaniu instalacji do naszych potrzeb, obsługa formalności, terminowość – kontakt z pracownikami był fantastyczny. Wszystkim polecam!

 • Filip Kosakowski na google_maps pisze 23 listopada 2023 o 04:42:

  Minęło już kilka miesięcy od instalacji paneli na moim budynku gospodarczym, więc mogę ocenić całość usług firmy z perspektywy czasu. To, co wyróżnia firmę Sun Fee to profesjonalne podejście do klienta na każdym etapie prac . Jestem bardzo zadowolony z ich usług.

 • Irena Kowalska na google_maps pisze 14 listopada 2023 o 04:42:

  Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy w Rzeszowie z Panem Adamem. Cały proces realizacji zamówienia przebiegł sprawnie. Montaż instalacji odbył się fachowo i w umówionym terminie. Polecam

 • Bronisław Drogosz na google_maps pisze 14 listopada 2023 o 04:42:

  Bardzo solidna firma, przyjechali, zamontowali, uruchomili, posprzątali i załatwili całą dokumentację. Przy tym wszystkim cena była bardzo korzystna w porównaniu do innych firm. Polecam tą firmę z czystym sumieniem, wracam z pompą ciepła przed kolejnym sezonem zimowym.

 • Roksana Grodzka na google_maps pisze 14 listopada 2023 o 04:42:

  Polecam tą firmę. Profesjonalne podejście do klienta. Dotrzymują terminów. Solidne wykonanie. Bardzo miła i rzetelna obsługa oraz kontakt. Pomoc w dokumentach i życzliwość Pani Sylwii. Jestem bardzo zadowolona 10/10. POLECAM

 • Alicja Gackowska na google_maps pisze 14 listopada 2023 o 04:42:

  Bez wahania polecam firmę Sun Fee. Pragmatyzm i zrozumienie potrzeb klienta, sensowne zaplanowanie instalacji i markowe, solidne komponenty. Bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz mailowy.

 • Kamila Sakowicz na google_maps pisze 14 października 2023 o 04:42:

  Polecam firmę! Firma zajęła się moją instalacją począwszy od projektu, poprzez fachowa instalację, aż po złożenie wszystkich wymaganych dokumentów i na koniec pomogła w wypełnieniu dokumentów, by otrzymać dotację. Prawdziwi profesjonaliści

 • Piotr Marczak na google_maps pisze 14 października 2023 o 04:42:

  Profesjonalna i rzetelna firma. Jestem zadowolony zarówno z doradztwa jak i samego wykonania. Śmiało mogę polecić osobom, które planują założyć instalację fotowoltaiczną w swoim domu. 5*!

 • Szymon Kijek na google_maps pisze 15 września 2023 o 13:06:

  Instalacja o mocy 5.9 kWp założona w lutym 2020 roku. Rok 2020 wyprodukowane 5850 z przerwą 2 tygodnie w sierpniu z powodu nawałnicy i braku prądu, w 2021 :6110, natomiast w 2022: 6420 więc jest bardzo dobrze. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę i Pana Piotra Kacpra.

 • Jakub Marszał na google_maps pisze 14 września 2023 o 13:06:

  Ekipa montażowa tylko utwierdziła mnie w przekonaniu o słuszności wyboru tej konkretnej firmy w gąszczu firm na rynku. Panowie sprawnie zamontowaliśmy instalację, schludnie poprowadzili przewody wewnątrz. Na koniec posprzątali po sobie,…

 • Jakub Marszał na google_maps pisze 14 września 2023 o 04:42:

  Ekipa montażowa tylko utwierdziła mnie w przekonaniu o słuszności wyboru tej konkretnej firmy w gąszczu firm na rynku. Panowie sprawnie zamontowaliśmy instalację, schludnie poprowadzili przewody wewnątrz. Na koniec posprzątali po sobie, przeprowadzili instruktaż i po 1,5 dnia montaż był ukończony. Instalacja została zgłoszona i pracuje. Mieliśmy ofertę kilkaset złotych tańszą ale warto było poczytać opinie i zdecydować się na sprawdzoną firmę!

 • Adam Duch na google_maps pisze 14 września 2023 o 04:42:

  Na każdym etapie realizacji inwestycji firma sprawdziła się na 5 - poprzez ocenę możliwości adaptacyjnych nieruchomości i wycenę systemu, bardzo sprawnego montażu instalacji jak rzetelnego rozliczenia i wykonania zgłoszenia zakończonej inwestycji. Doradztwo, usługa i kontakt na najwyższym poziomie. Jak najbardziej zasłużone 5 gwiazdek. Na ostatnim spotkaniu rodzinnym już chwaliłem więc będą ode mnie na pewno polecenia i kontakty!

Brak opinii dodanych na Oferro

 • Kasia pisze 19 lutego 2024 o 14:44:

  Decydując się na instalację paneli fotowoltaicznych, wybrałam firmę Sun Fee i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Proces montażu przebiegł sprawnie i profesjonalnie, zespół pracowników okazał się być wyjątkowo kompetentny. Jestem pewna, że wybór tej firmy był trafioną decyzją, polecam ich każdemu poszukującemu solidnego wykonawcy w dziedzinie energii odnawialnej.

 • Jacek pisze 19 lutego 2024 o 14:40:

  Wraz z moją decyzją o zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych, skorzystałem z usług firmy Sun Fee i nie mogłem być bardziej zadowolony. Przebieg instalacji odbył się z najwyższymi standardami. Zespół pracujący przy montażu okazał się być prawdziwymi profesjonalistami, a cały proces przebiegł szybko i bezproblemowo. Polecam firmę Sun Fee każdemu, kto poszukuje solidnego partnera w dziedzinie energii odnawialnej

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena