Azenergia Damian Dobrowolski

lubelskie
Farfak 17 , 21-400 Łuków

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 2

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
Wdrożenie wyników prac B+R i innowacji w firmie AZEnergia
Wartość:
2 529 224,77 zł
Udział własny:
1 185 077,07 zł
Projekt:
Wsparcie na finansowanie kapitału obrotowego w związku z pogorszeniem sytuacji przedsiębiorstwa w wyniku pandemii COVID-19
Wartość:
62 268,63 zł
Udział własny:
0,00 zł

Opinie z sieci: 14

 • Anett na gowork pisze 20 stycznia 2024 o 07:15:

  Bardzo polecam wykonawcę. Instalacja wykonana szybko i sprawnie, bardzo dobry kontakt. Pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Naprawdę warto nawiązać współpracę ta firmą. Ludzie odpowiedzialni i kompetentni z indywidualnym podejściem do klienta. Polecam.

 • Paweł Bartoń na google_maps pisze 21 października 2023 o 10:55:

  Polecam AZEnergie, korzystaliśmy z kilku usług firmy, za każdym razem sprawnie i bezproblemowo, szybki montaż, serwis, gotowe wnioski do dofinansowań. Pracownicy firmy bardzo pomocni, zaangażowani. Kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty na najwyższym poziomie. Jesteśmy zadowoleni.

 • Marek Andrzejczak na google_maps pisze 21 sierpnia 2023 o 10:55:

  Witam. Gorąco polecam wszystkim firmę AZEnergia! Pracownicy montowali u mnie instalację fotowoltaiczną oraz pompę ciepła. Instalacje wykonane bardzo sprawnie i profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z pracownikami, zarówno na etapie planów, wykonania, jak i obsługi wniosku o dopłatę. Pieniądze juz są na koncie. Doradztwo na najwyższym poziomie. Wszystko hula i działa tak jak trzeba. Bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich pracowników zaangażowanych na wszystkich etapach prac.

 • Sylwia Czajka na google_maps pisze 21 sierpnia 2023 o 10:55:

  Polecam firmę AZEnergia w 100%. U nas montowali pompę ciepła i klimatyzację. Zarówno obsługa w biurze jak i ekipy montującej na najwyższym poziomie.

 • Adam na google_maps pisze 21 lipca 2023 o 10:55:

  Polecam firmę AZEnergia! Profesjonalna realizacja i wzorowe podejście do klienta na każdym etapie (audyt, zwarcie umowy, złożenie wniosku do WFOŚ, montaż, konfiguracja). Pracownicy (zarówno w biurze, jak i w ekipach montujących) bardzo uprzejmi, sympatyczni i rzetelni. Montaż fotowoltaiki i pompy ciepła odbył się w terminie ustalonym wcześniej i trwał 3 dni (ekipy montujące – rewelacja!). Obie instalacje założone funkcjonalnie i estetycznie. I co ważne – ceny bardzo rozsądne. Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność! Bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich pracowników zaangażowanych w realizację naszego zlecenia!

 • Grzegorz Siwiak na google_maps pisze 21 lipca 2023 o 10:55:

  Montaż klimatyzacji przebiegł bardzo sprawnie. Na początkowym etapie użytkowania jesteśmy zadowoleni.

 • Marcin Winiarz na google_maps pisze 21 kwietnia 2023 o 10:55:

  Witam. Panowie montowali u mnie gruntową pompę ciepła w styczniu. Od odwiertów do montażu samej pompy wszystko przebiegło bez większych problemów. Swoje trzeba odczekać ale myślę że warto mili Panowie profesjonalna obsługa. Pani z biura bardzo miła wszystko wyjaśni i załatwi z dofinansowaniem. Polecam!!!

 • Beata Wiechetek na google_maps pisze 21 stycznia 2023 o 10:55:

  Polecam firmę w 100%. Montaż PV i pompy ciepła. Bardzo miła i fachowa obsługa, ceny konkurencyjne. Panowie montujący wspaniali fachowcy, wiedza na bardzo wysokim poziomie, jakość montażu perfekcyjna. Jeszcze raz bardzo POLECAM tę firmę. Satysfakcja gwarantowana.

 • Dorota Wajszczuk na google_maps pisze 21 stycznia 2023 o 10:55:

  Firma godna polecenia. Montaż pompy ciepła- instalacja wykonana profesjonalnie i sprawnie. Miła obsługa i profesjonalizm. Konkurencyjne ceny i mimo trudności z dostępem do sprzętu montaż zgodnie z harmonogramem. AZEnergia w imieniu klienta zajmuje się także pozyskaniem dotacji z programuu0022Czyste powietrzeu0022👍

 • Małgorzata Ciołek na google_maps pisze 21 grudnia 2022 o 10:55:

  Bardzo polecam firmę. U mnie montowali pompę ciepła. Montaż odbył się sprawnie mimo niesprzyjającej pogody. Panowie z ekipy montującej bardzo kulturalni, chętnie udzielali odpowiedzi odnośnie do działania pompy. Panie z biura szybko i sprawnie przygotowały całą dokumentację potrzebną aby ubiegać się o dofinansowanie z programu u0022Czyste powietrzeu0022. Cena rozsądna. Firma bardzo profesjonalna.

 • Daniel Karwowski na google_maps pisze 21 grudnia 2022 o 10:55:

  Polecam współpracę z firmą AZEnergia... Profesjonalne podejście do klienta i szybka realizacja umowy. Kompleksowe gromadzenie dokumentacji w imieniu klienta oraz dostarczanie jej do PGE. Pani Emilia to świetny fachowiec w tej dziedzinie, potrafi doradzić i dobrać odpowiedni sprzęt do Twoich wymagań.Zakres cen umiarkowany ;)

 • Cezary Borkowski na google_maps pisze 27 marca 2022 o 06:29:

  Miałem kontakt z tą firmą i jej pracownikami, byłem sceptyczny co to wyboru lecz bardzo pozytywnie się zaskoczyłem profesjonalna miła obsługa. Pani Emilia która mnie obsługiwała okazała się osoba bardzo kompetentna i miła udzieliła mi…

 • Marta M na google_maps pisze 27 lutego 2022 o 06:29:

  Pracownicy AZEnergia bardzo estetycznie wykonali swoją pracę. Szybko i sprawnie zamontowali pompę ciepła. Dodatkowo Pan Michał udzielił nam profesjonalnego doractwa i przeszkolił w obsłudze sprzętu. Szczerze polecam tą firmę.

 • MICHAŁ SIWIAK na google_maps pisze 27 lutego 2022 o 06:29:

  Przygotowanie, montaż instalacji fotowoltaicznej na najwyższym poziomie..cena rozsądna..widać że firma ma doświadczenie..a szczególnie Pan. Piotrek widać że człowiek z pasją i zaangażowaniem realizuje montaże..Polecam i to naprawde szczerze..

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena