Zooart Marek Postrzech, Wyspa Wisła Marek Postrzech

lubelskie
Wiślana 28a , 08-530 Dęblin

Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Messenger Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Raz lepiej raz gorzej na gowork pisze 30 sierpnia 2022 o 13:39:

  Do osób czepiających się kierowników, sama nazwa stanowiska ,,KIEROWNIKu0027u0027 mówi samo za siebie że musi pilnować i(usunięte przez administratora) takich melepet które myślały że przyjdą i dostaną nie wiadomo ile za ściemnianie. Chcesz zarobić to sobie zapracuj na to, a nie cwany przez internet a z takim podejściem jak wasze żaden pracodawca takiego (usunięte przez administratora)nie będzie chciał trzymać. Po drugie, mówicie że syf i w ogóle taka zła praca to dlaczego nie założycie swoich firm ? bo takie (usunięte przez administratora)jak wy nie jesteście w stanie osiągnąć nawet połowy takich sukcesów jak Pan Marek. Więc na drugi raz osoby negatywnie komentujące, niech same się zastanowią nad sobą ile są warte bo czytając wasze żale obstawiam że jesteście (usunięte przez administratora)warci i dlatego już tu nie pracujecie. Pozdrawiam i miłego czytania :)

 • ... :-/.... na gowork pisze 27 lipca 2022 o 13:29:

  Robota do dupy, nie odpowiednie warunki do pracy, wszędzie walają się kocie i mysie gówna, na półkach trutki, obsikane materace itp ... A kierowniczka zmiany u0022Au0022 Chodzi i drze mordę na każdego(w sumie nic dziwnego jak ma się do oddania ileś tysięcy u jakiegoś gaha za wyremontowanie chaty,kupienie nowego auta, na kimś musi się wyżyć)a sama nic nie ( niech wraca tam skąd przyszła, razem ze swoją siostrunią) jeśli nie chcecie stracić zdrowia psychicznegilo i fizycznego zostaniecie w domu, i poszukajcie czegoś lepszego.

 • Pytanie na gowork pisze 28 kwietnia 2022 o 09:46:

  Czy w Zooart Marek Postrzech obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Developer umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 16 marca na Pracuj.pl.

 • Francja na gowork pisze 12 stycznia 2022 o 13:08:

  Masakra co tam się dzieje zmiana A porażka. Kierowniczka chodzi drze ryja na innych żeby coś robili i szybciej a sama idzie pod taśmę i gada z pupilem. Gdy nie ma pracy a tak się zdarza to nie ma że do domu tylko siedź i udawaj że coś robisz. To samo jak kogoś bolą plecy a tam to normalne nie ma że lżejsza robota czy coś tylko wyciągnie z ciebie ile będzie tylko mogła tak jest tak się posadzi na stanowisku kierownika co nigdy nie był na żadnym stanowisku jak zbieranie czy kręcenie. Myśli że wszytko jest łatwe a jak by miała być na zbieraniu to by nawet 140 by nie zbierała. nMogli by ją już wywalić!!!

 • Administrator na gowork pisze 5 grudnia 2021 o 17:43:

  Jak wygląda praca na stanowisku Magazynier? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Zooart Marek Postrzech?

 • Administrator na gowork pisze 4 grudnia 2021 o 16:12:

  Jak wygląda praca na stanowisku Pakowacz? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Zooart Marek Postrzech?

 • Były pracownik na gowork pisze 2 grudnia 2021 o 10:24:

  Kiedyś niedoceniano tam dobrych pracowników którzy dużo pakowali i nie robili pomyłek, kierownictwo niewykwalifikowane, nie wiem jak jest teraz...

 • Pytanie na gowork pisze 7 października 2021 o 10:35:

  Czy w Zooart Marek Postrzech zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

 • Pytanie na gowork pisze 28 czerwca 2021 o 09:49:

  Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Zooart Marek Postrzech?

 • Nowy pracownik na gowork pisze 24 marca 2021 o 10:04:

  Opłaca się pracować na magazynie jeśli macie głębokie kieszenie, łatwo wynieść mnóstwo drobnych rzeczy i opchnąć na lewo ze względu na brak jakiegokolwiek porządku - wszystko leży wszędzie, inwentaryzacji brak, a jak coś zniknie to nikt się nie dziwi, bo to w końcu nic nowego.nnPodsumowując jeśli jesteś biedny, lubisz kraść i potrafisz sprzedawać na allegro/olx to ta praca jest dla Ciebie :)

 • Pytanie na gowork pisze 15 lutego 2021 o 09:24:

  Jakie wartości są cenione w Zooart Marek Postrzech?

 • Polak na gowork pisze 9 lutego 2021 o 14:59:

  Moc Ukraińców. Są lepiej traktowani dostajesz zamówienie z innego działu które robi się najmniej 5 minut a Ukraińcy dostaną zamówienia które robi się w niecałą minute. Wydaje się że szybko się robi ale nie każde zamówienie jest przyjemne jedne mogą mieć 1 worek do 20kg a inne zamówienie do 20 worków po 20kg każdy ale liczone jest jako jedno zwykłe zamówienie nie zapominając o normie 250 zamówieni dziennie. Dodatkowo wcale nie pomocni pracownicy przy taśmie którzy rzucają obelgami i wyzwiskami i tylko czekają na błąd by to wyłapać i dać karę 18zł wydaje się że mało pamiętając że dziennie trzeba zrobić 250 zmówień więc może wyjść z tego olbrzymia suma a Ukraińcy nie podlegają żadnej karze. Polacy są traktowani jak gorszy sort z marną pensją. Tylko gorsi są pupile szefa między innymi jego bratanek czy tym siostrzeniec Przemek który uważa się za Boga bo jego wujek jest właścicielem. Jedną wielką porażką jest zmiana B gdzie rządzi uwaga UKRAINKA w Polsce a to ci niespodzianka. Wraz ze swoim chłopakiem uważają się za panów pracy a tak naprawdę nie są warci nawet ścieków w (usunięte przez administratora) Nie poleca się tam pracy chyba że chcesz pracować jak w łagrach i jeszcze płacić za to.

 • Były pracownik na gowork pisze 16 grudnia 2020 o 09:19:

  Kierownictwo porażka. Wielka pani kierownik zmiany B , Ukrainka P. Olha to zarozumiała paniusia która każe pracownikom pracować na dworze a sama siedzi w biurze i się grzeje . Łazi głową w górze i rządzi jak się jej tylko podoba. Zero własnego zdania , mówisz zimno i chcesz się ogrzać ona mówi nie i koniec . A premie dostają jej pseudo koledzy a reszta to (usunięte przez administratora) i koniec . Porażka co się tam dzieje. Nie polecam tam roboty .

 • Pytanie na gowork pisze 6 listopada 2020 o 09:22:

  Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Zooart Marek Postrzech? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

 • Daga na gowork pisze 11 października 2020 o 09:26:

  Nie polecam tam tam pracy to jedno wielkie (usunięte przez administratora) nawet na hali są gówna zwierząt prZeterwiona karmy .Druga rZecz 15 na okres probny potem akrod 50gr od każdego zamowienia brak szkolen ludzie są trakowani jak smieci wicej taki (usunięte przez administratora) jak szukasz jakiegos porodktu z kartki tego nie mA leży w ch... Gdzie a Ty szukaj jak debli bo nikt nie wie gdzie jest co połozone ..brak oswietlenia w niektorych magaZynach tragedia dużo ukrainców same znajomości .zatrudnia bez umów małolAtki zapierdajace wy wyrobic rome pokazac na co je stac nie wyrobisz normy to sie Żegnamy .2tyg okres probny trfa zarobki tragedia chyba ze norme przerobisz. To wtedy masz wicej norma to 220 u Kobiet a u Facetów 250 przerobiona norma to500premi przy kompletowaniu zamowien trzeba sie nadwigac

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena