Zooart Marek Postrzech, Wyspa Wisła Marek Postrzech

lubelskie
Wiślana 28a , 08-530 Dęblin

Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Instagram Messenger
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 3 stycznia 2023 o 15:38:

  Dlaczego pracownicy kończą współpracę z Zooart (ZooArt Marek Postrzech)? Czy robią to sami, czy są zwalniani?

 • Xxx na gowork pisze 15 grudnia 2022 o 07:40:

  Jedna wielka porażka. Szefa całkiem powaliło jak myśli że ludzie będą pracować w takich warunkach i za tyle. Jeszcze stawia szantaże. Ma przyjść 40 osób w sobotę to zapłaci mrozowe. Śmieszne jak on sam niech przyjdzie sam i to powie pracownikom w oczy zamiast wysługiwać się innymi i chowa się jak szczur. Wesołych świąt życzą pracownicy.

 • TakiTam na gowork pisze 25 listopada 2022 o 22:23:

  Jak sie komuś nie chce robić to nigdzie mu nie będzie pasowala praca,nikt za palenie fajków nie bedzie placił,ja pracuję już ponad 4 lata i jakoś można. Warunki są jakie są,ale jak nie pasi to droga wolna,zawsze można isc zbierać złom bądź szukać innej pracy.

 • anonim na gowork pisze 16 listopada 2022 o 20:50:

  Nniekompetencja, kłamstwa i lekceważenie przez pracowników Zooart - tak zostałam potraktowananOdradzam zakupy w ZooartnTowar zamówiłam w niedziele więc w/g deklaracji Zooart powinien być wysłany w poniedziałek.nWe wtorek rano towar nadal nie został wysłany więc po mojej interwencji otrzymałam kłamliwą odpowiedź że wysłano we wtorek popołudniu.nPonieważ kupiłam m.in.środek na pchły dla kota zależało mi na pilnym otrzymaniu zamówienia.nW środę rano okazało się że mimo zapewnień pracownicy o wysłaniu przesyłki we wtorek wcale nie została ona wysłana.nW związku z powyższym w środę rano meilem zrezygnowałam z zakupu i poprosiłam o zwrot pieniędzy.nOtrzymałam zapewnienie że oczywiście pieniądze zostaną mi zwrócone więc kupiłam ten towar w sklepie stacjonarnym.nnW środę rano zrezygnowałam z zakupu i dostałam zapewnienie o zwrocie pieniędzy a w środę po południu sklep Zooart bezczelnie wysyła mi towar z którego zrezygnowałam (firma kurierska potwierdziła wysyłkę w środę po południu)nnJak można tak kłamać i wysyłać towar z którego klient zrezygnował - czy niekompetencja, kłamstwa i lekceważenie klientów są w pakiecie z zakupami ?

 • Belzebub na gowork pisze 16 listopada 2022 o 10:48:

  Po kilku miesiącach pracy tam stwierdzam ze opinie które tutaj są opisane są w 100% prawda . Pracownicy traktowani jak (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) na magazynach , kierownicy to banda oszołomów którzy sami zbierać zamówień nie umieją a mądrzą się jakby kilka lat zbierali , ludzi brakuje bo od niech uciekają jak widza warunki pracy

 • Jerzy na gowork pisze 9 listopada 2022 o 21:38:

  w ubiegłym tygodniu zakupiłem w tym sklepie /po raz ostatni/ obrożę insektobójczą marki FERXIN 75 cm. Data produkcji na opakowaniu to 01.2020 r. a termin ważności upływa w styczniu 2023 r. Ważność obroży po rozpakowaniu to 5 miesięcy, a więc przez 3 miesiące pies nie będzie niczym chroniony. Napisałem reklamację /udokumentowaną zdjęciami/, aby odesłano mi pieniądze. Otrzymałem info, abym przygotował ją do zwrotu, odbierze kurier. Nie podano terminu jej odbioru, mimo, że firma ma mój numer telefonu. Poinformowano mnie, że kurier był, ale w domu nie było nikogo /prawda, przez 2 godziny/ ale mógł wcześniej zadzwonić. Otrzymałem kolejną informację, że kurier odbierze przesyłkę w dniu nast., tj 09.11.22 r. Byłem cały czas w domu, ale kurier nie przyjechał. Jest to lekceważenie klienta. Jutro zwrócę tę przesyłkę, ale do Inspektoratu Weterynarii, z wnioskiem o kontrolę w tej firmie. Myślę, że sprzedawane są tam nie tylko przeterminowane obroże... Nigdy więcej zakupów w tej firmie. !!!

 • Pytanie na gowork pisze 31 października 2022 o 08:25:

  Jak wygląda sprawa grafiku w Zooart Marek Postrzech. Czy pracodawca idzie na rękę?

 • Klient na gowork pisze 30 października 2022 o 20:02:

  Uwaga na firmę Zoo art , firma (usunięte przez administratora) inne firmy . (usunięte przez administratora)

 • Janek na gowork pisze 30 października 2022 o 12:58:

  Stanowczo odradzam tam prace ! Szef to (usunięte przez administratora) udający biznesmena a e …nDorobią się na naiwności innych , podobno nie płaci za usługi i produkty a a sam kasuje klientów x 2 gdy ma taka możliwość nnNigdy więcej współpracy z tym człowiekiem .

 • Raz lepiej raz gorzej na gowork pisze 30 sierpnia 2022 o 13:39:

  Do osób czepiających się kierowników, sama nazwa stanowiska ,,KIEROWNIKu0027u0027 mówi samo za siebie że musi pilnować i(usunięte przez administratora) takich melepet które myślały że przyjdą i dostaną nie wiadomo ile za ściemnianie. Chcesz zarobić to sobie zapracuj na to, a nie cwany przez internet a z takim podejściem jak wasze żaden pracodawca takiego (usunięte przez administratora)nie będzie chciał trzymać. Po drugie, mówicie że syf i w ogóle taka zła praca to dlaczego nie założycie swoich firm ? bo takie (usunięte przez administratora)jak wy nie jesteście w stanie osiągnąć nawet połowy takich sukcesów jak Pan Marek. Więc na drugi raz osoby negatywnie komentujące, niech same się zastanowią nad sobą ile są warte bo czytając wasze żale obstawiam że jesteście (usunięte przez administratora)warci i dlatego już tu nie pracujecie. Pozdrawiam i miłego czytania :)

 • ... :-/.... na gowork pisze 27 lipca 2022 o 13:29:

  Robota do dupy, nie odpowiednie warunki do pracy, wszędzie walają się kocie i mysie gówna, na półkach trutki, obsikane materace itp ... A kierowniczka zmiany u0022Au0022 Chodzi i drze mordę na każdego(w sumie nic dziwnego jak ma się do oddania ileś tysięcy u jakiegoś gaha za wyremontowanie chaty,kupienie nowego auta, na kimś musi się wyżyć)a sama nic nie ( niech wraca tam skąd przyszła, razem ze swoją siostrunią) jeśli nie chcecie stracić zdrowia psychicznegilo i fizycznego zostaniecie w domu, i poszukajcie czegoś lepszego.

 • OsobliwaĶochanica na gowork pisze 15 lipca 2022 o 23:13:

  Czy Kobiety które biegają i pakują normę 250 paczek, ta różnica pomiędzy jednym 5kg workiem a trzema 20kg mają jakąś zależność od tego czy gdzieś tam w między czasie znajdzie chwilę wolną dla kolegi lub kierownika żeby mu ... no nie wiem? Zrobić dobrze lub zaproponować mocniejsze bicie serca ? Bo ogólnie planuję pracę w ZooArt ale nie lubię bardzo pracować, lecz lubię zabawę ???? z polecenia przez koleżankę.

 • Pytanie na gowork pisze 28 kwietnia 2022 o 09:46:

  Czy w Zooart Marek Postrzech obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Developer umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 16 marca na Pracuj.pl.

 • Francja na gowork pisze 12 stycznia 2022 o 13:08:

  Masakra co tam się dzieje zmiana A porażka. Kierowniczka chodzi drze ryja na innych żeby coś robili i szybciej a sama idzie pod taśmę i gada z pupilem. Gdy nie ma pracy a tak się zdarza to nie ma że do domu tylko siedź i udawaj że coś robisz. To samo jak kogoś bolą plecy a tam to normalne nie ma że lżejsza robota czy coś tylko wyciągnie z ciebie ile będzie tylko mogła tak jest tak się posadzi na stanowisku kierownika co nigdy nie był na żadnym stanowisku jak zbieranie czy kręcenie. Myśli że wszytko jest łatwe a jak by miała być na zbieraniu to by nawet 140 by nie zbierała. nMogli by ją już wywalić!!!

 • Były pracownik na gowork pisze 2 grudnia 2021 o 10:24:

  Kiedyś niedoceniano tam dobrych pracowników którzy dużo pakowali i nie robili pomyłek, kierownictwo niewykwalifikowane, nie wiem jak jest teraz...

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena