Astroenergy Sp. z o.o.

lubuskie
Franciszka Walczaka 112 , 66-400 Gorzów Wielkopolski

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  11-20
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 15

 • Mariusz Krawczyk na google_maps pisze 14 września 2023 o 05:03:

  Bardzo profesjonalna firma obsługa na najwyższym poziomie od początku do końca. O nic nie trzeba się martwić, wszystkie pytania i wątpliwości wyjaśnione i dopięte na ostatni guzik. Duży pozytyw.

 • Dawid Zielony na google_maps pisze 14 sierpnia 2023 o 05:03:

  Firma AstroEnergySp.Zo.o.profesjonalnie wykonała instalacje .Szybki termin montażu i wszystkie formalności załatwione przez firmę.Polecam !!

 • Grzegorz Łąsiak na google_maps pisze 14 sierpnia 2023 o 05:03:

  Jeżeli chodzi o instalacje to polecam jak najbardziej , aczkolwiek trzeba było troszkę przypilnować fachowców .

 • Mirek T na google_maps pisze 14 lipca 2023 o 05:03:

  Solidna firma.Dobry kontakt.Terminowo. Do tej pory(ponad 2 miesiące) wszystko pracuje jak powinno.Polecam tą firmę.

 • Grzegorz Waszak na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 05:03:

  Astroenergy ta firma została mi polecona przez sąsiadów którzy byli zadowoleni ze współpracy. Uwierzyłem na słowo i się zaczęło doradca przyjechał w dogodnym terminie. Została mi okazana oferta która biła konkurencje niesamowicie. Szybki termin montażu i wszystkie formalność załatwiane przez firmę. Prąd już się produkuje a formalność papierkowe właśnie dobiegają końca . Pełen profesionalizm szczerze polecam firmę!!!

 • Marcin Kołecki na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 05:03:

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjęcia decyzji o montażu instalacji przez firmę AstroEnergy. Realizacja przebiegła bardzo sprawnie, profesjonalne podejście całej załogi wpłyneło na to, że z czystym sumieniem możemy polecić tą firmę każdemu .

 • Irena Grabowska na google_maps pisze 14 grudnia 2022 o 05:03:

  Bardzo mila obsluga, wszystko dziala bez zarzutu, szybki profesjonalny montaz, bardzo mila wspolpraca z koordynatorem, wszystko dopiete na ostatni guzik firma godna polecenia u0022poprostu panowie wiedza co robiau0022 pozdrawiam serdecznie Irenka

 • Marta Ciecieląg na google_maps pisze 27 grudnia 2021 o 05:33:

  Wstałam z łóżka uśmiechnięta, myśl przewodnia - wór prezentów pęka! Więc przyglądam się dokładnie,…

 • tabi keller na google_maps pisze 27 grudnia 2021 o 05:33:

  Profesjonalne podejście, mega obsługa inwestycji przez pracowników, szacun dla ekipy montażowej za prace w taką pogodę oraz dla pana elektryka. Dziękujemy za sprawne przeprowadzenie inwestycji i że wszystko zrobiliście za nas. Pozdrowienia z Jagatowa.

 • Mirosław Rybarczyk na google_maps pisze 27 grudnia 2021 o 05:33:

  Szczerze polecam profesjonalna i rzetelna firma. Dobrze znają się na Energi odnawialnej tak więc z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę naprawdę 5 gwiazdek jest 100% zasłużone. Jeśli ktoś zastanawia się nad panelami od AstryEnergy to szczerze mogę powiedzieć że nie ma co się zastanawiać wszystko wyjaśnia i we wszystkim pomogą.

 • Mariola Małecka na google_maps pisze 25 grudnia 2021 o 23:56:

  Szczerze polecam ! Bardzo dobra komunikacja na każdym etapie. Oferta przygotowana w dwóch różnych wariantach i cierpliwie omówiona. Rzetelna i profesjonalna pomoc przy wyborze najlepszej instalacji. Profesjonalny zespół, starannie i fachowo wykonany montaż. Po zakończeniu inwestycji pełne szkolenie z obsługi instalacji oraz aplikacji . Dokumentacja i formalności załatwione bardzo szybko. Życzę AstroEnergy i sobie dużo słońca :)

 • Alicja Kryl na google_maps pisze 25 grudnia 2021 o 23:56:

  Panele fotowoltaiczne na moim dachu są stosunkowo krótko ale przyglądając się ich pracy I mojemu zadowoleniu sądzę, że za krótko - mogłem się zdecydować na to przedsięwzięcie dużo wcześniej. Wykonanie lekko nadmiarowej instalacji pozwala mi dodawać kolejne elektryczne urządzenia wokół domu. W przyszłości rozważam rozbudowę instalacji, ponieważ chciałbym zainstalować klimatyzację z funkcją grzania, która mam nadzieję odciąży mnie z oplat za ogrzewanie ale przede wszystkim ułatwi codziennie funkcjonowanie. Firma AstroEnergy Sp. Z o.o. w pełni i profesjonalnie wykonała moją instalację. Zawsze jest pomocna i dobrze doradzi. O moim zadowoleniu ze współpracy może sądzić fakt iż, chętnie polecam wasza firmę i kilka osób z mojego polecenia skorzystało z waszych usług. I wiem, że z powodzeniem.

 • FMR TV na google_maps pisze 25 grudnia 2021 o 23:56:

  W dobie wzrostów cen wszystkiego, ale przede wszystkim prądu, które powodują u większości z nas u0022delikatne nerwyu0022... Polecam to zmienić już dziś! Polecam fachową obsługę jaką gwarantuje firma AstroEnergy! Rzeczy trudne i skomplikowane załatwiają od ręki :)

 • Mirosław Delikowski na google_maps pisze 7 grudnia 2021 o 10:14:

  Profesjonalni fachowcy. Firma Astro Energy godna polecenia.

 • Jacek Janus na google_maps pisze 7 grudnia 2021 o 08:14:

  Instalacją 40 kw.wykonana perfekcyjnie i terminowo. Polecam

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena