Solar Energia Wankowicz Glezer Sp.J.

lubuskie
Piastów 10M , 66-600 Krosno Odrzańskie

Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA JAWNA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 7

 • WJ na gowork pisze 14 grudnia 2022 o 15:45:

  Zakupiłem panele pv w tej firmie. Jeden w palecie był uszkodzony. Dwa miesiące minęły i mimo obietnic zwrotu pieniędzy nie ma, jestem zwodzony. Miła Pani mówi, że zwrócą pieniądze, że tak nikogo nie zostawiają, nawet Pani stwierdziła że księgowa robi przelewy w poniedziałek, że wyśle potwierdzenie. Proszę sprawdzić na koncie dzisiaj. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem, szczerze odradzam tam zakupy jeśli Państwo nie chcecie mieć problemów.

 • Mateusz na gowork pisze 12 sierpnia 2022 o 09:38:

  Stanowczo odradzam, 3 miesiące temu kupiłem u nich panele fotowoltaiczne, które przyszły uszkodzone i do dnia dzisiejszego brak rozpatrzonej reklamacji. Chwalą się w internetach, że na kontenery sprzedają a nie mają na wymianę 6 szt. (usunięte przez administratora) - masakra!!!!

 • Administrator na gowork pisze 11 sierpnia 2022 o 07:00:

  Pragnę się zorientować odnośnie charakteru współpracy z firmą Solar Energia Wankowicz Glezer sp.j.. Czy rekrutacja odbywa się z domu? Czy firma daje dodatkowe benefity? Dziękuje bardzo za podpowiedź.

 • Tomasz Nowak na google_maps pisze 27 stycznia 2022 o 00:53:

  Zdecydowanie odradzam współpracę i kontakt z tą firmą. Zakupiłem moduły które zostały uszkodzone w transporcie, handlowiec zapewniał że przesyłka jest ubezpieczona i otrzymam nieuszkodzony towar. Od września reklamacja nie została…

 • moje moje na google_maps pisze 27 grudnia 2021 o 00:53:

  Firma w swojej ofercie sprzedaje panele fotowoltaiczne. Miałem okazję trochę ich kupić i ogólnie wszystko ok do tego momentu. Jednak jeśli chodzi o dostawę to już nie tak kolorowo, przelewy są najważniejsze, nie informują o opóźnieniach w…

 • dejwol28 na google_maps pisze 27 grudnia 2021 o 00:53:

  Pełen profesjonalizm! Współpracuje z firmą Solar Energia od lipca bieżącego roku, każda transakcja…

 • moje moje na google_maps pisze 9 grudnia 2021 o 13:44:

  Firma w swojej ofercie sprzedaje panele fotowoltaiczne. Miałem okazję trochę ich kupić i ogólnie wszystko ok do tego momentu. Jednak jeśli chodzi o dostawę to już nie tak kolorowo, przelewy są najważniejsze, nie informują o opóźnieniach w transporcie lub tego że nie mają jeszcze towaru na miejscu, jak klient poczeka tydzień, dwa lub trzy to chyba tam uważają że się nic mu z tego powodu nie stanie i nawet go nie potrzeba informować o tym fakcie. Jeszcze gorzej jest z reklamacjami. Panele to towar z reguły dość delikatny i czasami stłuczki się zdarzają i w teorii firma nie widzi problemu z reklamacją-w teorii. W rzeczywistości to batalia i dziesiątki e-maili i telefonów jednak firma jest nie ugięta i zysk dla niej jest chyba najważniejszá sprawá. Ja się męczę z reklamacją od kilku tygodni a odzewu prawie zero, niby ludzi za mało mają a roboty za dużo ale sądzę że to gra na zmęczenie przeciwnika aby się w końcu odczepił.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena