Zdzisław Pihulak FHU Instel

lubuskie
Stefana Okrzei 55 2, 68-200 Żary

Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Rzetelna Firma
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 9

 • Pytanie na gowork pisze 9 grudnia 2022 o 11:31:

  Czy w firmie Zdzisław Pihulak Firma Handlowo-Usługowa Instel są regularne szkolenia pracownicze?

 • Klient. na gowork pisze 10 lutego 2021 o 10:06:

  Tragedia. NIE POLECAM. Dopóki był tylko coroczny przegląd pieca (pomachanie pędzelkiem 2 minuty i wzięcie za to pieniędzy) niby było ok. Jak piec się zepsuł zaczęły się problemy. Jeżeli już uda się dodzwonić to ma 100 wymówek żeby nie przyjechać. Jak już się umówiłem na konkretny termin i tak nie przyjechał. ZERO kontaktu. Obiecał ze zadzwoni zapomniał tylko dodać czy w tym stuleciu. 5 dni bez ciepłej wody z dwójką dzieci a Pan Zdzisław ma nas gdzieś. nOmijać szerokim łukiem.

 • Uk na gowork pisze 18 września 2020 o 17:33:

  Niestety nie ma wystarczającej ilości pracowników, nie ma nawet chętnych osób bez doświadczenia, ale za to chętnych do pracy i nauki w tym fachu. Runek pracy na to nie pozwala, a pracy jest bardzo dużo. Jedna osoba nie jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie telefony, których są dziesiątki dziennie. Proszę jeszcze mieć na uwadze, że oprócz serwisów dochodzą nagłe awarie, które zaburzają całą pracę. Proszę zauważyć jak mało jest serwisów i zastanowić się dlaczego tak się dzieje. Bardzo zależy nam na zadowoleniu klientów, ale niestety nie ma wystarczających zasobów do sprostania zapotrzebowaniu. Prosimy o zrozumienie.

 • Zdzisław na gowork pisze 18 września 2020 o 10:53:

  Wszystkie te negatywne opinie nie są opiniami o pracodawcy lecz opiniami klienta a firmą,nNie wszyscy klienci są tak wyrozumiali i nie znają pracy serwisanta, ja osobiście chciałbym naby każdy klient był zadowolony ale nasz rynek pracy na to nie pozwala a pracownik z pod Fiampa to żaden pracownik. Ja mam nadzieje że, ci którzy piszą te opinie są sami bez zarzutów.nPozdrawiamnPihulak.

 • Paweł na gowork pisze 11 grudnia 2019 o 14:44:

  Patrząc na opinie klientów, czy firma nie potrzebuje kogoś na stanowisko do kontaktu z nimi i odpowiadania na ich pytania czy reklamacje? Bo widzę, że tego tu brakuje.

 • Ewelina na gowork pisze 11 grudnia 2019 o 13:17:

  Nie polecam dwa razy dzwoniłam i umawiałam się z Panem ani razu nie raczył poinformować że jednak nie dotrze wogule.

 • Nowa Sól na gowork pisze 10 października 2018 o 11:19:

  Szkoda słów, ale warto opinie dodać. Brak profesjonalizmu, zgłoszenie reklamacji wykonanej usługi nic nie daje, nie odbiera telefonów, zwodzi klientów, nie poczuwa się do odpowiedzialności za wykonaną pracę. Wiadomo, że nie małe pieniądze bierze. nSkończyło się tym ,że mimo aktualnej gwarancji musiałem angażować inna firmę.nPolecam omijać szerokim łukiem

 • Żary na gowork pisze 18 lutego 2017 o 19:30:

  Brak profesionalizmu. Olewanie klienta.Obiecuje ze bedzie a nawet telefonu nie odbiera. Zenada. Dorosly facet a zachowuje sie jakby mial do czynienia z dziecmi...nie polecam nikomu!!!

 • Wieś_Sieniawa na gowork pisze 22 października 2016 o 09:58:

  Beznadziejny kontakt z klientem. Facet obiecuje terminy wizyt, których nie dotrzymuje, nie oddzwania, unika klienta. nnNie ma praktycznie możliwości wezwania w razie awarii. Ale na każdym rocznym jak już się pojawi to przeglądzie pieniądze bierze bez wahania. Potem rozpływa się w nicości. nnGdyby nie to, że na żarskim rynku nie ma konkurencji już dawno przestałbym sobie zawracać nim głowę.nnMa za to dobrego serwisanta, który zawsze stara się pomóc. Niestety nie zawsze ma kwalifikacje i wtedy próbuje skontaktować klienta z szefem. Szkoda tego pracownika.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena