Akson Elektro Sp. z o.o.

lubuskie
Juliusza Kossaka 10 , 65-140 Zielona Góra

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  50 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Administrator na gowork pisze 13 stycznia 2023 o 14:53:

  Ile można zarobić na stanowisku Elektryk w firmie Akson Elektro Paweł Zdanowicz w miejscowości Zielona Góra?

 • Administrator na gowork pisze 15 sierpnia 2022 o 10:17:

  Interesuje mnie kariera na stanowisku Automatyk. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Akson Elektro Paweł Zdanowicz?

 • ???????? na gowork pisze 23 maja 2021 o 17:49:

  Firma nie szanującą pracownika .O wyjazdach dowiadujesz się na ostatnią chwilę. Nie szanuja prywatności innych pracowników i musisz być mobilny dla nich 24 godziny i 7 dni w tygodniu . Przelewy wysyłają nie na czas !!

 • Stach na gowork pisze 18 listopada 2018 o 12:21:

  Może zdarzyła się czasami praca w dodatkowych godzinach ale przecież można więcej zarobić.

 • SS na gowork pisze 5 sierpnia 2018 o 09:59:

  Nie polecam.nSzef firmy ciągle obiecuje a nic nie spełnia z obietnic. Każdy pretekst jest dobry aby nie zapłacić. O kasę trzeba się wykłócać. Szefowie nie rozmawiają z ludźmi tylko wrzeszczą na nich. W ostatnim czasie odchodzi coraz więcej osób.nZmuszanie do pracy w nadgodzinach, w dni wolne czy praca przez 7 dni w tygodniu to często bywa. A to nie jest normalne, ludzie to nie roboty.

 • Administrator na gowork pisze 8 kwietnia 2018 o 15:07:

  Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Zielona Góra.

 • Ryszard na gowork pisze 17 lutego 2018 o 08:30:

  Czy firma działa normalnie? Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy?

 • Jacek na gowork pisze 17 listopada 2016 o 13:23:

  Brak materiału jest zawsze z winy firmy....

 • nick jak nick na gowork pisze 22 marca 2015 o 18:49:

  Wiesz co masz robić? to rób. Nie patrz na innych tylko na siebie! Jest wiele niekompetentnych osób, które obniżają morale załogi słynny u0022bieliku0022 Brak materiału czy brak umiejętności przekazania istotnych informacji to pięta Achillesowa bo o ile brak materiału nie zawsze z winy firmy ale brak porozumienia z pracownikami to już inna inszość! Wszędzie są plusy i minusy!

 • WAGO na gowork pisze 1 grudnia 2014 o 20:41:

  Ci co piszą negatywnie o AKSON ELEKTRO to trole,luje i ameby pzdr.

 • nowy na gowork pisze 23 lipca 2014 o 14:31:

  Mam to szczęście, że juz nie jestem z agencji, tylko na umowie. Nie dziwia mnie opinie negatywne ludzi z agencji, ale jak patrze na to z drugiej strony, to 90 procent przychodzi tutaj spędzic godziny i to tak, zeby sie nie narobić. Zero myslenia a potem pretensje do całego świata. Lekko nie jest, jak to w budowlance. Ale ja nie narzekam. Robie, co lubie. Jak masz glowe na karku to wiesz co robic. A jak potrzebujesz pokazywnaia paluszkiem co i jak masz robić, to nie oczekuj, że w miesiąc zarobisz na nowy wózek.

 • madmike na gowork pisze 23 lutego 2014 o 11:36:

  Z większością opinii zgadzam się w zupełności. Z wyjątkiem tego, że ludzie stoją sobie i nic nie robią, jak nikt nie nie patrzy. Owszem są i takie osoby, ale są to raczej wyjątki. Kierownictwo traktuje wszystkich jedną miarą i bardzo chętnie przyjmuje za oczywistość, że obijają się wszyscy. W ten sposób mają wymówki dla własnej indolencji i poślizgów w terminach realizacji zdań. Panom z kierownictwa brakuje umiejętności menedżerskich, w szczególności kierowania ludźmi i organizacji pracy. Przeważnie jeśli ludzie stoją to z powodu braku informacji, co mają robić. Zatrudnia się ludzi przez agencję jako pomocników monterów, a wymaga wykonywania zadań monterów. Z czasem okazuje się , że nie ma żadnego celu , aby się wykazywać wydajnością, bo nie przekłada się to na stawkę. Próby kreatywności i wychylania się z pomysłami w organizacji szybko kończone, bo kierownictwo nie lubi przekraczania kompetencji, nawet jeśli nie posiada własnych możliwości. Ludzi rekrutowani przez agencję są traktowani jak druga lub trzecia kategoria pracowników w tej firmie. Jeśli coś pójdzie źle to odpowiedzialność spada zawsze na pracowników. Kierownictwo potrafi być w takim momencie bardzo kreatywne w wymyślaniu racji, które obarczą jedynie ludzi.nnPrzekroczone terminy to brak premii dla kierownictwa. Przekłada się to obcinanie nawet kilku godzin miesięcznie i nie informowanie pracowników. Wystarczy , że idziesz u0022za częstou0022 do magazynuu0022 lub u0022kręcisz sięu0022 bo właśnie idziesz do toalety. (usunięte przez administratora)nPotrafią za to świetnie tworzyć iluzję, choć w tej firmie nie ma perspektyw.nnNajlepszym rozwiązaniem jest jak najmniej rzucać się w oczy i nie mówić zbyt wiele.

 • nick na gowork pisze 10 lutego 2014 o 10:14:

  Kolega wyzej to chyba z ironia pisze, przez caly okres pracy w Klaksonie nie slyszalem dobrej opinii o tym miejscu. Bylo za to mnostwo obietnic bez pokrycia. Na szczescie ja mam to za soba juz, ale radze uwazac innym.

 • pomocnik na gowork pisze 27 stycznia 2014 o 15:08:

  Bardzo dobra firma, praca w niej jest czysta przyjemnoscia.Szczegolnie w zespole pod opieka(usunięte przez administratora)sa sami wykwalifikowani pracownicy. Wykonywalismy wszelkie prace od zbierania EURO palet (usunięte przez administratora)

 • ab na gowork pisze 21 stycznia 2014 o 20:39:

  nie polecam, zero organizacji warunki pracy slabe, poeniedzy sie tu nie dorobicie

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena