Michał Drewniak Solaret – Fotowoltaika

malopolskie

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 15

 • Dominika Ludwikowska na google_maps pisze 30 listopada 2023 o 11:15:

  Z czystym sumieniem polecam firmę SOLARET. Pan Michał z Panem Pawłem to nie tylko fachowcy, ale również fanatycy od fotowoltaiki. Znają się na robocie jak mało kto. Od doradztwa, załatwienia formalności, aż po szybki i profesjonalny montaż instalacji.

 • Marcin Sieja na google_maps pisze 30 listopada 2023 o 11:15:

  Firma Solaret FOTOWOLTAIKA pana Michała Drewniaka jest niezwykle profesjonalną firmą w zakresie realizacji fotowoltaniki. Bardzo szybka i sprawna realizacja mimo trudnych warunków. Pojawiające się problemy są rozwiązywane bardzo sprawnie. wysoki poziom doradztwa i wysoka jakość prac

 • Krzysztof W. na google_maps pisze 30 listopada 2023 o 11:15:

  Zgadzam się w pełni ze wszystkimi pozytywnymi opiniami o firmie Solaret. Niestety ktoś inny montował u nas instalację, która zaczęła szwankować. Panowie z Solaret szybko znaleźli i usunęli usterkę i zidentyfikowali kilka istotnych wad montażu które będzie trzeba poprawić w najbliższym czasie. Polecam!

 • Vision Polska na google_maps pisze 30 listopada 2023 o 11:15:

  Szybko, fachowo, z entuzjazmem. Widać że goście znają się na rzeczy, mają potrzebny profesjonalny sprzęt. W trakcie prac wyszło szybko, że potrafią diagnozować problemy i co ważniejsze wiedzą jak montować, żeby instalacja działała wydajnie i bezpiecznie. Bardzo polecamy!

 • Paulina na google_maps pisze 31 października 2023 o 11:15:

  Z wielką przyjemnością i pełnym przekonaniem POLECAM firmę SOLARET wszystkim planującym montaż instalacji fotowoltaicznej, szczególnie tym niezdecydowanym! Pan Michał posiada ogromną wiedzę, pasję i doświadczenie, wszystko wyjaśnia krok po kroku. Sprawdza uwarunkowania i dobiera rozwiązania indywidualnie do budynku i jego położenia. Dzięki temu nie mieliśmy poczucia, że ktoś namawia nas na coś co nie zadziała! Pełna instalację (od omówienia warunków, poprzez sprawdzenie warunków, zaprojektowanie instalacji, zainstalowanie i uruchomienie) wykonali dwaj fachowcy szybko, sprawnie, czysto i w miłej atmosferze. Pełny profesjonalizm pracy, kultura osobista i szacunek do klienta! Formalności również ogarniają! Po przeczytaniu opinii zgadzam się z każdą, firma godna polecenia! Firma SOLARET Michał Drewniak to “perełka” w gąszczu firm oferujących instalacje fotowoltaiczne! Teraz tylko słoneczko świeć!!!!!:)

 • Renata Światłoń na google_maps pisze 31 lipca 2023 o 11:15:

  Serdecznie polecam firmę Solaret. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, od momentu spotkania przy okazji wyceny poprzez montaż aż do załatwienia wszystkich formalności w imieniu klienta oraz monitorowanie instalacji. Kontakt z klientem, konkretna i merytoryczna wiedza, odpowiadanie na każde nurtujące pytanie, montaż z użyciem wysokiej jakości produktów, dbałość o każdy szczegół instalacji świadczą o profesjonalnym podejściu firmy do klienta.

 • Iwona Duchnik na google_maps pisze 31 maja 2023 o 11:15:

  Jeżeli ktoś szuka fachowców od fotowoltaiki to gorąco polecam tą firmę. Fachowo, szybko, profesjonalnie. Po montażu pełne przeszkolenie z obsługi urządzeń. Firma załatwia wszelkie sprawy papierkowe włącznie z dofinansowaniem. Bogata wiedza i pełne doradztwo.

 • Artur na google_maps pisze 31 maja 2023 o 11:15:

  Serdecznie polecam firmę Solaret. Montaż, załatwianie formalności, monitorowanie oraz obsługa jest na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś chcę mieć wykonaną instalacje dobrze i bez przykrych niespodzianek, polecam tylko tych profesjonalistów .

 • Anna SzJarosz na google_maps pisze 31 maja 2023 o 11:15:

  Fachowe doradztwo, profesjonalne wykonanie i dbałość o każdy detal oraz bezpieczeństwo użytkowników instalacji PV. Dodatkowo kompleksowa obsługa wszelkiej papierologii. Wspaniała ekipa braci Drewniak, polecam!

 • Dar Sta na google_maps pisze 27 lutego 2022 o 07:59:

  Polecam tą firmę w 100%. Instalacja wykonana bardzo profesjonalnie, załatwione wszystkie formalności. Świetny kontakt, robota bez pośpiechu, z pasją i pełnym zaangażowaniem. Wszystko dopieszczone, panowie z dużą wiedzą i doświadczeniem, to nie są ludzie z przypadku tylko fotowoltaiczni pasjonaci :) Ciężko teraz o takich wykonawców.

 • Łukasz Suchan na google_maps pisze 27 lutego 2022 o 07:59:

  Bardzo zgrana ekipa. Pomimo dużej ilości zleceń stanęli na wysokości zadania i wszystko zrobili w terminie. Załatwiają wszystkie formalności - licznik na dwukierunkowy był wymieniony już po dwóch dniach od wykonania instalacji! Wykonanie bardzo staranne z dbałością o każdy szczegół, ta robota to ich pasja. Instalacje zaczynają od projektu uwzględniającego wszystkie przeszkody na horyzoncie, robią symulacje produkcji i dobierają najoptymalniejsze rozwiązanie.

 • slav slav na google_maps pisze 27 lutego 2022 o 07:59:

  Bardzo solidna i rzetelna firma. Wszystkie informacje techniczne wraz wizualizacją ustawienia paneli na dachu dostałem przed montażem, a na moje dodatkowe pytania od razu uzyskałem fachowe odpowiedzi. Sam montaż przebiegł szybko i sprawnie.…

 • Aleksandra Jasiołek na google_maps pisze 9 czerwca 2021 o 07:55:

  Pełen profesjonalizm od samego początku do końca. Przygotowanie projektu, doradztwo, formalności, montaż oraz późniejsze wsparcie na 5+. Panowie wyróżniają się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wszystko w przyjemnej atmosferze, terminowo i bardzo czysto. Nie napotkały nas pod drodze żadne problemy i nieprzyjemności. Z czystym sumieniem polecam.

 • Emil piszczek na google_maps pisze 9 czerwca 2021 o 07:55:

  Rzetelna i uczciwa firma oferująca fachowe doradztwo i wykonanie instalacji FV z użyciem najwyższej jakości podzespołów. Stosunek jakości do ceny wypada bardzo dobrze. Panowie pracują szybko, sprawnie i bardzo czysto . Duża dbałość o estetykę. Bardzo polecam!!!

 • Mirosław Rzewuski na google_maps pisze 9 maja 2021 o 07:55:

  Bardzo się cieszę że do montażu instalacji fotowoltaiczne wybrałem Firmę Solaret Fotowoltaika. Wiedza , fachowość ale przede wszystkim podejście do wykonania usługi. Jeżeli ktoś lubi jak jest wszystko dopieszczone, to na pewno będzie zadowolony. U mnie niema nic krzywo zamontowanego, niedokładnie dociętego Naprawdę fajnie jest to pokazać znajomym i powiedzieć , A mnie to tak to zrobili. Gorąco polecam

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena