Estera Przenzak Bożek Spektrum

malopolskie
Chemików 1 , 32-600 Oświęcim

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Instagram WhatsApp
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 10

 • Remigiusz Gawlik na google_maps pisze 21 listopada 2022 o 20:50:

  Przedsiębiorstwo Fotowoltaika - Bożek Spektrum rozbudowywało instalację fotowoltaiczną na moim budynku. Profesjonalnie, czysto i solidnie wykonana usługa. Życzliwy kontakt z wszystkimi pracownikami. Szczególne wrażenie zrobiła na mnie…

 • Paweł Maj na google_maps pisze 21 listopada 2022 o 20:50:

  Firma godna zaufania. Profesjonalne i rzetelne podejście do tematu fotowoltaiki. Mam już dwie instalacje wykonaną przez firmę i wszytko w jak największym porządku. Polecam

 • Jerzy Malec na google_maps pisze 21 listopada 2022 o 20:50:

  Firma Fotowoltaika - Bożek Spektrum jest bardzo profesjonalna. Zlecona praca została wykonana terminowo, wszystkie formalności załatwione niezwłocznie. Pani Estera Przenzak zasługuje na najwyższą ocenę.

 • Jakub Długosz na google_maps pisze 25 kwietnia 2022 o 21:03:

  Super profesjonalna firma z duzym doswiadczeniem. Polecam każdemu!

 • J F na google_maps pisze 25 maja 2021 o 21:03:

  R E W E L A C J A F I R M A G O D N A P O L E C E N I A…

 • J F na google_maps pisze 15 maja 2021 o 13:05:

  R E W E L A C J A F I R M A G O D N A P O L E C E N I A Pełen profesjonalizm. Właścicielka firmy bardzo sympatyczna, pomocna, konkretna osoba z wielką wiedzą w swojej dziedzinie. Od samego początku wzbudza zaufanie. Bardzo rzetelnie i konkretnie przedstawiła ofertę i odpowiedziała na kazde pytanie. Cały proces doradztwa i instalacji przebiegł bez problemu. Pomaga i załatwia wszelkie formalności związane z instalacją. Zawsze służy pomocą, nie ma najmniejszego problemu by skontaktować się gdy pojawią się jakieś pytania, zawsze również oddzwania jeżeli nie może w danym momencie odebrać telefonu bo jest np. na kolejnym profesjonalnym montażu.

 • Mariusz Stodolski na google_maps pisze 15 grudnia 2020 o 13:05:

  Bardzo wysoko oceniam kompetencje i zaangażowanie. W wielu przypadkach dość agresywnego marketingu uprawianego przez konkurencję tej zacnej firmy, nie otrzymywałem rzeczowych ofert uwzględniających różne konfiguracje sprzętowe. Na pytania dotyczące producentów sprzętu zwykle otrzymywałem głupie odpowiedzi - u0022urządzenia są NASZEu0022, czyli wiadomo jakie. Firma Bożek Spektrum zaskoczyła mnie pozytywnie pod każdym względem. 1.Świetna cena w której zawarte są początkowe przeglądy instalacji 2.Konfiguracje sprzętowe mogłem wybrać na kilkanaście wariantów 3.Poza udzieleniem pełnomocnictwa nic nie musiałem zrobić. Kompleksowo rozwiązano za mnie wszystko. Od zgłoszenia do Tauronu, poprzez rejestrację sprzętu skutkującą przedłużeniem gwarancji do zgłoszenia instalacji koniecznej do uzyskania dotacji. Polecam gorąco.

 • Dżoana Zet na google_maps pisze 15 grudnia 2020 o 13:05:

  Zdecydowanie polecam! Rzeczowo i kompetentnie, otrzymałam fachowa odpowiedź na wszystkie pytania. Montaż sprawny i bezproblemowy. Dbają o klienta na każdym etapie inwestycji. Teraz mogę się cieszyć własnym prądem :)

 • Kris na gowork pisze 15 września 2019 o 21:20:

  Bardzo dobra firma, doskonały kontakt, profesjonalna obsługa oraz fachowe doradztwo. Ogromne doświadczenie i zespół wykwalifikowanych pracowników czynią tą firmę godną polecenia.

 • Administrator na gowork pisze 14 września 2019 o 07:00:

  Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Estera Przenzak Bożek Spektrum w miejscowości Kęty? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena