Eco-Technika Piotr Dunas

malopolskie
Lipowa 2b , 32-400 Myślenice

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 31 grudnia 2022 o 09:45:

  Czym w Eco-Technika Dunas Piotr zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

 • Mirek na gowork pisze 2 grudnia 2022 o 14:20:

  Witam czy ktoś ma wiedzę jak zkontaktować się z byłym automatykiem z tej firmy p.Dariuszem Koreckim . tel . 669988135

 • Pytanie na gowork pisze 21 września 2022 o 10:53:

  Czy pracownicy w Eco-Technika Dunas Piotr dogadują się między sobą?

 • Joanna Kaczmarczyk na google_maps pisze 28 grudnia 2021 o 08:07:

  Profesjonalna firma, jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu. :)

 • Filip Gałka na google_maps pisze 21 grudnia 2021 o 08:07:

  Bardzo droga firma ! Panele nie wytrzymały chciałem oddac na gwarancje to pracownik powiedział m,i ze u nas gwarancjii nie ma ! Odradzam stanowczo !!!

 • Jakub Łukasiewicz na google_maps pisze 1 grudnia 2021 o 13:37:

  Profesjonalna firma godna polecenia. Pompy ciepła wysokiej jakości, wydajne, solidne. Dobre ceny. Szybki i profesjonalny montaż.

 • Maciej na google_maps pisze 14 listopada 2021 o 01:41:

  Przed podjęciem decyzji o współpracy z tą firmą warto sprawdzić aktualny status certyfikatów uprawniających do wykonywania instalacji (jak F-GAZ) czy zasięgnąć informacji od producentów, z którymi współpracowali wcześniej jako autoryzowani…

 • Maria Kutyba na google_maps pisze 14 listopada 2021 o 01:41:

  Współpraca z firmą Eco-Technika przebiegła pomyślnie. Doradztwo oraz montaż pompy ciepła był na takim poziomie jakiego oczekiwałam od firmy z tak długim doświadczeniem branżowym. Bardzo polecam tą firmę.

 • Karol Zygadło na google_maps pisze 14 listopada 2021 o 01:41:

  Bardzo miła obsługa, pan idzie na rękę klientowi i co mnie zaskoczyło obdarza ludzi dużym zaufaniem. Oferowany sprzęt jest dobrej jakości z atrakcyjnym stosunkiem jakość/cena. Czekam na efekty instalacji, panele wyglądają na bardzo solidne.…

 • Marcin Frątczak na google_maps pisze 11 listopada 2021 o 07:27:

  Kontakt z firma bardzo dobry na każdym poziomie realizacji. Montaż według ustaleń, terminowo i profesjonalnie.

 • Ex podwykonawca na gowork pisze 19 września 2021 o 21:13:

  (usunięte przez administratora)wyspecjalizował się w zatrudnianiu pracowników/podwykonawców tymczasowo. Kiedy groszowy okres próbny minie albo pracuj dalej za tyle samo albo wypad. Narzędzia takie, że się inni fachowcy na budowie śmiali i pożyczali swoje bo im żal było patrzeć.(usunięte przez administratora) Nadgodziny? Trzeba było szybciej zrobić bo u0022czas nie pyta...u0022 jak już się człowiek trochę nauczył i słuchał jakie bzdury klientom opowiada to nie wiem czy bardziej wstyd czy żal klientów. (usunięte przez administratora)

 • Maria Kutyba na google_maps pisze 15 września 2021 o 13:37:

  Współpraca z firmą Eco-Technika przebiegła pomyślnie. Doradztwo oraz montaż pompy ciepła był na takim poziomie jakiego oczekiwałam od firmy z tak długim doświadczeniem branżowym. Bardzo polecam tą firmę.

 • Pytanie na gowork pisze 11 sierpnia 2021 o 11:17:

  Ile jest zmian w Eco-Technika Dunas Piotr?

 • Maciej na google_maps pisze 15 lipca 2021 o 13:37:

  Przed podjęciem decyzji o współpracy z tą firmą warto sprawdzić aktualny status certyfikatów uprawniających do wykonywania instalacji (jak F-GAZ) czy zasięgnąć informacji od producentów, z którymi współpracowali wcześniej jako autoryzowani instalatorzy. Ja niestety tego nie zrobiłem i obecne efekty są następujące: - pierwszy zbiornik CWU, który usiłowali zamontować wyglądał jakby spadł z samochodu. Po mojej interwencji wymieniono go na pełnowartościowy, ale powieszono jedynie na dwóch z czterech przewidzianych przez producenta punktach. - moduł odpowiedzialny za ogrzewanie CWU zepsuli już przy montażu, musieli od razu wymienić płytkę sterującą. - jednostki wewnętrzne zaadresowali odwrotnie (urządzenie A regulowało się na podstawie czujnika urządzenia B i na odwrót) dzięki czemu zanim serwis producenta odkrył przyczynę przez pewien czas jednostki regularnie zamarzały. Obecny stan instalacji jest taki, że producent zdecydował się dostarczyć nowe WSZYSTKIE elementy systemu. - płyty PV położyli bez dylatacji - trzeba było ich wzywać żeby poprawiali. - falownik fotowoltaiki, który zachwalali pojechał już na serwis gwarancyjny. Sytuacja jest rozwojowa, w miarę możliwości będę tu aktualizował. Warto też rzucić okiem na profil firmy na popularnym serwisie gołork (literówka celowa).

 • MJ na gowork pisze 11 marca 2020 o 08:26:

  (usunięte przez administratora)nnPo namyśle muszę przyznać rację (usunięte przez administratora) krytykującemu niegrzeczny ton mojego poprzedniego komentarza. Jakość opinii niewątpliwie świadczy o jej wiarygodności poniżej przedstawiam więc treść pozbawioną wszelkich emocjonalnych zabarwień i domysłów. nnWypowiedź podzielę na dwa aspekty - kwestie techniczne i samą współpracę z wykonawcą.nnZastrzeżenia techniczne:n- zbiornik pompy ciepła został zamontowany pomimo mechanicznych uszkodzeń - wgnieceń, zdartej w kilku miejscach powłoki antykorozyjnej czy rozbitego termometrun- ten sam zbiornik podłączony został do instalacji błędnie t.j. z wykorzystaniem wężownicy, która miała być pozostawiona wolna dla solarów. Prawidłowy sposób podłączenia przedstawia dokumentacja producenta, z której wynika, że wymiennik pompy nie może współpracować z wężownicą. Firma usunęła wadę usiłując jednocześnie zrzucić winę na podwykonawcę. Jest to oskarżenie nieprawdziwe, ponieważ problem sygnalizowałem już podczas prac osobie technicznej, z którą uzgadniane były wszelkie szczegóły inwestycji i uznała ona, że taki układ jest prawidłowy.n- zawór bezpieczeństwa CWU uległ rozszczelnieniu po zaledwie jednym użyciu zbiornika, co spowodowało zalanie pomieszczenia.n- każdorazowa naprawa (wymiana zbiornika, zmiana podłączenia, wymiana zaworu) powodowała kolejne zalanian- wszystkie z 40 paneli fotowoltaicznych zostały zainstalowane bez szczelin dylatacyjnychnnZastrzeżenia do współpracy:n- po informacji, że nie przyjmę zniszczonego zbiornika (usunięte przez administratora) stwierdził, że go przeszlifują papierkiem i zamalują. Na mój wyraźny protest usłyszałem w odpowiedzi, że on przecież będzie dokładał do interesu jeśli zmuszę go do dostarczenia towaru bez wad. Ostatecznie zbiornik został jednak wymieniony.n- montaż instalacji PV trwał znacznie dłużej niż wstępnie zakładano - okazało się, że zamówiona została jedynie połowa materiału a do tego konfiguracja falownika jest skomplikowana. Efektem tego było pozostawienie u0022niczyichu0022 paneli na dachu przez dłuższy okres. Niczyich, bo ich własność przeszła na mnie w momencie podpisania protokołu odbioru i wpłacie ostatniej transzy. Pech chciał, że dosłownie dzień po skończeniu prac na dachu kilka kilometrów od mojej lokalizacji spadł rekordowy grad. Chcąc zminimalizować problemy, które mogły wyniknąć z gradobicia u mnie skontaktowałem się ponownie z (usunięte przez administratora) z pytaniem czy są na taką okoliczność ubezpieczeni gdyż moja polisa na nie moje panele nie zadziała.(usunięte przez administratora)

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena