Elektro Masters Energy Sp. z o.o.

malopolskie
Wodna 23 , 30-719 Kraków

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 5

 • zbyszek wojtal na google_maps pisze 26 stycznia 2022 o 00:01:

  Firma Elektro Masters zaplanowała i wykonała u mnie instalację fotowoltaiczną 9,88 kWp .Instalacja na gruncie ,panele QCELLS DUO G9 380 W QCELLS ,falownik SOFAR 11 KTL - X , konstrukcja Keno którą bardzo polecam bo jest tak samo dobra jak…

 • Łukasz W. na google_maps pisze 26 stycznia 2022 o 00:01:

  No i przyszedł czas na opinie :) Świetna firma! Podwykonawca, montujący instalacje na 5. Bardzo zorganizowana i profesjonalna ekipa. Prace wykonane starannie i bardzo dokładnie. Stelaż wykonany na frundzie. Wszystko idealnie wypoziomowane i…

 • Lucyna Kowalik na google_maps pisze 24 listopada 2021 o 13:42:

  Firma Elektro Masters wykonała u mnie instalacje fotowoltaiczną. To profesjonalna i rzetelna firma. Pani Adrianna poświęciła mi dużo czasu podczas przygotowania dokumentów. Zawsze miała dla mnie czas i potrafiła odpowiedzieć rzetelnie i profesjonalnie na każde pytanie. Z prawdziwą przyjemnością współpracowałam z Panią Adrianną. Ekipa montażowa Pana Tomka- to prawdziwi specjaliści z dużą wiedzą i doświadczeniem. Instalacja przebiegła szybko i sprawnie. Elektro Masters to Firma, którą zdecydowanie polecam.

 • Krystian Wojcinski na google_maps pisze 15 listopada 2021 o 13:42:

  Instalacja Hyundai full black + SolarEdge + Optymalizatory zamontowana 3 miesiące temu. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, od montażu przez super doświadczoną ekipę, po ekspresowe zgłoszenie i montaż licznika, a wszystko dzięki Panu przedstawicielowi Mateuszowi, który nad wszystkim czuwał. Jest mały problem z panelami (przebarwienia), które przyszły bezpośrednio od dystrybutora, ale temat będzie reklamowany. Dziękuję Panu Mateuszowi i ekipie monterskiej za to, że na Was trafiłem. Pozdrawiam.

 • Xa. B. na google_maps pisze 15 października 2021 o 13:42:

  Dziwię się, że nie ma niskiej noty dla Elektromaster. Więc zaczynam. Nie polecam tej firmy. Koncentrują się tylko na sprzedaży produktów i nie odpowiadają klientom po instalacji. Falownik przestał działać rok po zainstalowaniu. Musiałem czekać 50 dni, aby uzyskać nowy po tyle telefon/ e-maile... Było w okresie letnim, a firma nie chce (na razie) zrekompensować utraconej produkcji. Jeden panel słoneczny zmienił kolor na niebieski, ale firma nie chce pomóc (wymienić?). Wreszcie, ich aplikacja pokazuje inne liczby niż Tauron (eLicznik). Zawyża produkcję o 8%. Tutaj znowu Elektromasters nie odpowiada na moje połączenia / e-maile. Uważaj na u0022masywneu0022 pozytywne komentarze. Jeśli coś jest nie tak z instalacją (co prawdopodobnie nastąpi w ciągu całego okresu instalacji), będziesz sam z problemami i dodatkowymi kosztami.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena