FG Energy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

malopolskie
al. Pokoju 1 , 31-548 Kraków

Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 3

 • Tomek Jedrzejczyk na google_maps pisze 25 listopada 2021 o 07:28:

  Oszuści ,oszuści i jeszcze raz oszuści . Na n stop problemy najpierw z falownikiem a teraz problem z wydajnością paneli . Czekałem na wymianę falownika 6 tygodni po czym przyszedł uszkodzony jak wymienili na kolejny to teraz się okazało że dalej jest coś nie tak bo jest minimalna produkcja prądu nawet przy słonecznej pogodzie i dalej trzeba się prosić żeby ktoś to sprawdził .Twierdzą że mają podgląd do produkcji a po moim telefonie okazało się że jednak nie mogą sprawdzić co się stało bo nie mają podglądu. Mówią że oddzwonią ale też to jest nie prawda trzeba samemu dzwonić i się dowiadywać co i jak a oni tylko przełączają rozmowy dalej i dalej guwno z tego .

 • Tomasz Więckowski na google_maps pisze 25 listopada 2021 o 07:28:

  Firma rzetelnie wywiązała się z terminu założenia instalacji. Lecz przedstawiciel przed sprzedażą instalacji deklarował się z pomocą gdy będą się pojawiać problemy. Po finalizacji umowy zero kontaktu z klientem. Nie odbieranie telefonu a w końcu poprzez zablokowanie mojego numeru. Brak dbałości o klienta. Nie polecam przedstawiciela( Łukasz Cz). Szczegóły które omawiał przed sprzedażą różnią się w rzeczywistości przy montażu.

 • Danuta Ł na google_maps pisze 2 listopada 2021 o 07:28:

  Firma godna zaufania jak i polecenia, wywiazali sie z umowy jak i terminu realizacji. Najbardziej jestem zadowolona ze wspolpracy z doradca Panem Mateuszem ktory u nas przeprowadzil audyt i do powstania instalacji byl bardzo pomocny.Polecam wszystkim takiego mily i pomocnego doradce jakim jest Pan Mateusz.Jestem zadowolona w pelni z uslug tej firmy. Pracownicy bardzo mili i uprzejmi, bardzo dobry kontakt. Montaż również był szybki i profesjonalny.

Brak opinii dodanych na Oferro

 • Roman pisze 2 stycznia 2024 o 10:30:

  Witam wszystkich którzy są oszukani przez Firmę FG Energy. Ja też mam problemy z tą firmą bo mam zamontowaną fotowoltaike z magazynem energii która była zamontowana 06.2022 i do tej pory nie działa poprawnie. Bez skutecznie informacji z tej firmy na pozytywną naprawę. Chciałbym założyć sprawę zbiorczą!!! proszę o kontakt na maila [email protected]

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena