House Solutions Sp. z o.o.

malopolskie
Kalwaryjska 33 , 30-504 Kraków

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  250 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 25

 • Pytanie na gowork pisze 7 listopada 2022 o 10:07:

  W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie House Solutions Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

 • Adam na gowork pisze 22 września 2022 o 09:46:

  Nie polecam omijać

 • Piotr na gowork pisze 6 września 2022 o 18:14:

  Profesjonalni w każdym calu!!!!!!nGorąco polecam !!!!!!!!

 • Pytanie na gowork pisze 29 lipca 2022 o 14:18:

  Czy w House Solutions Sp. z o.o. pracuje się na open space?

 • Blue77 na gowork pisze 11 maja 2022 o 14:38:

  Praca w Niemczech na prefabrykacji. n Zacznę od tego że zjeździłem duzo oddziałów w Niemczech i nie tylko, pod różnymi firmami pracowałem, mam też duże doświadczenie jeśli chodzi o pracę na Prefabrykacji. Ale jeśli chodzi o Tą firmę House Solutions jest ona w mojej ocenie Najlepszą w jakiej kiedy kolwiek pracowałem. Znakomity kontakt z Biurem problemy rozwiazywane na bieżąco, wszystkie papiery świadczenia i tym podobnym zawsze na czas, ubezpieczenie w Polsce jak i w Niemczech na najwyższym poziomie, wszystko na czas między innymi wypłata która zawsze się zgadza, Szef świetny gość o nic nie trzeba prosić zawsze wszystko jest na czas. Zaczynam 3 rok współpracy z Tą Firmą więc to też coś znaczy, wiadomo że zarobki są zawsze adekwatne do umiejętności. Sumienna praca trochę samozaparcia i naprawdę można zarobić przyjemne pieniążki. Myślę że moja opinia nie jest odosobniona, pracowałem z wieloma osobami w tej firmie i ich zdanie było dokładnie takie samo jak Moje, niestety zdarzają się często przypadki ludzi którym większość rzeczy bądź nawet wszystkie będą nie pasowały ale niestety takie są realia Pracy na delegacji. Podsumowując z czystym sumieniem polecam pracę w Firmie House Solutions. nPozdrawiam

 • Pytanie na gowork pisze 16 kwietnia 2022 o 10:16:

  Czy House Solutions Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

 • Damian na gowork pisze 28 marca 2022 o 20:08:

  Pracuję na prefabrykacji i mogę powiedzieć że wszystko ok. Praca podobna jak się wszędzie w tej branży. Kasa na czas warunki mieszkalne dobre ludzie ok i pomagają ze wszystkimi papierami a jak coś się nie wie to można dzwonić do biura w Krakowie i pomogą. Ja ogólnie polecam.

 • Stefan na gowork pisze 25 stycznia 2022 o 19:18:

  Do montażu pv 12 paneli Longi (4,5kWp) przybyło trzech Panów pod wodzą Gabrysia. nZespół bardzo zorganizowany! Po rozeznaniu możliwości technicznych montażu w sposób profesjonalny przystąpili do prac. nPogoda ich nie rozpieszczała - silny, zimny wiatr, więc dobra herbata im się należała.nMontaż na dachu i wykonanie instalacji elektrycznej wykonali u0022ze smakiem estetycznymu0022nPozytywnie mnie zaskoczyli tym, że każdy z nich ma wyższe wykształcenie, a wykonują kawał ciężkiej roboty!nZ uwagi, że sam kiedyś pracowałem jako elektromonter, to mogę tym bardziej docenić pracę.nBrygada jest bardzo dobrym reprezentantem firmy House S. na rynku.nRzetelność Brygady, jak również kontakty z Księgowością zrekompensowały mi opóźniony termin montażu instalacji.nSukcesów życzęnStefan

 • Pytanie na gowork pisze 5 stycznia 2022 o 09:19:

  Jaka atmosfera jest między działami w House Solutions Sp. z o.o.?

 • Tadeusz na gowork pisze 8 grudnia 2021 o 11:03:

  Wszystko ok. Praca na cały etat. Pieniondze wypłacane w terminie. Warunki w Niemczech ok. W razie problemów biuro pomaga. Polecam jednak z powodu spraw spatkowych musiałem zjechać do polski.

 • Kamil na gowork pisze 8 grudnia 2021 o 10:55:

  praca na prefabrykacji jak kazda inna. wypłaty sa w terminie. kontakt z biurem bez wiekszych problemow

 • Marek Dusko na google_maps pisze 16 listopada 2021 o 12:28:

  Dzień dobry wszystkim bardzo dobra firma miła fachowa obsługa i bardzo szybki montaż konkretne solidnie bardzo polecam

 • stefan jasek na google_maps pisze 16 listopada 2021 o 07:33:

  Dzień dobry Państwu, 5 października 21r, po telefonie od Pana Daniela w poniedziałek, o godz. 7.00 pojawiła się ekipa do montażu pompy ciepła Panasonic Split 9kW. Sposób i organizacja pracy, której się bacznie przyglądałem, bardzo mi się spodobała. Demontaż kotła na ekogroszek, zbiornika cwu i pozostałych o urządzeń przebiegła sprawnie i bezpiecznie. Montaż pompy ciepła również. O godz. 20.00 pompa zadziała. Najpierw uruchomiona została ciepła woda, a potem CO. Wszystko to działo pod fachowym nadzorem i bezpośrednim wykonawstwie Pana Daniela. Jestem pełen uznania dla fachowości, komunikatywności i organizacji całej ekipy montażowej. Tym samym chcę zarekomendować Firmę House Solutions i ekipę montażową pod wodzą Pana Daniela godną polecenia, Również pragnę podkreślić, że na etapie doboru pompy kontakt z Panem Damianem spełnił moje oczekiwania. Gratuluję! Tak trzymajcie! stefan

 • Patryk na gowork pisze 13 września 2021 o 10:18:

  Pracuje u nich od jakiegos czasu i nie było jak dotad z niczym problemów wszystko do dogadania, panie z biura sa pomocnr. Kasa zawsze na czas.

 • Michał Domagała na google_maps pisze 16 sierpnia 2021 o 07:33:

  Przed miesiącem firma House Solutions zamontowała u mnie, w firmie i dwóch jeszcze powiązanych rodzinnie miejscach instalacje fotowoltaiczne. Firmę wybraliśmy po starannym przeanalizowaniu wielu ofert. Muszę przyznać ,że to był znakomity wybór. Bardzo dobry kontakt z centralą firmy, świetne profesjonalne ekipy montażowe, bardzo dobrej jakości panele i falowniki z wysokiej półki- w porównaniu z innymi ofertami -w bardzo konkurencyjnej cenie. Wszystkie formalności urzędowe związane z przyłączeniem do sieci firma wzięła na siebie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z House Solutions- szczerze polecamy.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena