House Solutions Sp. z o.o.

malopolskie
Kalwaryjska 33 , 30-504 Kraków

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 25

 • Stefan na gowork pisze 25 stycznia 2022 o 19:18:

  Do montażu pv 12 paneli Longi (4,5kWp) przybyło trzech Panów pod wodzą Gabrysia. nZespół bardzo zorganizowany! Po rozeznaniu możliwości technicznych montażu w sposób profesjonalny przystąpili do prac. nPogoda ich nie rozpieszczała - silny, zimny wiatr, więc dobra herbata im się należała.nMontaż na dachu i wykonanie instalacji elektrycznej wykonali u0022ze smakiem estetycznymu0022nPozytywnie mnie zaskoczyli tym, że każdy z nich ma wyższe wykształcenie, a wykonują kawał ciężkiej roboty!nZ uwagi, że sam kiedyś pracowałem jako elektromonter, to mogę tym bardziej docenić pracę.nBrygada jest bardzo dobrym reprezentantem firmy House S. na rynku.nRzetelność Brygady, jak również kontakty z Księgowością zrekompensowały mi opóźniony termin montażu instalacji.nSukcesów życzęnStefan

 • Pytanie na gowork pisze 5 stycznia 2022 o 09:19:

  Jaka atmosfera jest między działami w House Solutions Sp. z o.o.?

 • Tadeusz na gowork pisze 8 grudnia 2021 o 11:03:

  Wszystko ok. Praca na cały etat. Pieniondze wypłacane w terminie. Warunki w Niemczech ok. W razie problemów biuro pomaga. Polecam jednak z powodu spraw spatkowych musiałem zjechać do polski.

 • Kamil na gowork pisze 8 grudnia 2021 o 10:55:

  praca na prefabrykacji jak kazda inna. wypłaty sa w terminie. kontakt z biurem bez wiekszych problemow

 • Marek Dusko na google_maps pisze 16 listopada 2021 o 12:28:

  Dzień dobry wszystkim bardzo dobra firma miła fachowa obsługa i bardzo szybki montaż konkretne solidnie bardzo polecam

 • stefan jasek na google_maps pisze 16 listopada 2021 o 07:33:

  Dzień dobry Państwu, 5 października 21r, po telefonie od Pana Daniela w poniedziałek, o godz. 7.00 pojawiła się ekipa do montażu pompy ciepła Panasonic Split 9kW. Sposób i organizacja pracy, której się bacznie przyglądałem, bardzo mi się spodobała. Demontaż kotła na ekogroszek, zbiornika cwu i pozostałych o urządzeń przebiegła sprawnie i bezpiecznie. Montaż pompy ciepła również. O godz. 20.00 pompa zadziała. Najpierw uruchomiona została ciepła woda, a potem CO. Wszystko to działo pod fachowym nadzorem i bezpośrednim wykonawstwie Pana Daniela. Jestem pełen uznania dla fachowości, komunikatywności i organizacji całej ekipy montażowej. Tym samym chcę zarekomendować Firmę House Solutions i ekipę montażową pod wodzą Pana Daniela godną polecenia, Również pragnę podkreślić, że na etapie doboru pompy kontakt z Panem Damianem spełnił moje oczekiwania. Gratuluję! Tak trzymajcie! stefan

 • Pytanie na gowork pisze 25 września 2021 o 10:12:

  Na jakie wsparcie w House Solutions Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

 • Patryk na gowork pisze 13 września 2021 o 10:18:

  Pracuje u nich od jakiegos czasu i nie było jak dotad z niczym problemów wszystko do dogadania, panie z biura sa pomocnr. Kasa zawsze na czas.

 • Michał Domagała na google_maps pisze 16 sierpnia 2021 o 07:33:

  Przed miesiącem firma House Solutions zamontowała u mnie, w firmie i dwóch jeszcze powiązanych rodzinnie miejscach instalacje fotowoltaiczne. Firmę wybraliśmy po starannym przeanalizowaniu wielu ofert. Muszę przyznać ,że to był znakomity wybór. Bardzo dobry kontakt z centralą firmy, świetne profesjonalne ekipy montażowe, bardzo dobrej jakości panele i falowniki z wysokiej półki- w porównaniu z innymi ofertami -w bardzo konkurencyjnej cenie. Wszystkie formalności urzędowe związane z przyłączeniem do sieci firma wzięła na siebie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z House Solutions- szczerze polecamy.

 • Marcin na gowork pisze 21 lipca 2021 o 10:53:

  Pracować trzeba, jak wszędzie, ale cała obsługa jako pracownika, począwszy od Pań z biura, przez warunki mieszkaniowe aż po terminowość wypłat oceniam na bardzo dobre. W razie jakichkolwiek problemów szybka i rzetelna pomoc.

 • Jakub Sarota na google_maps pisze 16 lipca 2021 o 07:33:

  Bardzo polecem firmę Hause Solutions, bardzo profesjonalne podejście do klienta na każdym etapie inwestycji. Instalacja wykonana szybko i bradzo estetycznie. Zachęcam do kontaktu.

 • Pytanie na gowork pisze 16 czerwca 2021 o 09:40:

  Jakie narzędzia pracy zapewnia House Solutions Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

 • Seba na gowork pisze 14 czerwca 2021 o 20:19:

  Firma ok. Pracowałem w Niemczech w Jessen. Produkcja filigramów tzw. karuzela. Dla osób początkujących ok...dla ludzi z doświadczeniem i językiem odradzam. Ogólna ocena pozytywna... natomiast moja jest zła gdyż po zwolnieniu się firma nie wypłaciła mi zwrotu za badania i paliwo.

 • Wkurzony na gowork pisze 16 maja 2021 o 21:25:

  Nie polecam nic nie wiedza pitow nie ma zero merytorycznej wypowiedzi od nich nie wiedza kiedy beda maja czas ksiegowy nei zrobil to ich naczestsze odpowiedzi

 • Prefabrykacja na gowork pisze 4 maja 2021 o 09:10:

  Ja tak samo średnio polecam. Jeszcze tam pracuje ale szukam czegos innego tak jak każdy pisze to żaden kontakt z biurem, nikt nic nie wie. Wypłate ucinajaa jeszcze mało jest godzin. Rozliczenia brak kiedy będzie to niewiedza. (usunięte przez administratora)

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena