Levada Sp. z o.o.

malopolskie
Samuela Bogumiła Lindego 17 , 30-148 Kraków

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 27

 • Pytanie na gowork pisze 8 stycznia 2023 o 10:19:

  Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Levada.pl?

 • Joanna na gowork pisze 27 października 2022 o 18:28:

  Stanowczo nie polecam. Jako klient widziałam, jak chłopaki pracują po 14 godzin a jeszcze mieli 2 godz. do domu. Podobno w zimę mają jakąś przerwę i wtedy nie pracują. Reszta pracowników pewnie tak samo zasuwa bo dodzwonić się do kogokolwiek graniczy z cudem. Serwis? Dojadą za dwa tygodnie, a ty kliencie naiwny marznij, albo płać gigantyczne rachunki za prąd, bo pompa szaleje- ale najpierw spróbuj się dodzwonić naiwniaku. Sprzedają badziewia za ciężkie pieniądze, na dodatek podpisują umów ile się da i potem miesiącami trzeba czekać na montaż, bo nie ma pomp i ludzi którzy to zamontują. A potem kolejne nerwy, bo serwisanci niedostępni… omijać szerokim łukiem!

 • Maciek Nowy na google_maps pisze 23 października 2022 o 16:10:

  No cóż miało być kolorowo wyszło jak zawsze. W rozmowach z przedstawicielem firmy wszystko bajecznie proste. Ale w rzeczywistości ekipa która ogarniała montaż to jedna wielka porażka. Zero pomocy że strony Levady. A po roku od zakończenia…

 • Na szczęście były pracownik na gowork pisze 17 października 2022 o 09:30:

  Nie dość, że miejsce pracy beznadziejne, to jeszcze kasują merytoryczne opinie na tej stronie :)

 • Pytanie na gowork pisze 29 września 2022 o 12:30:

  Czy Levada.pl zapewnia kartę multisportu?

 • Małgorzata S na google_maps pisze 13 września 2022 o 16:10:

  Przyjechał przedstawiciel firmy Pan Kamil zrobił wycenę na oko beż pomiarów bez wglądu jak będzie ona wyglądać jak będzie przeprowadzona instalacja. Obiecał ze prześle maila z wyceną. W tym czasie wybrał się na urlop (zrozumiałe każdy ma…

 • frank reikard na google_maps pisze 13 sierpnia 2022 o 16:10:

  Montaż pompy ciepła cwu żenada zawory bezpieczeństwa przed zaworami zwrotnymi to tez zbiornik przeponowy nie spełnia swojej funkcji a efektem po kilku tygodniach rozerwany kran w łazience ,ludzie nie maja pojęcia co robią goście…

 • LUkasz na gowork pisze 9 lipca 2022 o 19:40:

  Montaż pompy ciepła cwu żenada zawory bezpieczeństwa przed zaworami zwrotnymi to tez zbiornik przeponowy nie spełnia swojej funkcji a efektem po kilku tygodniach rozerwany kran w łazience ,ludzie nie maja pojęcia co robią goście odpowietrzali pompę cyrkulacyjna przelewowo efektem tego była wymiana pomy cyrkulacyjnej gdyż została zalana jak otworzyli zawór i zaczęło sikać wszędzie ,przy zgrzewaniu rur zagrzali tak ze na kolanku woda nawet kropelka nie poleciała jak dochodziłem dlaczego mi cyrkulacja nie działa całe kolanko było zgrzane ogólnie firma (usunięte przez administratora) dzwoniłem o serwis ze Montaż jest złe wykonany to jakas mądra baba powiedziała żebym założył sobie reduktor ciśnienia we własnym zakresie bo tego nie obejmuje ,wiec widać ich profesionalizm jak zbiornik przeponowy nie ma prawa działać a ta każe założyć reduktor ciśnienia ,i żeby było mało jak prosiłem żeby przyjechał serwis i to sprawdził juz trzy tyg i nikt sie nie odzywa wiec zakładam sprawę w sądzie o zwrot kosztów rozerwanej bateri prysznicowej a wam ludzie radzę szeroko omijać tych paproków

 • I.Nowak na gowork pisze 24 maja 2022 o 05:59:

  Korzystałam z usługi firmy Levada i jestem bardzo zadowolona. Począwszy od bardzo profesjonalnego doradztwa poprzez szybkie, fachowe i terminowe wykonanie. Fotowoltaika założona bezstresowo, świetny późniejszy instruktaż. Polecam.

 • Pytanie na gowork pisze 10 kwietnia 2022 o 10:31:

  Jakie są warunki zatrudnienia w Levada.pl?

 • Bożena Charuk na google_maps pisze 8 grudnia 2021 o 13:39:

  Firma Levada pomogła mi w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie, instalacja pieca wykonana jest dobrze i schludnie. Mila obsługa. Pozdrawiam i polecam.

 • Karolina Stefaniak na google_maps pisze 4 grudnia 2021 o 12:58:

  Polecam !!! Świetny kontakt, montaż szybciej niż przewidziane, czysto sprawnie, naprawdę polecam !!! Dziękuję i pozdrawiam.

 • Jaro200 Post na google_maps pisze 15 listopada 2021 o 13:39:

  Witam, w 2019 korzystaliśmy z usługi wymiany pieca, zgodnie z umową musimy serwisować go zgodnie z gwarancją i chcieliśmy aby nadal wykonywała go firma montująca piec, ALE CHCĄC ZGŁOSIĆ DATĘ PRZEGLĄDU JEST TO NIEMOŻLIWE BO NIKT NIE ODBIERA U PAŃSTWA TELEFONÓW.

 • Oktawian Sokołowski na google_maps pisze 15 października 2021 o 13:39:

  Mam od nich piec gazowy dwufunkcyjny z montażem. Działa dłużej niż gwarancja, serwisant miły, schludny, uśmiechnięty, cena konkurencyjna. Następną instalację też zamówię u nich.

 • Pytanie na gowork pisze 20 września 2021 o 10:15:

  Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Levada.pl?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena