Levada Sp. z o.o.

malopolskie
Samuela Bogumiła Lindego 17 , 30-148 Kraków

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 24

 • LUkasz na gowork pisze 9 lipca 2022 o 19:40:

  Montaż pompy ciepła cwu żenada zawory bezpieczeństwa przed zaworami zwrotnymi to tez zbiornik przeponowy nie spełnia swojej funkcji a efektem po kilku tygodniach rozerwany kran w łazience ,ludzie nie maja pojęcia co robią goście odpowietrzali pompę cyrkulacyjna przelewowo efektem tego była wymiana pomy cyrkulacyjnej gdyż została zalana jak otworzyli zawór i zaczęło sikać wszędzie ,przy zgrzewaniu rur zagrzali tak ze na kolanku woda nawet kropelka nie poleciała jak dochodziłem dlaczego mi cyrkulacja nie działa całe kolanko było zgrzane ogólnie firma (usunięte przez administratora) dzwoniłem o serwis ze Montaż jest złe wykonany to jakas mądra baba powiedziała żebym założył sobie reduktor ciśnienia we własnym zakresie bo tego nie obejmuje ,wiec widać ich profesionalizm jak zbiornik przeponowy nie ma prawa działać a ta każe założyć reduktor ciśnienia ,i żeby było mało jak prosiłem żeby przyjechał serwis i to sprawdził juz trzy tyg i nikt sie nie odzywa wiec zakładam sprawę w sądzie o zwrot kosztów rozerwanej bateri prysznicowej a wam ludzie radzę szeroko omijać tych paproków

 • I.Nowak na gowork pisze 24 maja 2022 o 05:59:

  Korzystałam z usługi firmy Levada i jestem bardzo zadowolona. Począwszy od bardzo profesjonalnego doradztwa poprzez szybkie, fachowe i terminowe wykonanie. Fotowoltaika założona bezstresowo, świetny późniejszy instruktaż. Polecam.

 • Pytanie na gowork pisze 10 kwietnia 2022 o 10:31:

  Jakie są warunki zatrudnienia w Levada.pl?

 • Bożena Charuk na google_maps pisze 8 grudnia 2021 o 13:39:

  Firma Levada pomogła mi w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie, instalacja pieca wykonana jest dobrze i schludnie. Mila obsługa. Pozdrawiam i polecam.

 • Karolina Stefaniak na google_maps pisze 4 grudnia 2021 o 12:58:

  Polecam !!! Świetny kontakt, montaż szybciej niż przewidziane, czysto sprawnie, naprawdę polecam !!! Dziękuję i pozdrawiam.

 • Jaro200 Post na google_maps pisze 15 listopada 2021 o 13:39:

  Witam, w 2019 korzystaliśmy z usługi wymiany pieca, zgodnie z umową musimy serwisować go zgodnie z gwarancją i chcieliśmy aby nadal wykonywała go firma montująca piec, ALE CHCĄC ZGŁOSIĆ DATĘ PRZEGLĄDU JEST TO NIEMOŻLIWE BO NIKT NIE ODBIERA U PAŃSTWA TELEFONÓW.

 • Oktawian Sokołowski na google_maps pisze 15 października 2021 o 13:39:

  Mam od nich piec gazowy dwufunkcyjny z montażem. Działa dłużej niż gwarancja, serwisant miły, schludny, uśmiechnięty, cena konkurencyjna. Następną instalację też zamówię u nich.

 • Pytanie na gowork pisze 20 września 2021 o 10:15:

  Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Levada.pl?

 • Handlowiec na gowork pisze 19 lipca 2021 o 09:21:

  Czy samochód na stanowisku handlowca, również jest do użytku prywatnego?

 • Linx na gowork pisze 14 czerwca 2021 o 19:57:

  Witam pragnę wszystkich poinformować iż czeka mnie rozmowa z kierownikiem firmy z którym będę rozmawiał o próbie zerwania umowy przez firmę lewada ze mną na wykonanie usługi na wymianę okien .Nie omieszkam opisać zaistniałą sytuację. Firma produkująca okna ponoć rozwiązała umowę z firmą levada i z tego powodu nie mogą ze mną wywiązać się z umowy montażu okien i twierdzą że są zmuszeni do jej rozwiązania. Mojej winy w tym nie ma żadnej firma levada zawarła ze mną umowę na wykonanie tej usługi dostali zaliczkę na to konto wymianę okien mieli wykonać już w marcu jest czerwiec i próbują zerwać umowę Mam nadzieję że dogadamy się polubownie bo w innym przypadku opiszę całą sytuację aby ustrzec innych we wszystkich możliwych portalach internetowych i nie tylko... okna nie produkuje tylko jedna firma i lewada może dogadać się z inną firmą , a nie zostawiać wielki problem klientowi...

 • Pytanie na gowork pisze 11 czerwca 2021 o 09:45:

  Jakie wartości są cenione w Levada.pl?

 • Zły na gowork pisze 10 maja 2021 o 17:12:

  W firmie niestety panuje chaos ze wzgledu na bardzo dużą rotację pracowników i coraz to nowe pomysły na zakresy obowiązków. Polityka firmy - sprytnie zrzucić jak najwiecej obowiązków jednej osobie przy jednoczesnych założeniach pracy na jeden etat i braku nadgodzin (no chyba, że tych nieplatnych). Dużo pracy wymagającej psychicznie za średnio atrakcyjne wynagrodzenie. Ponadto istniejące w firmie u0022układyu0022 na stopie pracodawca-pracownik nie sprzyjają obiektywnej ocenie pracy co skutkuje tym, że poszkodowani bywają ci, którzy na to nie zasłużyli.

 • Wicja na gowork pisze 25 kwietnia 2021 o 14:45:

  Nie wiem na ile ten portal dotyczy pracy, a na ile już opinii klientów??? Tak czy inaczej, co firmy nic nie mam. Pracowałam w levadzie kilka lat, zrezygnowałem ze wzgledów prywatnych. Ale firme polecam zwłaszcza klientom. U nas w regionie mało kto ma tak duża oferte i tak spore doswiadczenie w montażach jak oni

 • Były pracownik na gowork pisze 18 kwietnia 2021 o 10:48:

  Jako były pracownik tej pseudo firmy, nie polecam jej przyszłym klientom i pracownikom. Firma bardzo droga, nastawiona tylko na zysk dla właścicieli, patrzy wykorzystać pracownika najlepiej na kilku stanowiskach na raz za jak najmniejsze pieniądze. Mocno zawyża ceny materiałów i robocizny. Regularnie usuwane są negatywne komentarze w internecie. Firma nastawiona aby związać klienta umową, a kiedy klient chce zrezygnować to niech płaci karę umowną.

 • Marzena na gowork pisze 4 marca 2021 o 09:54:

  Witam, czy w Levada.pl prowadzony jest może nabór na nowych pracowników? Czy aktualnie można podsyłać do firmy swoje CV i liczyć na rozpatrzenie swojej kandydatury? Chętnie poczytam też coś na temat warunków pracy w firmie. Jak je oceniacie?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena