Skomat Mateusz Matusik

malopolskie
Bolesława Orlińskiego 1 195, 31-878 Kraków

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Twitter
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 7

 • Michal Krzysztan na google_maps pisze 26 kwietnia 2022 o 02:57:

  Polecam, bardzo dobra firma!

 • Artur Granatyr na google_maps pisze 21 września 2021 o 21:57:

  Polecam. Firma jest konkretna (oferta na jednej stronie; wszystkie elementy i ceny wyszczególnione, umowa na 3 stronach bez kruczków i niejasności, obsługa klienta zawsze rzeczowa i nigdy nachalna). Terminowa (w umowie podany maksymalny…

 • Krzysztof Kowalski na google_maps pisze 21 września 2021 o 21:57:

  Zacznę od tego, iż przed wyborem firmy Skomat szukałem oferty wśród wielu innych firm. Czytałem różne rankingi o instalacjach (panele, falowniki). Spotykałem się z przedstawicielami różnych firm od dużych po małe. Firma Skomat Pana…

 • Anna Sanok na google_maps pisze 2 lipca 2021 o 07:33:

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Obsługa bardzo rzetelna, terminowa i merytoryczna. Duża wiedza i znajomość tematu. Polecam każdemu!

 • Krzysztof Kowalski na google_maps pisze 2 maja 2021 o 07:33:

  Zacznę od tego, iż przed wyborem firmy Skomat szukałem oferty wśród wielu innych firm. Czytałem różne rankingi o instalacjach (panele, falowniki). Spotykałem się z przedstawicielami różnych firm od dużych po małe. Firma Skomat Pana Mateusza to pełen profesjonalizm, montaż, doradztwo, projekt i wiedza to w najwyższym wydaniu jakość. Firmę SKOMAT polecam ponieważ za tym wszystkim co wspomnielem powyżej idzie jeszcze cena, która uważam iż była bardzo atrakcyjna w porównaniu do innych firm, z których miałem wycenę. Polecam.

 • Artur Granatyr na google_maps pisze 2 kwietnia 2021 o 07:33:

  Polecam. Firma jest konkretna (oferta na jednej stronie; wszystkie elementy i ceny wyszczególnione, umowa na 3 stronach bez kruczków i niejasności, obsługa klienta zawsze rzeczowa i nigdy nachalna). Terminowa (w umowie podany maksymalny czas realizacji, ekipa zawsze punktualnie). Fachowa (ekipa pracuje dokładnie i bez pośpiechu, właściciel dr. inż. sam przyjechał na odbiór, przeprowadził pomiary i sprawdził poprawność wykonania instalacji i tak samo poświęcił temu dużo czasu). Profesjonalna (ekipa uprzejma, grzeczna i bardzo starannie sprząta po sobie, dokumentacja uporządkowana i przejrzysta; zarówno ta przed-sprzedażowa jak i powykonawcza). Konkurencyjna (dostałem w sumie 11 ofert i SKOMAT wypadał zdecydowanie najkorzystniej (w różnych specyfikacjach). Instalacja: panele Longi LR4-60HPH-370Mx 22 (8,14 kW) plus inwerter Huawei SUN 2000-6KTL-M1.

 • Bartosz Rutkowski na google_maps pisze 21 września 2019 o 21:57:

  Szybki montaż, atrakcyjne ceny. Instalacja została sprawnie dobrana pod moje potrzeby, montaż odbył się terminowo a instalacje zgłoszono bardzo szybko. Dodatkowo bardzo dobrze przeszkolono mnie z funkcjonowania instalacji. Polecam.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena