Solgen Sp. z o.o.

malopolskie
Cechowa 51 , 30-614 Kraków

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  62 500,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 1

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
Opracowanie kompleksowego algorytmu obliczeniowego narzędzia informatycznego umożliwiającego automatyczne generowanie audytów energetycznych dla instalacji fotowoltaicznych w trybie u0022onlineu0022
Wartość:
60 885,00 zł
Udział własny:
16 335,00 zł

Opinie z sieci: 14

 • Pytanie na gowork pisze 9 stycznia 2023 o 08:14:

  Jaka jest stawka początkowa w Solgen Sp. z o.o.? 10 sierpnia na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Doradca Klienta.

 • Pracownik biurowy na gowork pisze 22 grudnia 2022 o 18:13:

  Solgen to niestety nieporozumienie. Szefowie firmy nie potrafią zarządzać pracownikami, kierownicy oddziałów tym bardziej. Nie ma tu miejsca na żaden awans czy perspektywę rozwoju - gdy przychodzi się tu pracować to aż do końca będzie się robić to samo. Nowi pracownicy mają szanse na lepsze zarobki niż ci co pracują dłużej. Każdy ma tu swoje ustalenia indywidualne, pracownicy są traktowani niesprawiedliwie. Ci co rzeczywiście coś robią nie są doceniani i nigdy nie słyszą pochwał, ci co maja jakieś dziwne układy z przełożonymi spotyka jakieś niezrozumiałe specjalne traktowanie. Szefowie obiecują podwyżki, a potem udają, że nie było w ogóle takiego tematu. Nie wiedza co się dzieje w firmie, wszelkie błędy wynikają z tego, że kadra zarządzająca „po prostu jest”, nie interesuje się procesami zachodzącymi w firmie w myśl, że „jakoś to będzie”, pomimo że na niektórych ważnych stanowiskach znajdują się osoby, które nie maja ku temu żadnej wiedzy ani umiejętności.

 • Beata na gowork pisze 28 października 2022 o 09:06:

  Zastanawiam się czy do teraz występują tu takie rotacje jak ktoś opisywał? Ogłoszeń od jakiegoś czasu nie widzę, więc może się wszystko ustabilizowało. Orientuje się ktoś czy warto wysyłać spontanicznie cv? Mam na myśli pracę jako doradca handlowy, ktoś przybliżyłby ewentualne warunki?

 • Pytanie na gowork pisze 27 czerwca 2022 o 09:49:

  Jaka jest umowa w firmie Solgen Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Elektryk zatrudniają na umowę zlecenie?

 • Agata na gowork pisze 18 marca 2022 o 00:31:

  Hej z niektórych wpisów to wynikałoby ze to prawdziwy (usunięte przez administratora) surwiwalowy… czy nadal tak ciężko ze praca po 12h i ogólnie co pisaliście??

 • Kasia na gowork pisze 13 lutego 2022 o 12:03:

  Zostałam (usunięte przez administratora)na rozmowie kwalifikacyjnej. Po 3 msc umowy zlecenia miałam przejść na umowę o pracę. Podkreśliła że zlecenie mnie nie interesuje i szukam czegoś na stale. Zrezygnowałam po pół roku zlecenia. W firmie istnieje określona ilość osób będących na umowach o pracę. Mój przełożony stwierdził że jestem w kolejce i jak ktoś się zwolni albo kogoś zwolnia to wtedy będzie okazja. W tym samym czasie były dodawane oferty pracy w Poznaniu, w których wymieniano tą formę zatrudnienia. Kierownik z Łodzi to niepoważny człowiek, podejmuje lekkomyślne decyzje, które wpływają negatywnie na pracę całego oddziału np zwolnienie jedynego magazyniera w szczycie sezonu i nakazanie wykonywania jego obowiązków pracownikom biurowym. No ogólnie nie polecam

 • Pytanie na gowork pisze 8 lutego 2022 o 11:55:

  Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Solgen Sp. z o.o.?

 • Pytanie na gowork pisze 28 października 2021 o 15:36:

  Czy w Solgen Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

 • Pytanie na gowork pisze 15 lipca 2021 o 09:11:

  W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Solgen Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

 • Wiktor na gowork pisze 23 sierpnia 2020 o 18:34:

  Każda firma informuje już na samym początku , że będą się kontaktować z wybranym kandydatem!

 • Udogwidochyto na gowork pisze 3 czerwca 2020 o 08:25:

  Pracodawca nie raczył poinformować mnie o wyniku rozmowy rekrutacyjnej ...

 • Jadzia na gowork pisze 7 maja 2020 o 10:08:

  Panele zamontowane są tak, że zacienia je komin. Oczywiście wcześniej nie powiedzieli, że to zmniejsza uzyski. I moja inwestycja się zwróci, ale może za 20 lat. Mam drogą zabawkę na dachu :(

 • Romek na gowork pisze 22 marca 2020 o 12:01:

  Jest w firmie możliwość współpracy widzę jako agent. Może ktoś opowie jak to w rzeczywistości wygląda i jak się ta współpraca układa?

 • Administrator na gowork pisze 21 marca 2020 o 06:00:

  Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Solgen Sp. z o.o. mieszczącej się w miejscowości Kraków?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena