Tomasz Adamczak Soleo PV

malopolskie
Krakowska 332 , 32-080 Zabierzów

Wytwarzanie energii elektrycznej

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  1
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 29

 • Pytanie na gowork pisze 2 lutego 2023 o 08:27:

  Jak wygląda sprawa grafiku w Soleo PV. Czy pracodawca idzie na rękę?

 • Hubert Kruszyna na gowork pisze 1 lutego 2023 o 08:26:

  W Soleo PV pracuję od ponad 3 lat jako przedstawiciel handlowy. Firma zapewnia wszystkie narzędzia do pracy, czyli leady, auto, komputer i telefon. Śmiało mogę polecić pracę u nas. Jakby ktoś miał więcej pytań odnośnie pracy w Soleo, może napisać do mnie na Linkedinie.

 • beka na gowork pisze 30 lipca 2022 o 13:53:

  Dobrze, ze jest gowork. Miałem juz aplikować do tej firmy,ale widząc te awantury na gowork i problemy nawet sądowe dam sobie spokój.

 • Pytanie na gowork pisze 21 czerwca 2022 o 09:12:

  Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Soleo PV?

 • Były pracownik Milosz na gowork pisze 20 czerwca 2022 o 12:11:

  Gorąco polecam, zawsze płaca na czas, nigdy nie było zaległości, pieniądze bardzo przyzwoite.

 • Aneta na gowork pisze 18 kwietnia 2022 o 09:01:

  Przedstawienie oferty itp-rzeczowo i przejrzyście.nPodpisanie umowy-bezproblemowo. Montaż również szybko ale…..nJako autoryzowany partner tauron po pierwsze brak sprawdzenia czy licznik wymieniony. Instalacja zamontowana bez uruchomienia. Klient obowiązany był do sprawdzenia stanu licznika i włączenia falownika. Problem z danymi zgłaszałam wielokrotnie- spotykałam się z ignorowaniem mojej sprawy. Problemem okazał się brak przestawienia przełącznika co powodowało ze włączone urządzenie nie produkowało prądu. Gdyby nie upartość moja to urządzenie chodziło by w taki sposób przez miesiąc- bo pracownicy biura uważali ze wszystko jest w porządku. Dla mnie żenada. Biorąc pod uwagę ze dom jest w budowie i nie ma mnie na miejscu oraz to ze jedynie pracownicy moi mogli coś zadziałać -dla mnie był to duży problem by zlokalizować usterkę. Innymi słowy: ta sama instalacja byłaby tańsza o ok 3500 ale ze to autoryzowany partner tauron byłam przekonana ze warto zapłacić więcej bo będzie bezproblemowo-teraz wiem ze nie warto.

 • Igor Wodyk na google_maps pisze 26 marca 2022 o 02:08:

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi montażu oraz z jakości zamontowanych paneli fotowoltaicznych. Od pomiaru aż po montażu widać pełen profesjonalizm. W tym co robią widać wieloletnie doświadczenie i dużą wiedzę. W szczegolnosci musze…

 • W T na google_maps pisze 26 marca 2022 o 02:08:

  Zdecydowanie polecam Soleo! Od momentu kontaktu z firma do chwili zamontowania paneli minęły zaledwie 2 tygodnie. Świetny kontakt, fachowe doradztwo, tysiące instalacji na koncie, kapitalny montaż sprawiają że jestem bardzo zadowolony.…

 • Adam Trybala na google_maps pisze 26 marca 2022 o 02:08:

  Ostrzegam wszystkich... Kłopoty zaczynają się w razie awarii, u mnie wystąpiła po 2 latach. Przez kilka miesięcy prosiłem o pomoc. A firma warunkowała tą pomoc wpłatą 25 000 pln…

 • Bartłomiej Tram na google_maps pisze 8 grudnia 2021 o 03:32:

  Z firmą SEO4.net współpracujemy od samego początku naszej działalności w roku 2012. Świetne wyniki w zakresie pozycjonowania osiągnięto bardzo szybko i przez cały czas są na bardzo wysokim poziomie. Z czystym sumieniem mogę ich polecić.

 • dd ff na google_maps pisze 8 grudnia 2021 o 03:32:

  Z firmą SEO4net współpracuję od kilku miesięcy, ale już widzę pozytywne efekty ich pracy. Strona pnie się ładnie do góry - aż miło patrzeć. Tak trzymajcie. Polecam!

 • Pytanie na gowork pisze 15 listopada 2021 o 08:54:

  Jakie narzędzia pracy zapewnia Soleo PV? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

 • Basia Runowska na google_maps pisze 15 września 2021 o 13:05:

  Jestem pod wielkim wrażeniem szybkości, solidności i profesjonalizmu przy montażu instalacji fotowoltaicznej a w szczególności w pomocy przy wszelkich uzgodnieniach podłączeniach z Tauron i pomocy w wystąpieniu z wnioskiem o dofinansowanie. Przyjechali, zamontowali, podłączyli wszystko praktycznie w jeden dzień i od razu jest produkcja prądu. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam tą firmę.

 • Beata Federowicz na google_maps pisze 15 września 2021 o 13:05:

  Przedstawiciel Firmy SOLEO PV , Pan Jakub Szarek przygotował wycenę i wizualizację instalacji uwzględniając nasze sugestie i oczekiwania. Profesjonalne podejście Pana Jakuba na każdym etapie realizacji projektu oraz pomoc przy składaniu wniosku o dofinansowanie z programu u0022Mój Prądu0022. Montaż paneli wykonano szybko i sprawnie. Usługa zrealizowana profesjonalnie. Firma godna polecenia!!!

 • Witek na google_maps pisze 15 lipca 2021 o 13:05:

  jesteśmy, razem z żoną, pod wrażeniem montażu instalacji. Wielkie uznania dla ekipy montującej. Jest na pewno wzorem dla innych ekip z Ukrainy i tylko życzyć Wam by pozostałe mogły im dorównać. Przekaz informacji dla uzgodnień, organizacja pracy, kultura osobista były bez zarzutu. Po prostu zdobyli nasze zaufanie i sympatię.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena