Tomasz Adamczak Soleo PV

malopolskie
Krakowska 332 , 32-080 Zabierzów

Wytwarzanie energii elektrycznej

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  1
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 2 lutego 2023 o 08:27:

  Jak wygląda sprawa grafiku w Soleo PV. Czy pracodawca idzie na rękę?

 • Hubert Kruszyna na gowork pisze 1 lutego 2023 o 08:26:

  W Soleo PV pracuję od ponad 3 lat jako przedstawiciel handlowy. Firma zapewnia wszystkie narzędzia do pracy, czyli leady, auto, komputer i telefon. Śmiało mogę polecić pracę u nas. Jakby ktoś miał więcej pytań odnośnie pracy w Soleo, może napisać do mnie na Linkedinie.

 • beka na gowork pisze 30 lipca 2022 o 13:53:

  Dobrze, ze jest gowork. Miałem juz aplikować do tej firmy,ale widząc te awantury na gowork i problemy nawet sądowe dam sobie spokój.

 • Pytanie na gowork pisze 21 czerwca 2022 o 09:12:

  Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Soleo PV?

 • Były pracownik Milosz na gowork pisze 20 czerwca 2022 o 12:11:

  Gorąco polecam, zawsze płaca na czas, nigdy nie było zaległości, pieniądze bardzo przyzwoite.

 • Aneta na gowork pisze 18 kwietnia 2022 o 09:01:

  Przedstawienie oferty itp-rzeczowo i przejrzyście.nPodpisanie umowy-bezproblemowo. Montaż również szybko ale…..nJako autoryzowany partner tauron po pierwsze brak sprawdzenia czy licznik wymieniony. Instalacja zamontowana bez uruchomienia. Klient obowiązany był do sprawdzenia stanu licznika i włączenia falownika. Problem z danymi zgłaszałam wielokrotnie- spotykałam się z ignorowaniem mojej sprawy. Problemem okazał się brak przestawienia przełącznika co powodowało ze włączone urządzenie nie produkowało prądu. Gdyby nie upartość moja to urządzenie chodziło by w taki sposób przez miesiąc- bo pracownicy biura uważali ze wszystko jest w porządku. Dla mnie żenada. Biorąc pod uwagę ze dom jest w budowie i nie ma mnie na miejscu oraz to ze jedynie pracownicy moi mogli coś zadziałać -dla mnie był to duży problem by zlokalizować usterkę. Innymi słowy: ta sama instalacja byłaby tańsza o ok 3500 ale ze to autoryzowany partner tauron byłam przekonana ze warto zapłacić więcej bo będzie bezproblemowo-teraz wiem ze nie warto.

 • Pytanie na gowork pisze 15 listopada 2021 o 08:54:

  Jakie narzędzia pracy zapewnia Soleo PV? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

 • Małgorzata na gowork pisze 7 czerwca 2021 o 11:10:

  Hej, jak przebiega rekrutacja na doradcę klienta w Soleo? :D Czy warto się jakoś specjalnie do niej przygotowywać? Jakie najczęściej padają pytania? Czy pracodawca testuje jakoś umiejętności kandydatów? Byłabym wdzięczna za wszelkie podpowiedzi i najlepiej jak najwięcej :D

 • Przemek P na gowork pisze 1 czerwca 2021 o 12:30:

  Z firmą SOLEO PV podjąłem współpracę w czerwcu 2020r. Przygotowanie oferty przez handlowca i analiza działu technicznego przebiegała szybko, ale niestety na odległość co jak się okazało było błędem z mojej stronie oceniając w perspektywie czasu. Następnie podpisaliśmy umowę już w domu, po czym sprawny, profesjonalny montaż w lipcu i instalacja odpaliła bez problemu. Na tym kończą się dobre strony firmy SOLEO PV.nPosiadam falownik Huawei SUN2000 5KTL-M0 oraz 16 modułów Q.PEAK.DUO-G5 335 gdzie 7 x płd.-wsch. + 9 x zach.-płn. Po analizie ilości energii oddanej do sieci w pierwszym półroczu niestety wykresy pokazują znaczny spadek mocy w okresie do południowym ze względu na częściowe zacienienie przez drzewo sąsiada. Sygnalizowałem zacienienie na etapie planowania rozmieszczenia modułów, zdałem się na opinię obsługi SOLEO PV co do układu instalacji. nW styczniu pierwszy raz dzwoniłem i wysłałem prośbę o monitoring i audyt instalacji, nawet z dołożeniem 3 modułów, informując o słabych osiągach. Przedstawiciel SOLEO PV Pan Marcin A. obiecał wielokrotnie zajęcie się moją sprawą i przesłanie oferty. Od tamtej pory kilkanaście razy dzwoniłem, wysyłałem SMSy i maile. Rozmowy polegały jedynie na przeciąganiu terminu. Z racji braku konkretów ze strony Pana Marcina zgłosiłem sprawę do biura SOLEO PV telefonicznie i mailowo. Efekt ten sam – mydlenie oczu i obietnice przekazania tematu przełożonemu Pana Marcina. Podsumowując polecam jedynie monterów firmy SOLEO PV, natomiast jak historia współpracy pokazuje aktywni są wyłącznie do finalizacji umowy, później trzeba sobie radzić samemu. Firma SOLEO PV nie będzie monitorowała Twojej instalacji oraz nie masz co liczyć na wsparcie posprzedażowe w zakresie modyfikacji instalacji.nJeśli ktoś chciałby porozmawiać na temat mojej współpracy z SOLEO PV zapraszam: [email protected].

 • Pytanie na gowork pisze 27 marca 2021 o 08:58:

  Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

 • Tia na gowork pisze 23 lutego 2021 o 13:37:

  Sporo byłych pracowników chwalących firmę, jak to wspaniale było... To czemu Was tam nie ma? Tak tylko pytam, nie to żebym się czepiał.

 • Barbara na gowork pisze 15 lutego 2021 o 11:48:

  Firma Soleo PV montowała nam panele słoneczne na gruncie . Szczerze...jesteśmy bardzo zadowoleni z pracowników którzy montowali panele. Po montażu zostawili porządek wszystko było posprzątane a nawet odkurzone w piwnicy. Na koniec dostaliśmy instrukcję jak włączyć Froniusa .Po zmianie licznika przez elektrownie włączyliśmy urządzenie sami i wszystko zagrało.Jeszcze raz dzięki za szybki montaż i sprawną organizację mimo pandemi .

 • Podolak Jakub na gowork pisze 18 listopada 2020 o 15:51:

  Gorąco polecam firmę SOLEOPV jako były pracownik.nWsparcie jest w każdym aspekcie od przełożonego i firmy. Służbowe auto, laptop, telefon (iPhone). Leady zapewniała firma co jest kolejnym atutem. Nigdy nie miałem takiego wsparcia od przełożonego jak od Pana Łukasza.

 • Przedstawiciel na gowork pisze 16 października 2020 o 11:42:

  Witamnfirma zapewnia leady czy samemu trzeba szukać klientów?

 • Aju na gowork pisze 18 kwietnia 2018 o 02:07:

  Niestety po kilkuletniej współpracy, bez powodu zostałem zwolniony. Należne wynagrodzenie oraz prowizje nie zostały wypłacone. Musiałem złożyć sprawę do sądu i mam teraz prawomocny wyrok, który skierowałem do komornika. Właściciel jest zakompleksionym oszustem. Szczerze odradzam.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena