Wienkra Sp. z o.o.

malopolskie
Kotlarska 34 , 31-539 Kraków

Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  50 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 14

 • Bronisław na gowork pisze 8 grudnia 2022 o 13:29:

  Na stronie firmy znalazłem rekrutacje na operatora wózka widłowego. Prócz pracy na magazynie w obowiązkach jest też obsługa klienta. Ktoś był już na rekrutacji i może powiedzieć ile jest etapów? W razie co dają feedback?

 • Wykonawca projektów strony www na gowork pisze 13 kwietnia 2022 o 08:16:

  Nie polecam firmy. Pani u0022wiceprezesu0022 zdaje się być niepoczytalną osobą, gdyż zleca pracę, następnie nawet na nią nie patrzy i wpada w szał. Następnie nie chce wypłacić obiecanych pieniędzy i wszystkiego się wypiera. Dodatkowo angażuje w to osoby, które nie brały udziału w spotkaniu, na którym została zlecona praca. Rozmowa kończy się krzykiem, obrażaniem i wyjściem szanownej Pani ze spotkania. Czuję się (usunięte przez administratora) przez firmę. Stracony czas i nieprofesjonalne traktowanie.

 • Tomusss na google_maps pisze 17 marca 2022 o 17:24:

  Bardzo szybki, sprawny rozładunek i przyjaźnie nastawieni magazynierzy. Oby tak dalej �

 • Piotr Wójcik na google_maps pisze 17 listopada 2021 o 17:24:

  Kompleksowa, fachowa obsługa, zawsze mają czas dla klienta. Polecam

 • Stanisław Panek na google_maps pisze 17 listopada 2021 o 17:24:

  Jak zawsze obsługa 1 klasa!

 • Maciej Zawada na google_maps pisze 15 czerwca 2021 o 13:43:

  Plus, duży wybór i to było tyle plusów Minus , brak fachowej pomocy, sprzedawca po odpowiedzi zagląda za każdym razem do katalogu, klimatyzatory nie są podłączone, nawet w trybie wentylacji, nie można sprawdzić głośności, nie otrzymałem odpowiedzi po które przyszedłem.

 • Paulina na gowork pisze 8 maja 2021 o 22:02:

  Na jaką umowę pracuje się w tej firmie? Może czasem na forum wchodzą pracownicy firmy i mogliby mi powiedzieć coś na ten temat. Przy okazji chciałbym jeszcze poznać taki szczegół, jaką umowę oferują na start. Taka informacja od was będzie bardzo pomocna.

 • Angelika Mastalska na google_maps pisze 15 marca 2021 o 13:43:

  Firma Wienkra wykazała się ogromnym profesjonalizmem i rzetelnością. Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie. Budujemy z mężem nasz pierwszy dom i dobór optymalnych instalacji grzewczych był dla nas tematem bardzo ważnym, ale i stresującym. Szukaliśmy najlepszej firmy, która fachowo udzieli nam odpowiedzi na wszystkie interesujące nas zagadnienia i pytania, a trochę ich było. Doradztwo Pana Macieja przy przygotowywaniu domu pod pompę ciepła i klimatyzację była nieoceniona. Pan Maciej zaprojektował dla nas cały system instalacji, dobrał świetnej jakości produkty dostosowując się przy tym do naszego założonego budżetu. Czuliśmy się życzliwie „zaopiekowani”. Firma uczciwa, a pracownicy słowni i kompetentni. Zdecydowanie polecamy.

 • Emilia na gowork pisze 1 lutego 2021 o 17:43:

  @Beata pisałaś, że zastanawiałaś się nad tą firmą i pytałaś czy ktoś miał podobne doświadczenia. Niestety nie uzyskałaś odpowiedzi na swoje pytanie. Czy dowiedziałaś się czegoś jeszcze z innego źródła lub zdecydowałaś się spróbować własnych sił w firmie by osobiście się przekonać jak jest?

 • Pan Guru na google_maps pisze 4 stycznia 2021 o 12:59:

  nie polecam, zero profesjonalizmu, właściciel to zwykły buc a baba siedząca w biurze niech lepiej pójdzie ulice sprzątać może będzie jej się chciało pracować.

 • Beata na gowork pisze 13 lutego 2020 o 15:59:

  @wkurzony faktycznie, bardzo złe zachowanie. Zastanawiałam się nad tą firmą. Ktoś miał podobne doświadczenie ?

 • Wkurzony na gowork pisze 12 sierpnia 2019 o 12:17:

  Zapraszają na rozmowę, wszystko przebiega w porządku, zapewniają, że jesteś przyjęty, tylko prezes jest na urlopie, a to on musi podjąć ostateczną decyzję, niemniej to tylko formalność. Zbierają od Ciebie wszystkie dane - jakiego potrzebujesz sprzętu, oprogramowania itd.nnCzekasz tydzień, później drugi, w międzyczasie telefony, że no już, już, ale prezes nie ma czasu, trzeba czekać. Po dwóch tygodniach wiadomość sugerująca, że skoro tak długo nie ma konkretów, to chyba logiczne, że jednak nic z tego...nnTo jednak nie koniec. Dzwonią miesiąc później, pracujesz już gdzie indziej, w firmie, z kiepskimi warunkami, bo wcześniej odrzucałeś inne oferty dla tej konkretnej, w której Cię nabili w butelkę. Niemniej dzwonią, przepraszają, zapraszają na rozmowę. Pojawiasz się, wysyłają Cię do kadr, biorą skan dowodu, znów pytają o specyfikację sprzętu i mówią, że jutro dadzą znać kiedy badania.nnDzwonią późnym popołudniem, kiedy wypowiedzenie z poprzedniej pracy masz już za sobą i mówią, że sorry, ale jednak szefowa się rozmyśliła i nie rekrutujemy.nnTo właśnie jest firma Wienkra. Firma, której dałem się oszukać dwa razy i przez którą straciłem możliwość pracy w lepszym miejscu i zaraz zostanę przez nich bez pracy.nnSTANOWCZO ODRADZAM.

 • Administrator na gowork pisze 11 sierpnia 2019 o 07:00:

  Sądzisz, że firma Wienkra Sp. z o.o. w miejscowości Kraków to najlepszy pracodawca? Dodaj komentarz i podziel się z nami swoją wiedzą o tej firmie.

 • CLIMACOMFORT na google_maps pisze 15 grudnia 2018 o 13:43:

  Dobrze zaopatrzona hurtownia klimatyzacyjna. Kupujemy urządzenia różnych producentów Gree, LG, Daikin. Dobre promocje są czasami. Przesyłki dochodzą w ciągu 1-2 dni roboczych, czyli sprawnie. Oby tak dalej.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena