Wojciech Leniartek PHU Fullinstal

malopolskie
Pisary 16 , 32-050 Skawina

Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Linkedin YouTube
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 3

 • Bart Gaj na google_maps pisze 4 października 2021 o 13:04:

  Firma Fullinstal zrealizowala w naszym domu instalację centralnego ogrzewania (wodna podlogowka zasilana powietrzną pompą ciepła), instalację wodną, kanalizacyjną oraz wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Prace zostały wykonane terminowo i szybko. Kontakt z firmą oceniamy bardzo dobrze, na każdym etapie wspolpracy, również po realizacji zlecenia i po rozliczeniu. Telefony odbierane były nawet na urlopie. Otrzymaliśmy profesjonalne wsparcie również przy zgłoszeniu reklamacji na jedno z urządzeń (po wymianie gwarancyjnej modułu przez producenta wszystko działa poprawnie). Jednym słowem: polecamy!

 • Artur Bardzik na google_maps pisze 4 lipca 2021 o 13:04:

  Firma fullinstal wykonala dla mnie caly wod-kan. Wszystko podzielone zostalo na 3 etapy i odbylo sie w ustalonych terminach i na ustalonych warunkach. Zalety: - wykwalifikowane zespoly (chlopakom chce sie pracowac a na dodatek wiedza co robia) - ogolona jakosc (i czystosc!!) prowadzonych prac - bardzo dobre materialy ( wczesniej uzgodnione), bez sztukowania i wciskania zamiennikow - przejrzysta i prosta umowa bez u0022haczykowu0022, za kazdy etap FV - oczywiscie doradztwo (to bardzo wazne, w gaszczu firm, modeli,opcji, mozliwosci i galopujacej technologii) - dostepnosc oraz elsatycznosc (nie zawsze na budowie mozna skonczyc etap na czas...) Wady: - Nie stwierdzono...:) Generalnie bardzo polecam !!

 • Edyta Jankowska na google_maps pisze 4 lipca 2021 o 13:04:

  Najsensowniejsza firma, na jaką mieliśmy okazję trafić podczas budowy domu. Znają się na tym, co robią i doradzają najkorzystniej dla klienta. Wycena prac i materiałów wykonywana jest tak rzetelnie, że nie ma później zaskoczenia przy otrzymywaniu faktur. Fachowcy z wysoką kulturą osobistą. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy! U nas robili hydraulikę, ogrzewanie podłogowe, kotłownię i rekuperację. Bardzo miło wspominamy współpracę, którą kontynuujemy w ramach serwisu.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena