Atagor Sp. z o.o.

malopolskie
gen. Władysława Sikorskiego 22 , 32-540 Trzebinia

Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Instagram Facebook Linkedin
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  309 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 18

 • Iza na gowork pisze 28 grudnia 2022 o 06:02:

  hej, naborów nie widzę na stronie niestety żadnych ale jest zaproszenie do słana cv. Czy jest tu ktoś kto w ten sposób się dostał do firmy? Kiedy to było i jakie stanowisko zostało zaproponowane? Jak szybko można liczyć na jakąś odp?

 • Jolanta na gowork pisze 18 maja 2022 o 21:18:

  wyczytałam, że plusem jest tutaj dobra atmosfera! czekam na opowieść o tym od jakichś pracowników? :-)

 • Marzena na gowork pisze 18 września 2021 o 23:35:

  Hej czytałam tu starszą opinię że tyle obowiązków w tym Atagorze że na kilka stron A4 normalnie :D Serio, może teraz coś się zmieniło, nie wiem, ludzie przestali wyrabiać? :P Jak tam jest?

 • Barbara na gowork pisze 18 czerwca 2021 o 10:46:

  Potrzebny do Atagora w Trzebini malarz elementów stalowych: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/malarz-elementow-stalowych-pracownik-ds.-wykonawstwa,praca.gov.pl2ba816257b660a2b7547f7b5c165219a,trzebinianPiszą, że zarobki od 5 tys. PLN na umowę próbną. To ile wyjdzie, gdy już będzie się miało stałą umowę? Pisaliście ogólnikowo o pensjach, czytałam wcześniej, więc liczę też na konkretne wskazówki co do tej oferty pracy.

 • ABIDABI na gowork pisze 26 lutego 2021 o 16:45:

  Rekrutacja raczej jest kilku etapów, ale to zależy od stanowiska. Umowa od pierwszego dnia pracy. Ubrania robocze od pierwszego dnia pracy. Wynagrodzenie postawa + premia, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, dodatek stażowy. Wszystko na papierze, żadnej u0022kasy pod stołemu0022. Warunki pracy i zakres obowiązków ustala sie przy zatrudnieniu. Szkolenia zawodowe jeśli tylko się chce. Dobre przygotowanie merytoryczne nowych pracowników do działalności w branży. W zamian trzeba pracować, a nie udawać że się to robi. Jeśli jest potrzeba to wyjść poza tak modną dziś strefę komfortu i pomóc współpracownikom.nNikt do tej pory nie wspomniał o tym, że większość pracujących tam ludzi to wieloletni pracownicy. Atmosfera międzyludzka bardzo przyjazna, ludzie są z reguły pomocni i życzliwi. Załoga młoda, w większość mężczyźni, spoko kobiety - głównie w administracji.nJeśli zdarzają się awarie sprzętu i aut to w głównej mierze wynika to ze sposobu ich użytkowania przez pracowników, którzy często nie dbają o nie i nie szanują.nJeśli ktoś chce pracować (nie zaś udawać że pracuje i migać się od obowiązków czy spędzać czas na papierosku) to będzie zadowolony. Jeśli zaś szukasz roboty żeby u0022zarobić a się nie narobiću0022 to szukaj dalej.

 • Patrycja na gowork pisze 20 października 2020 o 19:11:

  Jak duży jest zakres obowiązków ?

 • Gurnik na gowork pisze 25 września 2020 o 16:29:

  A więc tak opowiem o tej firmie jako były pracownik to jest totalne (usunięte przez administratora) nie warto i nie polecam mianowicie dla tego gdy się tam zatrudniłem(usunięte przez administratora) będzie wam obiecywał złote góry przy zatrudnieniu premie podwyżki kompletnie wszystko żeby tylko was ściągnąć a to (usunięte przez administratora) prawda jedyne co dostaniecie to wiekszy zakres obowiązków i nic poza tym następne m(usunięte przez administratora) potrafi się tylko wysługiwać ludźmi nie mając pojęcia o robocie a jak ma coś załatwić to znika tak samo było na budowach gazowych dla tego skończył jako (usunięte przez administratora) w biurze zero organizacji pracy jak jest coś potrzebne to się na to czeka obowiązki siedzenia nadgodzin bo jeśli nie to cię zwolnią auta ich to jeżdżące tragedie typowe miny auta potrafią nie dojechać na miejsce pracy tylko się rozpadają sporo chłopaków się pozwalnialo ostatnimi czasy nawet 2 ukrainców przepracowało miesiąc i nie chcieli robić w tym (usunięte przez administratora) w ostatnim miesiącu było 3 ludzi jeden zwolnił się po 5 dniach drugi po 3 a trzeci po 1 brak wentylacji brak kompresora jeśli się coś popsuje typu pompa do malowania musisz ją sam naprawić nawet jeśli tego nie potrafisz ale na części czekasz tygodniami gdy poszedłem zapytałem o ubrania robocze dostałem używane jakiegoś z robotników powiedziano że takie też są dobre tylko wypierz hajc jest marny zero podwyżki która ci obiecają a o premii zapomnij nawet jeśli robisz ponad stan przez tej firmy pan wilk był pewnego dnia oburzony ze musiał nam kupić taśmę do zrywek na którą czekaliśmy już 2 tygodnie bo nikomu się nie chciało wysłać lub dowieść z lubonia z siedziby tej firmy gdzie je produkują ciągłe problemy i czekanie na lakierni brak wentylacji i ciągły (usunięte przez administratora) brak sztaplarki palety rozładowujesz albo zaladowujesz ręcznie jak jest ciężka to pomagasz sobie suwnica ale nie zawsze się da socjal niby jest(usunięte przez administratora)ale dziwne ciągle muchy ludzie po wejściu na hale już więcej się nie pojawiają bo widzą co się dzieje malarzy to chyba było z 5 tak było po dojściu do prowizorycznej lakierni rezygnują każda sytuacja robiona jest prowizorycznie byle było na czas pracy bo to musi pojechać dalej co będzie to będzie a może się uda żałosne o godzinie 15 na fajrant dowiadujesz że trzeba zostać ze dwie godziny dłużej bo firma tego wymaga i trzeba to zrobić za każdą cenę nie ważne co masz zaplanowane musisz się poświęcić sie dla firmy jak nie to są pretensje nie polecam naprawdę pracownika się tam nie szanuje(usunięte przez administratora)

 • Adolf na gowork pisze 23 czerwca 2020 o 13:49:

  Tutaj przychodza tylko desperaci . samochody wiecznie przeładowane . Ile byś nie zrobil to ciagle malo , brak szkoleń pracownikow czego potem sa skutki na budowach. Zero organizacji pracy ze stron chociarzby brygadzisty. Nie polecam firmy

 • Izydor na gowork pisze 7 maja 2020 o 17:03:

  @Buia Szkoda, że nie ma konkretnego uzasadnienia do tego wpisu. Dla mnie to dobra firma więc konkurencja czuwa?

 • Buia na gowork pisze 7 maja 2020 o 08:50:

  Ta firma.to.tragedia.

 • Igor na gowork pisze 23 października 2018 o 10:47:

  Atagor ma dobrą opinię jako pracodawca, żeby mieć to wyróżnienie trzeba się starać!

 • lg na gowork pisze 23 października 2018 o 10:44:

  Jak się pracuje w Trzebini jakie warunki płace atmosfera przełożeni?

 • Iza na gowork pisze 8 lutego 2018 o 12:29:

  @Odpowiadacz Izy nie zastanawiam się przez rok nad pracą w firmie Atagor, ani nie jestem jej pracownikiem. Jestem moderatorem forum Gowork.pl i moje zadawanie pytań ma służyć rozwinięciu dyskusji. Dzięki temu wiele osób może się dowiedzieć wielu ciekawych informacji.

 • Iza na gowork pisze 2 lutego 2018 o 09:59:

  @Tom czy firma Atagor zdaje sobie sprawę, że pracownicy odchodzą masowo? Czy są planowe w związku z tym jakieś większe rekrutacje, by znaleźć nowe osoby do firmy na zastępstwo tych, które odeszły?

 • Tom na gowork pisze 30 stycznia 2018 o 15:58:

  Początek roku i już dwie osoby odeszło ksiegowa i księgowy a kilku chlopaków z wykonawstwa tez organizuje sobie inna prace. Wiec ciekawe kto zostanie :)

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena