Krecik Albert Bilski

malopolskie
Ochota 2b 19, 32-020 Wieliczka

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Instagram
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 3

 • Marcin Figacz na google_maps pisze 15 października 2021 o 13:43:

  Chciałabym podziękować tak Pandzie jak i Krecikowi za tak fachową usługę montażu pompy ciepła w moim domu. Całość, od projektu do faktycznego montażu przebiegła szybko i bezproblemowo, widać, że znają się na swojej pracy! Co więcej, Panowie pomogli mi przy uzyskaniu dofinansowania z programu Czyste Powietrze. Polecam każdemu!

 • Michał Spirała na google_maps pisze 15 lipca 2021 o 13:43:

  Polecam. Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Dodatkowo to co jest obecnie rzadkością, punktualność i terminowość usług. Nie trzeba się obawiać brudu, kurzu czy pyłu jeśli dom już zamieszkały, odpowiednio zabezpieczają, a potem po sobie sprzątają.

 • Marek Wilk na google_maps pisze 15 marca 2021 o 13:43:

  Witam, Po długich poszukiwaniach wreszcie się udało zlokalizować firmę która PROFESJONALNIE podeszła do tematu całego węzła cieplnego w domku jednorodzinnym. Pełen profesjonalizm od projektu aż do wykonania i uruchomienia. Dobór urządzeń idealny do warunków technicznych budynku bez naciągania na koszty. Tak jak zostało zaprojektowane tak zostało zrobione bez niespodzianek. Jeśli ktoś szuka firmy do wykonania takich instalacji POLECAM !!. Panda I Krecik to firma nie szukająca półśrodków i nie montująca urządzeń o słabej lub średniej jakości a domeną z tego co zauważyłem jest jakość i bezawaryjne działanie i zadowolenie klienta z uwzględnieniem portwela kupującego. Na dzień dzisiejszy zamontowana została jeszcze rekuperacja i koszty również miło zaskoczyły. W planach jeszcze fotowoltaika i już widzę że jest super jakościowo i cenowo. Firma w pełni elastyczna rozumiejąca poślizgi jakie mogą powstać na budowie. Serdecznie DZIEKUJE firmie I polecam wszystkim takiego wykonawcę!!! jakim jest sympatycznie brzmiąca PANDA I KRECIK jak i fachowców tam pracujących..

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena