Paweł Lechowicz Strefa Energii

malopolskie
Mjr Łupaszki 9 35, 30-198 Kraków

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  51-100
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 60

 • Były pracownik na gowork pisze 6 stycznia 2023 o 07:55:

  Firma bardzo rozwojowa. Szkolenia firmowe potrafią otworzyć oczy na wiele spraw. nPraca DTH nie jest dla każdego i to trzeba wiedzieć na samym starcie. Są rzeczy na które mamy realny wpływ oraz takie na które mamy o wiele mniejszy i własnie na to trzeba być przygotowanym, że nawet z tych drugich jesteśmy rozliczani. nPlusem w SE są bez wątpienia zarobki, które są przyzwoite, szkolenia i wiara pracodawcy w każdego pracownika.nNa minus można odebrać codzienne rozmowy dzienne z kierownikiem, okrutna liczba obowiązków, nieustanna nauka zmieniających się standardów (które są bądź co bądź świetne), prowadzenie pracownika za rękę jakby był w przedszkolu, obowiązkowa ilość odbytych spotkań własnych, blokowanie telemarketingu na kilka dni jeśli się nie uda tego wykonać, wycofywanie się ludzi z podpisanych umów.nnPodsumowując, firma jest godna polecenia żeby sie sprawdzić, żeby sie wyszkolić i spojrzeć na sprzedaż pod innym kątem. Jest to bardzo ciężki kawałek chleba. Pracuje się praktycznie całymi dniami a są miesiące że nie ma z tego praktycznie nic oprócz najniższej krajowej. Jeśli ktoś da rade pracować pare miesięcy po 13h za najniższą po to żeby w kolejnym miesiącu zgarnąć np.15,000zł to jest to praca dla niego. Ja osobiście uważam, że praca w takiej formie przez dłuższy okres np. pięciu lat jest nierealna. nPozdrawiam i życzę powodzenia :)

 • Filip na gowork pisze 1 stycznia 2023 o 22:02:

  Ile mniej więcej czeka się na informacje pozytywnego rozpatrzenia CV?

 • Administrator na gowork pisze 13 listopada 2022 o 12:54:

  Strefa Energii poszukuje pracownika na stanowisko Doradca Klienta. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

 • Piotr Wojdanowicz na gowork pisze 29 października 2022 o 20:58:

  Sprawa niezmiernie bulwersująca i pouczając jednocześnie – fakt doświadczenia „współpracy” z (…) – „S.E”.nnData podpisania „Umowy” - 19 października 2019 roku. Zadatek wpłacony 21 października 2019 roku. Przewidziany, wskazany przez „S.E.” czas realizacji umowy – 28 dni. Data finalizacji „Umowy” – termin wymagany - 22 listopada 2019 roku, termin graniczny, OSTATECZNY - 28 listopada 2019 roku! NIEDOTRZYMANY!nnu0022Analiza stanu faktycznego sprawy prowadzi do wniosku, iż umowa została przez pozwanego wykonana (inna sprawa, że w pewnym zakresie nienależycie).” nZ uzasadnienia wyroku SĄDU; Kraków 22.09.2022.nnCo dla „Rzetelnej Firmy” oznacza stwierdzenie SĄDU „ (…) umowa została przez pozwanego (firmę) wykonana (inna sprawa, że w pewnym zakresie nienależycie).”?nnCzy uzyskam odpowiedź od „S.E.” Kraków, w jakim zakresie „Umowa” z dnia 19 października 2019 roku, została wykonana NALEŻYCIE?!nnPiotr Wojdanowicznpiotr.wojdanowicz@wp.pl

 • Administrator na gowork pisze 13 października 2022 o 17:38:

  Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego w firmie Strefa Energii?

 • Zniszczony na gowork pisze 7 października 2022 o 22:02:

  (usunięte przez administratora)gierki manipulacyjne przełożonych, nagrywanie rozmów handlowych bez wiedzy klienta, odczucie bycia tresowaną małpą w cyrku. Jeśli Ci takie coś odpowiada, to miejsce jest dla Ciebie :)

 • d2d na gowork pisze 22 września 2022 o 14:21:

  Co tu dużo mówić, z czystym sumieniem mogę polecić :)

 • Mielny na gowork pisze 21 września 2022 o 14:37:

  Polecam Firmę Strafa Energii. Marek Głuszek doradził i dobrał odpowiednia instalacje fotowoltaiczną, przedstawił korzyści i szybki czas zwrotu, a instalatorzy Strefy sprawnie wszystko zamontowali.

 • Sun style na gowork pisze 18 września 2022 o 12:56:

  Ludzie nie idźcie tam do pracy ,nie wypłacają prowizji, trzeba robić d2d bo ustalane spotkania spadają z 4 do 1 dziennie ,zatrudniło się nas 7 i po dwóch miesiącach już nikt nie pracował

 • Dno na gowork pisze 6 sierpnia 2022 o 11:58:

  Dają szansę osoba bez doświadczania?? Nie wiem kiedy i gdzie 2 razy aplikowałem i zero odzewu a do tego odrzucone. (usunięte przez administratora)

 • Jacek na gowork pisze 24 lipca 2022 o 20:18:

  Jako klient niestety nie mogę napisać nic pozytywnego. Firma przez dwa lata nie może usunąć złożonej reklamacji okłamując że zaraz się ktoś zajmie sprawą, ktoś podjedzie sprawdzić co się stało. Generalnie coś, ktoś, kiedyś ...... Koszmar.

 • Maciek na gowork pisze 11 lipca 2022 o 06:40:

  Z Panem Krystianem miałem doskonały kontakt. Realizacja mojej inwestycji i doradztwo z jego strony przebiegało można powiedzieć wzorowo. Teraz jest niewielki problem, bo chciałem skontaktować się z kimś od magazynów energii, bo chciałbym go zainstalować. Miał do mnie oddzwonić konsultant, a to dwa tygodnie minęły i cisza. Nieco to zaburza moją pozytywną opinię o firmie.

 • Piechowiak Zbigniew na gowork pisze 28 kwietnia 2022 o 19:57:

  Piechowiak Zbigniew,64-600 Oborniki ul. Nad Wartą 6.Wykonano Montaż paneli 22.12.2020r.Od 3 dni nie działa mi aplikacja w telefonie. To znaczy nie mogę dowiedzieć się ile produkuje energii. Proszę o rozwiązanie mojego problemu.Tel.604584524

 • Przemek na gowork pisze 19 kwietnia 2022 o 08:58:

  W firmie pracuję ponad 3 lata na stanowisku doradca techniczno-handlowy. nZ czystym sumieniem mogę polecić pracę w firmie każdemu kto chce rozpocząć swoją przygodę w sprzedaży.nPrzychodziłem do firmy jako laik nigdy wcześniej nie miałem do czynienia ze sprzedażą, dzisiaj po odbyciu setek spotkań, nwielu cennych radach które dostałem od kierownika, innych dth z firmy, zwłaszcza na początku przygody nczuje, że jestem sprzedawcą pełną gębą :)nMoże to zabrzmieć banalnie, ale jeżeli chcesz się rozwijać a przy okazji zarobić dobre pieniądze to miejsce to będzie odpowiednim.nW firmie dostajesz: szkolenie, samochód i wsparcie na każdym etapie - jesteś wręcz prowadzony za rękę. nCała reszta zależy już tylko od Ciebie czy to wykorzystasz i jak. nJeżeli nie jesteś odporny na stres, myślisz o pracy od 8-16 - odpuść sobie ;) nWarto podkreślić, że komunikacja w firmie jest na bardzo wysokim poziomie.

 • Piotrek na gowork pisze 6 kwietnia 2022 o 17:13:

  Strefa Energii to świetne miejsce, bardzo fajni ludzie - jak najbardziej polecam pracodawcę!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena