Paweł Lechowicz Strefa Energii

malopolskie
Mjr Łupaszki 9 35, 30-198 Kraków

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  21-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 68

 • Były pracownik na gowork pisze 6 stycznia 2023 o 07:55:

  Firma bardzo rozwojowa. Szkolenia firmowe potrafią otworzyć oczy na wiele spraw. nPraca DTH nie jest dla każdego i to trzeba wiedzieć na samym starcie. Są rzeczy na które mamy realny wpływ oraz takie na które mamy o wiele mniejszy i własnie na to trzeba być przygotowanym, że nawet z tych drugich jesteśmy rozliczani. nPlusem w SE są bez wątpienia zarobki, które są przyzwoite, szkolenia i wiara pracodawcy w każdego pracownika.nNa minus można odebrać codzienne rozmowy dzienne z kierownikiem, okrutna liczba obowiązków, nieustanna nauka zmieniających się standardów (które są bądź co bądź świetne), prowadzenie pracownika za rękę jakby był w przedszkolu, obowiązkowa ilość odbytych spotkań własnych, blokowanie telemarketingu na kilka dni jeśli się nie uda tego wykonać, wycofywanie się ludzi z podpisanych umów.nnPodsumowując, firma jest godna polecenia żeby sie sprawdzić, żeby sie wyszkolić i spojrzeć na sprzedaż pod innym kątem. Jest to bardzo ciężki kawałek chleba. Pracuje się praktycznie całymi dniami a są miesiące że nie ma z tego praktycznie nic oprócz najniższej krajowej. Jeśli ktoś da rade pracować pare miesięcy po 13h za najniższą po to żeby w kolejnym miesiącu zgarnąć np.15,000zł to jest to praca dla niego. Ja osobiście uważam, że praca w takiej formie przez dłuższy okres np. pięciu lat jest nierealna. nPozdrawiam i życzę powodzenia :)

 • Filip na gowork pisze 1 stycznia 2023 o 22:02:

  Ile mniej więcej czeka się na informacje pozytywnego rozpatrzenia CV?

 • Piotr Wojdanowicz na gowork pisze 29 października 2022 o 20:58:

  Sprawa niezmiernie bulwersująca i pouczając jednocześnie – fakt doświadczenia „współpracy” z (…) – „S.E”.nnData podpisania „Umowy” - 19 października 2019 roku. Zadatek wpłacony 21 października 2019 roku. Przewidziany, wskazany przez „S.E.” czas realizacji umowy – 28 dni. Data finalizacji „Umowy” – termin wymagany - 22 listopada 2019 roku, termin graniczny, OSTATECZNY - 28 listopada 2019 roku! NIEDOTRZYMANY!nnu0022Analiza stanu faktycznego sprawy prowadzi do wniosku, iż umowa została przez pozwanego wykonana (inna sprawa, że w pewnym zakresie nienależycie).” nZ uzasadnienia wyroku SĄDU; Kraków 22.09.2022.nnCo dla „Rzetelnej Firmy” oznacza stwierdzenie SĄDU „ (…) umowa została przez pozwanego (firmę) wykonana (inna sprawa, że w pewnym zakresie nienależycie).”?nnCzy uzyskam odpowiedź od „S.E.” Kraków, w jakim zakresie „Umowa” z dnia 19 października 2019 roku, została wykonana NALEŻYCIE?!nnPiotr [email protected]

 • Zniszczony na gowork pisze 7 października 2022 o 22:02:

  (usunięte przez administratora)gierki manipulacyjne przełożonych, nagrywanie rozmów handlowych bez wiedzy klienta, odczucie bycia tresowaną małpą w cyrku. Jeśli Ci takie coś odpowiada, to miejsce jest dla Ciebie :)

 • d2d na gowork pisze 22 września 2022 o 14:21:

  Co tu dużo mówić, z czystym sumieniem mogę polecić :)

 • Mielny na gowork pisze 21 września 2022 o 14:37:

  Polecam Firmę Strafa Energii. Marek Głuszek doradził i dobrał odpowiednia instalacje fotowoltaiczną, przedstawił korzyści i szybki czas zwrotu, a instalatorzy Strefy sprawnie wszystko zamontowali.

 • Sun style na gowork pisze 18 września 2022 o 12:56:

  Ludzie nie idźcie tam do pracy ,nie wypłacają prowizji, trzeba robić d2d bo ustalane spotkania spadają z 4 do 1 dziennie ,zatrudniło się nas 7 i po dwóch miesiącach już nikt nie pracował

 • Dno na gowork pisze 6 sierpnia 2022 o 11:58:

  Dają szansę osoba bez doświadczania?? Nie wiem kiedy i gdzie 2 razy aplikowałem i zero odzewu a do tego odrzucone. (usunięte przez administratora)

 • Jacek na gowork pisze 24 lipca 2022 o 20:18:

  Jako klient niestety nie mogę napisać nic pozytywnego. Firma przez dwa lata nie może usunąć złożonej reklamacji okłamując że zaraz się ktoś zajmie sprawą, ktoś podjedzie sprawdzić co się stało. Generalnie coś, ktoś, kiedyś ...... Koszmar.

 • Maciek na gowork pisze 11 lipca 2022 o 06:40:

  Z Panem Krystianem miałem doskonały kontakt. Realizacja mojej inwestycji i doradztwo z jego strony przebiegało można powiedzieć wzorowo. Teraz jest niewielki problem, bo chciałem skontaktować się z kimś od magazynów energii, bo chciałbym go zainstalować. Miał do mnie oddzwonić konsultant, a to dwa tygodnie minęły i cisza. Nieco to zaburza moją pozytywną opinię o firmie.

 • Wiśniew na gowork pisze 23 maja 2022 o 15:49:

  Nie polecam instalatora p . Pawlaka jego pracowniki narobili mi szkód na pokryciu dachowym pogięli i podzurawili zniszczyli elewacje i w środku domu ściany mam zdjęcia do wglądu dział serwisowy nie chce ze mną rozmawiać panele mi 4 tygodnie temu zdieli i sobie stoją pod płotem dziś zostało do strefy wysłane pismo od mecenasa

 • Piechowiak Zbigniew na gowork pisze 28 kwietnia 2022 o 19:57:

  Piechowiak Zbigniew,64-600 Oborniki ul. Nad Wartą 6.Wykonano Montaż paneli 22.12.2020r.Od 3 dni nie działa mi aplikacja w telefonie. To znaczy nie mogę dowiedzieć się ile produkuje energii. Proszę o rozwiązanie mojego problemu.Tel.604584524

 • Łukasz Skibiński na google_maps pisze 25 kwietnia 2022 o 18:21:

  Słaby kontakt z serwisem. Po pierwszym zgłoszeniu błędów na falowniku, serwisant odezwał się dopiero po 3 tygodniach i sprawa nie została do końca rozwiązana. Po kolejnym zgłoszeniu czekamy w dalszym ciągu na odpowiedź z serwisu. Planuję…

 • Przemek na gowork pisze 19 kwietnia 2022 o 08:58:

  W firmie pracuję ponad 3 lata na stanowisku doradca techniczno-handlowy. nZ czystym sumieniem mogę polecić pracę w firmie każdemu kto chce rozpocząć swoją przygodę w sprzedaży.nPrzychodziłem do firmy jako laik nigdy wcześniej nie miałem do czynienia ze sprzedażą, dzisiaj po odbyciu setek spotkań, nwielu cennych radach które dostałem od kierownika, innych dth z firmy, zwłaszcza na początku przygody nczuje, że jestem sprzedawcą pełną gębą :)nMoże to zabrzmieć banalnie, ale jeżeli chcesz się rozwijać a przy okazji zarobić dobre pieniądze to miejsce to będzie odpowiednim.nW firmie dostajesz: szkolenie, samochód i wsparcie na każdym etapie - jesteś wręcz prowadzony za rękę. nCała reszta zależy już tylko od Ciebie czy to wykorzystasz i jak. nJeżeli nie jesteś odporny na stres, myślisz o pracy od 8-16 - odpuść sobie ;) nWarto podkreślić, że komunikacja w firmie jest na bardzo wysokim poziomie.

 • Weronika na gowork pisze 15 kwietnia 2022 o 19:37:

  W Strefie Energii pracuje od kilku miesięcy jako Doradca Techniczno-Handlowy, jeżeli chodzi o samą pracę, to wymaga dużego zaangażowania, determinacji oraz pozytywnego nastawienia. Można tutaj zarobić naprawdę dobre pieniądze co jest bardzo motywujące. nW samej firmie panuje przyjazna i luźna atmosfera, zawsze można liczyć na wsparcie czy to kierownika czy innych pracowników. nPracodawca zapewnia odpowiednie szkolenia i przygotowanie do sprzedaży. nW firmie organizowanego są rożnego rodzaju imprezy, wyjazdy integracyjne co jest również dużym plusem. W Strefie bardzo podoba mi się komunikacja, przepływ informacji, to że każdy może podzielić się swoimi uwagami, pomysłami i jest to zmieniane, wdrażane na bieżąco.nSzczerze polecam prace w Firmie Strefa Energii!!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena