Paweł Lechowicz Strefa Energii

malopolskie
Mjr Łupaszki 9 35, 30-198 Kraków

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Strona WWW
  http://
 • Data powstania
  2011-12-02
 • Dotacje z UE
  Brak
 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 60

 • d2d na gowork pisze 22 września 2022 o 14:21:

  Co tu dużo mówić, z czystym sumieniem mogę polecić :)

 • Mielny na gowork pisze 21 września 2022 o 14:37:

  Polecam Firmę Strafa Energii. Marek Głuszek doradził i dobrał odpowiednia instalacje fotowoltaiczną, przedstawił korzyści i szybki czas zwrotu, a instalatorzy Strefy sprawnie wszystko zamontowali.

 • Sun style na gowork pisze 18 września 2022 o 12:56:

  Ludzie nie idźcie tam do pracy ,nie wypłacają prowizji, trzeba robić d2d bo ustalane spotkania spadają z 4 do 1 dziennie ,zatrudniło się nas 7 i po dwóch miesiącach już nikt nie pracował

 • Dno na gowork pisze 6 sierpnia 2022 o 11:58:

  Dają szansę osoba bez doświadczania?? Nie wiem kiedy i gdzie 2 razy aplikowałem i zero odzewu a do tego odrzucone. (usunięte przez administratora)

 • Jacek na gowork pisze 24 lipca 2022 o 20:18:

  Jako klient niestety nie mogę napisać nic pozytywnego. Firma przez dwa lata nie może usunąć złożonej reklamacji okłamując że zaraz się ktoś zajmie sprawą, ktoś podjedzie sprawdzić co się stało. Generalnie coś, ktoś, kiedyś ...... Koszmar.

 • Maciek na gowork pisze 11 lipca 2022 o 06:40:

  Z Panem Krystianem miałem doskonały kontakt. Realizacja mojej inwestycji i doradztwo z jego strony przebiegało można powiedzieć wzorowo. Teraz jest niewielki problem, bo chciałem skontaktować się z kimś od magazynów energii, bo chciałbym go zainstalować. Miał do mnie oddzwonić konsultant, a to dwa tygodnie minęły i cisza. Nieco to zaburza moją pozytywną opinię o firmie.

 • Pytanie na gowork pisze 24 maja 2022 o 10:11:

  Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Strefa Energii?

 • Wiśniew na gowork pisze 23 maja 2022 o 15:49:

  Nie polecam instalatora p . Pawlaka jego pracowniki narobili mi szkód na pokryciu dachowym pogięli i podzurawili zniszczyli elewacje i w środku domu ściany mam zdjęcia do wglądu dział serwisowy nie chce ze mną rozmawiać panele mi 4 tygodnie temu zdieli i sobie stoją pod płotem dziś zostało do strefy wysłane pismo od mecenasa

 • Nie polecam na gowork pisze 2 maja 2022 o 15:07:

  Każdy bhp-owiec, czy sąd pracy orzeka zawsze tak samo, CZAS pracy jest liczony od trzaśnięcie drzwiami pod domem do powrotu.. w każdym sądzie pracy wygracie sprawę i nadgodziny.

 • Piechowiak Zbigniew na gowork pisze 28 kwietnia 2022 o 19:57:

  Piechowiak Zbigniew,64-600 Oborniki ul. Nad Wartą 6.Wykonano Montaż paneli 22.12.2020r.Od 3 dni nie działa mi aplikacja w telefonie. To znaczy nie mogę dowiedzieć się ile produkuje energii. Proszę o rozwiązanie mojego problemu.Tel.604584524

 • Monia na gowork pisze 22 kwietnia 2022 o 14:22:

  Tragedia , tragedia omijać szerokim łukiem.. kłamią, pojęcie termin to abstrakcja, czekam aż przyjadą zamontować panele i nikt telefonu nie odbiera, kłamią perfidnie ze będą jutro ..... ja czekam wciąż.....

 • Przemek na gowork pisze 19 kwietnia 2022 o 08:58:

  W firmie pracuję ponad 3 lata na stanowisku doradca techniczno-handlowy. nZ czystym sumieniem mogę polecić pracę w firmie każdemu kto chce rozpocząć swoją przygodę w sprzedaży.nPrzychodziłem do firmy jako laik nigdy wcześniej nie miałem do czynienia ze sprzedażą, dzisiaj po odbyciu setek spotkań, nwielu cennych radach które dostałem od kierownika, innych dth z firmy, zwłaszcza na początku przygody nczuje, że jestem sprzedawcą pełną gębą :)nMoże to zabrzmieć banalnie, ale jeżeli chcesz się rozwijać a przy okazji zarobić dobre pieniądze to miejsce to będzie odpowiednim.nW firmie dostajesz: szkolenie, samochód i wsparcie na każdym etapie - jesteś wręcz prowadzony za rękę. nCała reszta zależy już tylko od Ciebie czy to wykorzystasz i jak. nJeżeli nie jesteś odporny na stres, myślisz o pracy od 8-16 - odpuść sobie ;) nWarto podkreślić, że komunikacja w firmie jest na bardzo wysokim poziomie.

 • Weronika na gowork pisze 15 kwietnia 2022 o 19:37:

  W Strefie Energii pracuje od kilku miesięcy jako Doradca Techniczno-Handlowy, jeżeli chodzi o samą pracę, to wymaga dużego zaangażowania, determinacji oraz pozytywnego nastawienia. Można tutaj zarobić naprawdę dobre pieniądze co jest bardzo motywujące. nW samej firmie panuje przyjazna i luźna atmosfera, zawsze można liczyć na wsparcie czy to kierownika czy innych pracowników. nPracodawca zapewnia odpowiednie szkolenia i przygotowanie do sprzedaży. nW firmie organizowanego są rożnego rodzaju imprezy, wyjazdy integracyjne co jest również dużym plusem. W Strefie bardzo podoba mi się komunikacja, przepływ informacji, to że każdy może podzielić się swoimi uwagami, pomysłami i jest to zmieniane, wdrażane na bieżąco.nSzczerze polecam prace w Firmie Strefa Energii!!

 • Piotrek na gowork pisze 6 kwietnia 2022 o 17:13:

  Strefa Energii to świetne miejsce, bardzo fajni ludzie - jak najbardziej polecam pracodawcę!

 • Były na gowork pisze 6 kwietnia 2022 o 13:08:

  Zacznę od pozytywów, bo takie też były. Da się naprawdę fajnie zarobić stosując się do standardów firmy. Bardzo fajne szkolenia, dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć pod kątem stricte sprzedażowym.nnI właśnie od tych standardów zaczynają się negatywy. Przez standard rozumiem dukowanie z pamięci 8-stronicowego skryptu rozmowy słowo w słowo, a na koniec ciśnięcie klienta do granic możliwości, aby podpisał umowę w dniu spotkania. Czy jest to skuteczne? Czasem jest, ale potem nie możesz normalnie spojrzeć na siebie w lustrze. Fejkowy projekt reklamowy ma wpłynąć na decyzję klienta, a jeśli to nie pomoże, to trzeba obrazić klienta i zmieszać go z g.... żeby jednak podjąć decyzję. Jak komuś odpowiada taki styl pracy i prowadzenia spotkania - spoko.nnCo do specyfiki pracy - handlowcy są traktowani przez przełożonych jak dzieci. Musisz tłumaczyć się ze wszystkiego. Nie masz spotkań, bo DWS dał ciała? To biegaj zimą przy -10 przez 6 godzin od chaty do chaty. A jak tego nie zrobisz to będzie KARA. Karą jest np. napisanie tysiąc razy na tablicy u0022Już nigdy więcej nie będę pracował krócej niż 12 godzin dziennieu0022 lub odstawienie samochodu służbowego 10km od domu i rano w ramach pokuty spacer do auta, aby zacząć pracę. Nie wyciśniesz poleceń od klienta? To za karę przez dwa dni będziesz pracował jako telemarketer i obdzwaniał zimną bazę cały dzień.nnI takich smaczków jest całe mnóstwo - kartkówki po zadaniu książki do przeczytania, wyliczenia spalania samochodu itp itd.nnDobra firma, jeśli ktoś nie ma szacunku do samego siebie i po prostu wsadza swoją godność do kieszeni na rzecz u0022teoretycznieu0022 wysokich zarobków, bo podstawa to najniższa krajowa, a dopiero od prowizji zaczynają się poważniejsze pieniądze.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena