Inovativ Sp. z o.o.

mazowieckie
Lipowa 2A , 05-532 Baniocha

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 7

 • M W na google_maps pisze 26 marca 2022 o 16:42:

  Tylko polecam!!! Montaż sprawny czysty i fachowy! Doradzili i pomogli w kwestii instalacji i oczywiście PGE co jest ważne. Co bardzo istotne są dostępni więc wszelkie ewentualne serwisy czy rozbudowy instalacji to przyjemność. Instalacja wytrzymała naprawne solidne wichury więc jestem zadowolony. Widać że to fachowa i rzetelna firma!

 • Ilona Wdowiak na google_maps pisze 26 lutego 2022 o 16:42:

  W czasach kiedy każdy z nas odbiera kilka telefonów dziennie dotyczących foto jak już się człowiek zdecyduje to bardzo trudna wybrać profesjonalna firmę. Na szczęście zdecydowaliśmy się na na Inovativ i nie żałujemy. Na każdym etapie od…

 • Roman Lewicki na google_maps pisze 4 stycznia 2022 o 10:45:

  Profesjonalne wykonanie montażu i obsługa wszystkich formalności. Pierwsza instalacja wykonana 5 lat temu działa bez zarzutów. W pełni polecam.

 • zx 54 na google_maps pisze 11 września 2021 o 10:45:

  Inovativ to sprawdzona przeze mnie firma. Profesjonalnie sprawdzili lokalizację, dobrali odpowiednią instalację. Od ponad miesiąca działa bez żadnych wyłączeń i błędów, i wyprodukowała już ponad 700 mWh. Mimo że sierpień 2021 był słaby, mało słońca i dużo deszczu, uzyskałem ponad 600 mWh. Terminowi, bezobsługowi, tak jak się umówiliśmy tak instalacja została wykonana. Polecam usługi tej firmy.

 • Marcin Zawadzki na google_maps pisze 11 sierpnia 2021 o 10:45:

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Inovativem. Począwszy od pierwszych rozmów, przez pomoc w załatwieniu formalności z PGE, pomoc związaną z kredytem i w końcu profesjonalne podejście przy montażu urządzeń. Na wszystkich etapach spotkałem się z ponadprzeciętnym profesjonalizmem i życzliwością. Porządna firma z doświadczeniem, polecam!

 • Przemek Sas na google_maps pisze 9 maja 2021 o 12:31:

  Zdecydowanie polecam. Inovativ wypadł najkorzystniej spośród firm, które przygotowywały dla nas ofertę. Czas oczekiwania na montaż i sam montaż wręcz ekspresowy. Ekipa miła, fachowa, bardzo staranna.

 • Jurand Bień na google_maps pisze 9 kwietnia 2021 o 14:02:

  Pierwszy kontakt z firmą miał miejsce 4 lata temu. Kontakt szybki, rzeczowy. Po wstępnych ustaleniach na terenie realizacji instalacji zjawiła się ekipa z panem Aleksandrem na czele. To co zwróciło moją uwagę, to przed rozpoczęciem prac staranne i dokładne obejrzenie (wizja lokalna budynku) jak wpiąć się w obecną instalację elektryczną. Omówienie poszczególnych wariantów i wybranie tego najlepszego, czyli bez ingerencji w wykończony już dom. Potem była rozbudowa instalacji, wykonana rzetelnie i fachowo z troską o położoną na dachu ceramikę. Jak to się mówi z czystym sumieniem mogę polecić firmę INNOVATIV.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena